Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Alfa Romeo 159 3.2 JTS Q4 260KM warto?

  1. #1
    Gino
    Gość

    Question Alfa Romeo 159 3.2 JTS Q4 260KM warto?

    Witam! Kieruję pytanie do użytkowników 159 czy warta jest ta Alfinka http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-3-2...C22166816.html takich pieniędzy jak sądzicie a może ktoś już ją oglądał na żywo? Dziękuję za odpowiedzi

  2. #2
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Ktos to przywlokl do Pl i spowrotem wisi na Mobile.de,wersja fajna,jak cena za bezyne bedzie wynosila zlotych 2,to z mety biore

    ---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:49 ----------

    Czy jest warta tych pieniedzy,dla jednego tak,dla drugiego nie

  3. #3
    Gino
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał BURATINO Zobacz post
    Ktos to przywlokl do Pl i spowrotem wisi na Mobile.de,wersja fajna,jak cena za bezyne bedzie wynosila zlotych 2,to z mety biore

    ---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:49 ----------

    Czy jest warta tych pieniedzy,dla jednego tak,dla drugiego nie
    Nie takiej opinii się spodziewałem czy komentarzy na temat ceny paliwa. A to, że taka cena dla jednego jest atrakcyjna a dla drugiego nie to wiem. Pytam właścicieli 159, którzy zapewne przed ich kupnem nie jedną widzieli i mają pogląd na temat ceny auta w tej wersji jego wyposażeniem, rokiem prod. itp.
    Prościej już nie mogę... I kto wie czy czasem twoja piękna nie została swego czasu przywleczona do PL bo to przykre stwierdzenie dla innych, którzy kupili auto za granicą i nie koniecznie szrota...
    Ostatnio edytowane przez Gino ; 28-01-2012 o 20:12

  4. #4
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Moja napewno nie zostala przywleczona do Pl.A kupilem ja osobiscie,do tego z bardzo oryginalnego kraju-Lichtenstein

  5. #5
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    A kto ja kupil?Mniemam ,ze Polak

  6. #6
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    A najprosciej-Mobile.de.AutoScout Ebay-tam widac jaka jest teoretyczna wartosc rynkowa.Bardziej intrygujacy jest przebieg tego auta.No ale jesli bylo tylko wystawowym...kto wie.Ceny zaczynaja sie od 8.ooo i do gory

  7. #7
    Gino
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał BURATINO Zobacz post
    Moja napewno nie zostala przywleczona do Pl.A kupilem ja osobiscie,do tego z bardzo oryginalnego kraju-Lichtenstein
    No to wielka różnica faktycznie! Widzisz jak zabolało uderz w stół a nożyce się odezwą...Ok temat pewnie do zamknięcia, dziękuję!

  8. #8
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Widzialem nie jedna i nie dwie,narobilem mase zbednych kilometrow i jedno wiem napewno-zdjec nie kupuje.A wyposazenie ma normalne dla tej wersji,jedynie brak klimy -3strefowej,szyberdachu i niezbyt widac czy czujniki parkowania ma przod tyl,czy tylko tyl.

    ---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:26 ----------

    I niema elektrycznych foteli

    ---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

    I niewiem czy wzor tych kol nie byl przypadkiem dedykowany do Brery ???

    ---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

    xenonow tez brak

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał BURATINO Zobacz post
    A najprosciej-Mobile.de.AutoScout Ebay-tam widac jaka jest teoretyczna wartosc rynkowa.Bardziej intrygujacy jest przebieg tego auta.No ale jesli bylo tylko wystawowym...kto wie.Ceny zaczynaja sie od 8.ooo i do gory
    gdzie ty takie ceny znalazłeś za 3.2 JTS z 2009 roku ???? Ja nic ponizej 15 000 euro nie widzę na mobile i autoscoucie .
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  10. #10
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Patrzylem na rok produkcji,nie rejestracji.Chociaz w nowym brief-ie uwaza sie za date produkcji date rejestracji.

    ---------- Post added at 23:09 ---------- Previous post was at 23:07 ----------

    Sprobuj sprzedac w Polsce Alfe wyprodukowana w 2006,za pieniadze z 2009

    ---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

    Jedyna mozliwosc...do ostatniego wlasciciela

    ---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

    Na zawsze

Podobne wątki

  1. warto czy nie warto Alfa Romeo GT 1.9
    Utworzone przez rifle w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 17:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory