Strona 3 z 34 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 333

Temat: LPG w JTS

  1. #21
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Wieruszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 JTS LPG 2002r po LF
    Postów
    1,982

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sławu Zobacz post
    Na jakich gratach masz tą instalkę w JTS-ie?
    Na Zavoli . Już gdzieś o tym pisałem. Po prostu w moich okolicach to była jedyna dostępna w jakiś sensownych pieniądzach do zaakceptowania (4500zł)

  2. #22
    pawelgry
    Gość

    Domyślnie 159 jts

    I jak tam sprawuje się silnik jts na gazie ? Mam 159jts i też bym chciał go zagazować ...... tylko czym ????

  3. #23

  4. #24
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Wieruszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 JTS LPG 2002r po LF
    Postów
    1,982

    Domyślnie

    [QUOTE=pawelgry;649812]Domyślnie 159 jts

    I jak tam sprawuje się silnik jts na gazie ? Mam 159jts i też bym chciał go zagazować ...... tylko czym ???? [/QUOTE

    Od czerwca kiedy pisałem tu ostatni post w zasadzie się nic nie zmieniło. Przybyło tylko kilometrów.
    Rozglądałem się za instalacją wtrysku gazu w stanie ciekłym wykorzystującej fabryczne wtryskiwacze ale na razie nic nie znalazłem do JTS-a w przeciwieństwie do VV-owskich FSI . Do JTS-a proponowali mi znowu wkręcanie wtrysków w kolektor co przy tym silniku to żadna rewolucyjna zmiana.

    ---------- Post added at 19:30 ---------- Previous post was at 19:29 ----------
    Ostatnio edytowane przez Dariusz156 ; 09-09-2011 o 07:36

  5. #25
    Jacek
    Gość

    Domyślnie

    na stronce firmy Vialle jest dokładny opis instalki wykorzystującej fabryczne wtryskiwacze Pb. Podobno równie dobrze chłodzą się wtryski gazem. Ciekawe czy jest to na tyle dopracowane żeby można było spokojnie pakować się w gazowanie np 3.2 jts?

  6. #26
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Wieruszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 JTS LPG 2002r po LF
    Postów
    1,982

    Domyślnie

    To ja wszystko wiem.
    Przeszukiwałem NET nie raz , wykonałem dziesiątki telefonów.I rzeczywistość jest taka że jak nie masz VV lub czegoś z jego rodziny to w Polsce nie ma szans na taką instalkę do JTS-a .Przynajmniej jeszcze dwa miesiące temu.Niech ktoś mnie poprawi będę wdzięczny.
    Moja Bella

  7. #27
    Jacek
    Gość

    Domyślnie

    Mino wszystko myślę że niedługo ktoś się za ten temat weźmie bo sporo JTS-ów lata po pl a diesel zwyczajnie traci sens. Teraz praktycznie wszystkie marki zastępują dotychczasowe zasilanie właśnie niby lepszym bezpośrednim, więc gazownicy w końcu zwąchają biznes.

  8. #28
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Wieruszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 JTS LPG 2002r po LF
    Postów
    1,982

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    wszystkie marki zastępują dotychczasowe zasilanie właśnie niby lepszym bezpośrednim, więc gazownicy w końcu zwąchają biznes.
    Bo to jest lepsze zasilanie.
    Ten silnik ciągle mnie zachwyca mimo że ma już sporo nalatane.Jeździ świetnie , kręci jak oszalały i ten dźwięk powyżej 3500 obrotów"bezcenny".
    Nawet na tej zwykłej sekwencji(dedykowanej do niego) nieźle sobie radzi.
    Moja Bella

  9. #29
    Użytkownik Świeżak Avatar Spider82
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wisła Wielka
    Auto
    159 2.2 jts 2005r.
    Postów
    39

    Domyślnie

    Niestety ja dzwoniłem już chyba wszędzie gdzie się tylko dało i u nas nie można założyć instalacji...
    W sumie może by się opłacało przy dzisiejszych cenach paliwa.
    Właściwie to do silników 2.0 można ale 2.2 już niestety nie
    Ostatnio edytowane przez Spider82 ; 14-12-2011 o 16:40

  10. #30
    Użytkownik Romeo Avatar michałsnk
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    w Sanoku
    Auto
    W domu : Terenówka, Alfa Romeo 156 JTD 105 ps 255Nm,Berlingo 1.9D (XUD) wolnossące.
    Postów
    515

    Domyślnie

    Niektóre systemy lpg do wtrysku bezpośredniego działają tak,że co jakiś czas włącza się zasilanie pierwotne (benzyna) żeby się wtryskiwacze nie zapiekły , inne systemy włączają benzynę np. na tkzw wolnych obrotach.Coś więcej dowiesz się u profesjonalnego gazownika

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory