Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Instalacja LPG Alfa Romeo 147 1.6 Konin i okolice

  1. #1
    SnakeDoc
    Gość

    Domyślnie Instalacja LPG Alfa Romeo 147 1.6 Konin i okolice

    Witam. Kupiłem Alfe 147 1.6 Bardzo proszę o pomoc w sprawie instalacji gazowej. Przeczytałem wiele na forum i z tego co wyczytałem najbardziej polecany jest Stag 300. Jestem zupełnie ciemny w tym temacie. Proszę o jakieś rady lub najlepiej o napisanie jaką dokładnie instalację najlepiej zamontować... Znacie moze lub możecie polecić dobry zakład/mechanika w Koninie lub okolicach gdzie mogę spokojnie zainstalować LPG ? Czytałem na konińskich forach ale jest tyle opinii co użytkowników poza tym sklepy sami promują się na forum postami. Z góry dziękuję, pozdrawiam

    - - - Updated - - -

    Jezeli nie znacie zadnego polecanego zakladu w okolicach Konina to moze cos kolo Poznania ? Lub bardzo prosze napiszcie jaki dokladny gaz najlepiej zamontowac do.alfy 147, wtedy dam mechanikowi parametry i taki zamontuje...Jaki wtrysk itd...

  2. #2
    SnakeDoc
    Gość

    Domyślnie

    Nikt się nie wypowie ?

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nietyx
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    .
    Postów
    693

    Domyślnie

    Trochę wyszukania a znajdziesz sporo na temat LPG do 147 wraz ze sprzętem jaki tam wsadzali. Ja mama STAG-a 4 Magic III oraz hany 2000 = brak wad, problemów jak do tej pory

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Zbrosławice / Gliwice
    Auto
    Kilka
    Postów
    66

    Domyślnie

    Jeśli koło Poznania, to proponuję najlepszy zakład w Poznaniu - PITEC - www.pitec.pl

  5. #5
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2011
    Auto
    AR156 1,8 ts
    Postów
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał SnakeDoc Zobacz post
    Witam. Kupiłem Alfe 147 1.6 Bardzo proszę o pomoc w sprawie instalacji gazowej. Przeczytałem wiele na forum i z tego co wyczytałem najbardziej polecany jest Stag 300. Jestem zupełnie ciemny w tym temacie. Proszę o jakieś rady lub najlepiej o napisanie jaką dokładnie instalację najlepiej zamontować... Znacie moze lub możecie polecić dobry zakład/mechanika w Koninie lub okolicach gdzie mogę spokojnie zainstalować LPG ? Czytałem na konińskich forach ale jest tyle opinii co użytkowników poza tym sklepy sami promują się na forum postami. Z góry dziękuję, pozdrawiam

    - - - Updated - - -

    Jezeli nie znacie zadnego polecanego zakladu w okolicach Konina to moze cos kolo Poznania ? Lub bardzo prosze napiszcie jaki dokladny gaz najlepiej zamontowac do.alfy 147, wtedy dam mechanikowi parametry i taki zamontuje...Jaki wtrysk itd...

    Na przeciwko stadionu znajdziesz zakład zajmujacy sie LPG. Sam tam zakładałem do swojej 156 i polecam.

Podobne wątki

  1. Serwis Alfa Romeo Konin
    Utworzone przez ziellony01 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-02-2016, 22:30
  2. [Szukam] Lakiernik/Blacharz - Poznań/Konin/Września/Gniezno/okolice
    Utworzone przez barat w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-01-2016, 12:39
  3. Alfa romeo 147 Konin
    Utworzone przez Kostek w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-01-2015, 07:49
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-08-2013, 20:31
  5. [Temat organizacyjny] Spotkanie Konin i okolice.
    Utworzone przez stereo w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-11-2011, 10:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory