Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: 156 1,8 TS

  1. #11
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    a z ciekawosci ile kiedys palila ci benzyny na trasie oczywiscie w miare zblizona technika jazdy?

  2. #12
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Ile pali benzynie to nie wiem bo jak tylko kupiłem do zalozylem gaz. Na benzynie jedynie odpalam i ruszam no i czasami przejade do stacji jak zabraknie gazu w drodze.Sądzę też że silniki w alfach nie są bardziej delikatne od np.fordowskich. To że się czasami urywają korbowody czy obracają sie panewki to pewnie wina konstrukcyjna tych elementów, które nie wytrzymują ciężkiej nogi i 150 kuców.

  3. #13
    MARIN
    Gość

    Domyślnie

    Odnośnie BLOS -a w TS to mam założony i chodzi całkiem fajnie. Oczywiście jak bym miał więcej kasy była by sekwencja, a jak jeszcze trochę wiecej nie zakładał bym gazu. No ale... Problemów z tą instalacją niemam żadnych jestem zadowolony. koszt 1600 zł

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR156 1,6TS 1999 r.
    Postów
    5,304

    Domyślnie

    Oczywiście nie ma co porównywać sekwencji do zwykłej. Gdybym miał się decydować, to tylko sekwencja. Ale ja mam zwykłą, bo 6 lat temu sekwencje dopiero wchodziły i taką już kupiłem z założona instalacją przez poprzedniego właściciela. Przez prawie rok jeździłem po całym Wrocławiu i płaciłem za regulacje tej instalacji u różnych pseudofachowców, którzy podpinali ją do komputerów i nic to nie dawało - dalej miałem wystrzały, że mało mi kolektora nie rozwaliło, a gazu żarła mi po mieście ponad 18 litrów. Dopiero kiedyś przez przypadek trafiłem na młodego chłopaka, który wsadził kluczyk gdzie trzeba i skręcił dozowanie gazu bez żadnych komputerów. Od tego czasu jak ręką odjął - zero smrodu gazu, zero wystrzałów, ciągnie nie gorzej niż na benzynie i pali mniej. A co najważniejsze wcale się nie psuje i jest chyba najbardziej niezawodnym elementem w całym samochodzie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory