Ogledziny auta

_zagiel_

Nowy
Rejestracja
Gru 28, 2006
Postów
376
Wiek
39
Lokalizacja
Solec Kujawski
Auto
33 Q4, 156 SW 2,4 JTD
Witam,
Czy moglby mi ktos pomoc w sprawdzeniu auta?
Jest ono dosc daleko a potrzebuje jakas szybka opinie zeby nie jechac na darmo.
link:
http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-156-spotwagon-CID5-IDeO4Ab.html#d57c72b99e;promoted

Generalnie jak blacharka i w sumie troche silnik, reszta to pikus, choc kazda informacja sie przyda.

Na pewno sie odwdziecze ;)
Kurde, gdyby nie to, ze to ponad 100 ode mnie, to bym polecial. Szukaj czegos w Lublinie lub okolicach to Ci zawsze sprawdze. Skonczylem kiedys technikum samochodowe, cos tam o autach wiem, a 156 mialem dwie.
 
lampy tylne ma baardzo mało popularne. Takie lampy jako komplety chodza powyżej 200zł.
 
Oczywiście podłokietnik ma 173 000km + 100 000 od obecnego właściciela + 100 000 od handlarza od którego kupił. :) Kolego, nie jeździ się po auta za 3tysiące złotych przez pół kraju, bo albo odjedziesz wk*rwiony stanem, albo kupisz trupa bo tyle już przejechałeś. Według mnie odpuść. Stan dobry = dostateczny :)
 
Dobrze gada. Chociaz do mnie przyjechal gosc o 2 w nocy z Wroclawia zabrac trupa 156 1.9 JTD, nawet nie ogladal. Ceny nawet nie podam, bo szkoda gadac :D
 
Amortyzatory
Powrót
Góra