Strona 23 z 48 PierwszyPierwszy ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 471

Temat: LPG do Alfy Romeo Giulietta

  1. #221
    Użytkownik Znawca Avatar Luck
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    KRA KNS
    Auto
    AR9 1,8 MPI LPG + Julka 1,4 TB
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Tak jak wyżej, przede wszystkim kumaty gazownik, resztę dobierze on sam zresztą później montaż i kalibracja go czeka. A najlepiej odwiedzić kilku i wyrobić sobie pewne zdanie.

    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  2. #222
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 170KM 2013r.
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witajcie , dzwoniłam w pare miejsc polecają mi instalacje włoskiej firmy Landi Renzo ? Ktoś miał styczność ? podobna bardzo dobra ?

  3. #223
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,465

    Domyślnie

    Szukaj polskiej i daj sobie spokój z włoskimi wynalazkami.
    Serwis kiepski i ceny pogwarancyjne też są z kosmosu.
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  4. #224
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Ja mam u siebie Tatrarinii Evo01, kt niby jest zaakceptowane przez Alfa do Giulietty i póki co 0 problemów, ale piszą tu o tym, że to wloskie gowno, więc rób co chcesz.

  5. #225
    Użytkownik Świeżak Avatar .Michał.
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '02r. 2.0 TS
    Postów
    102

    Domyślnie

    Może Tartarini to nie tak całkiem włoskie g., ale Polscy producenci poszli już do przodu tak mocno, że technologicznie z lekkością ich wyprzedzają. Myślę, że dla 1.4 MA śmiało można montować dowolną z Polskich instalacji, różnice cenowe są niewielkie. Ze swojej strony mogę polecić STAGa na QBOX Plus, reduktor R01 250 i wtryski ACW02-4. Same wtryskiwacze mają parametry technicznie lepsze niż HANA, która jest 2 razy droższa. Dodatkowo wtryski AC można sobie nawet samodzielnie rozebrać jak się zabrudzą, wyczyścić i złożyć z powrotem bo są skalibrowane i zafixowane już w fabryce.

    A jeśli jeździsz sporo - STAG rozwinął w Polsce też sieć ponad 100 autoryzowanych warsztatów, gdzie w czasie trwania gwarancji wszelkie naprawy realizowane są bez ponoszenia kosztów. To kolejny plus przy odsprzedaży auta. A części zamienne to dostaniesz po prostu wszędzie.

  6. #226
    Użytkownik Świeżak Avatar bibol166
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Giulia 2.0 200KM Super LPG
    Postów
    56

    Domyślnie

    Instalacje LPG zakłada się nie po to żeby ją naprawiać, chcesz mieć spokój i jeździć bezawaryjnie załóż jakąś markową instalacje. Tartarini albo Landi Renzo to będzie dobry wybór. Jeżdżę na gazie Alfami od 1993 roku, miałem różne Alfy i różne instalacje, średnio rocznie przejeżdżam ok. 40000 km. Polskie instalacje są bardzo dobre ale do renomowanych europejskich firm niestety brakuje bardzo dużo, są bardzo popularne ale niestety tylko w Polsce. Pozdrawiam.

  7. #227
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,465

    Domyślnie

    Cytat Napisał bibol166 Zobacz post
    Instalacje LPG zakłada się nie po to żeby ją naprawiać, chcesz mieć spokój i jeździć bezawaryjnie załóż jakąś markową instalacje. Tartarini albo Landi Renzo to będzie dobry wybór. Jeżdżę na gazie Alfami od 1993 roku, miałem różne Alfy i różne instalacje, średnio rocznie przejeżdżam ok. 40000 km. Polskie instalacje są bardzo dobre ale do renomowanych europejskich firm niestety brakuje bardzo dużo, są bardzo popularne ale niestety tylko w Polsce. Pozdrawiam.
    G...o wiesz i bzdury piszesz.
    Polskie instalacje już dawno technologicznie wyprzedziły te ,,markowe,,włoskie.
    Jak chcesz coś komuś doradzać to opieraj się na faktach a nie zasłyszanych mądrości z netu.
    Podstawa to dobry sprawdzony zakład.
    Instalacja z dobrą gwarancją i serwisem w całej Polsce a nie w kilku zakładach.
    A i nie bez znaczenia są koszty serwisowania po skończeniu gwarancji.
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  8. #228
    Użytkownik Świeżak Avatar .Michał.
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '02r. 2.0 TS
    Postów
    102

    Domyślnie

    Cytat Napisał bibol166 Zobacz post
    Instalacje LPG zakłada się nie po to żeby ją naprawiać, chcesz mieć spokój i jeździć bezawaryjnie załóż jakąś markową instalacje. Tartarini albo Landi Renzo to będzie dobry wybór. Jeżdżę na gazie Alfami od 1993 roku, miałem różne Alfy i różne instalacje, średnio rocznie przejeżdżam ok. 40000 km. Polskie instalacje są bardzo dobre ale do renomowanych europejskich firm niestety brakuje bardzo dużo, są bardzo popularne ale niestety tylko w Polsce. Pozdrawiam.
    Tak się składa, że pracuję dla jednej z Polskich marek i 70% produkcji idzie w eksport, a klienci - nawet włoscy - zachwalają polskie systemy jako oferujące wszystko co LR czy BRC, kosztujące 1/3 mniej i proste w obsłudze i serwisie. Podstawa to dobry montażysta i dobór komponentów odpowiedni dla potrzeb konkretnego samochodu.

  9. #229
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Zgadza się, ale jak ktoś ma gwarancję i nie chce czekać na jej upływ, to ma do wyboru Tartarinii albo Tartarinii. Mozesz sobie wbrac. Ja wziąlem te instalkę i po przejechaniu 8500 km nie ma żadnych zastrzeżeń. Nie wiem, że mam w aucie gaz. Tankuje co ok. 500 km, bo mam duży zbiornik i tyle.
    Pewnie zastanowaiałbym sie co założyć gdyby nie gwarancja.

    Np. w poprzednim aucie miałem włoską BRC24 i przez ponad 180000 km nie wymieniłme w niej nic. Nic sie nie zespłuło ani razu nie wywalił check. Nawet nie regenerowałem parownika, nia a nic. Polecam zatem BRC24. Bezawaryjna i bezobsługowa. Tylko wymiana filtrów. Raz nawet zdażyło się, że filtry przeeździły w niej 60000 km, bo mi jakoś tak schodziło. Bez żadnego wpływu na prace instalki. Żadna gęsta siec serwisów nie byla mi potrzebna, bo instalka nigdy sięn ie zepsuła.

  10. #230
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    147
    Postów
    33

    Domyślnie

    Najważniejszy jest gazownik a nie producent instalacji.

Podobne wątki

  1. Romeo Giulietta QV
    Utworzone przez Luc w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-07-2017, 00:06
  2. [Temat organizacyjny] Viva Giulietta - Ogolno Polski zlot Alfa Romeo Giulietta
    Utworzone przez Jabolek w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-03-2016, 12:32
  3. Alfa Romeo Giulietta TCR
    Utworzone przez cousteau79 w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-11-2015, 11:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory