Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 111

Temat: Prośby o oględziny aut z regionu.

  1. #71
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar szczupi
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Warszawa / Nowa Dęba
    Auto
    Alfa Romeo GT, Volkswagen Passat 32B
    Postów
    30

    Domyślnie

    Siemka Panowie - ktoś z Was może kojarzy tego handlarza - Auto Baks, Modlniczka?

    Interesuje mnie ten samochód.... otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gt-1-9-jtd-skora-bose-klimatronik-nowe-opony-17-gwarancja-6-m-ID6yIQDn.html

  2. #72
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Lotek900
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Płaza
    Auto
    Były: Alfa Romeo 156 1.6 T.S, Alfa Romeo 156 1.9 JTD, Alfa Romeo 166 3.0 V6, Alfa Romeo 156Ti
    Postów
    823

    Domyślnie

    Ja kojarzę. Dokładnie rok temu jak szukałem swojej GT w ich ofercie pojawiła się taka, która mnie interesuje. Zadzwoniłem i umówiłem się na oględziny następnego dnia na 13, gość powiedział, że nie ma problemu i jak by co to jestem pierwszy. Następnego dnia przed wyjazdem zadzwoniłem, żeby potwierdzić, że na 13 będę. Gość nie odbierał ale myślę sobie jestem umówiony to jadę. Po dotarciu na miejsce, wchodzę na plac i szukam tej GT, nie było jej, pomyślałem że może pojechał ją umyć czy coś. W tym czasie znalazł się właściciel komisu, pytam go co z tą GT którą mam obejrzeć bo byłem umówiony, a on do mnie że sprzedana 15 minut temu i że szkoda, że nie przyjechałem wcześniej bo to było super autko. To ja z nerwami do niego, że przecież byłem umówiony, że dzwoniłem wcześniej ale nie odbierał, wszystkiemu zaprzeczył i nawet przepraszam nie usłyszałem.Tak że radzę dobrze się ugadać z gościem bo może być różnie. A co do aut na placu to na pierwszy rzut oka wyglądały ok, ale dokładniej nie wiem co i jak bo nie było mi dane obejrzeć dokładniej.

  3. #73
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar szczupi
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Warszawa / Nowa Dęba
    Auto
    Alfa Romeo GT, Volkswagen Passat 32B
    Postów
    30

    Domyślnie

    Dzięki za info kolego!

  4. #74
    Użytkownik Rowerzysta Avatar silentosu
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    166 3.0 V6 Sportronic
    Postów
    287

    Domyślnie

    Witam Wszystkich!

    Ktoś widział, ktoś zna i może potwierdzić zgodność z opisem?
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6yEVR7.html

    Jechać i brać?

  5. #75
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa 166 2.4 JTD
    Postów
    77

    Domyślnie

    Cytat Napisał szczupi Zobacz post
    Siemka Panowie - ktoś z Was może kojarzy tego handlarza - Auto Baks, Modlniczka?
    l
    Ja znam Auto Baks. Samochody mają głównie z Włoch. Ogólnie to auta przyjeżdżają w dużych ilościach w całości, lub uszkodzone bardziej i mniej.
    Wiadomo te całe są ładnie poczyszczone i polerowane. Uszkodzone są naprawiane ale nie wiem dokładnie u kogo.
    Wiadomo z Włoch jakie auta są - ciężko znaleźć żeby całe było w oryginale jednak to nie wyklucza każdego z nich. Co do wnętrza, to już w zależności jak ktoś kiedyś dbał, tapicerka jest czasem poniszczona coś połamane, porysowane, ale zdarzają się igiełki.
    Kilkukrotnie oglądałem u nich samochód (czasem dla kolegów czasem dla siebie) i było tak pół na pół. Nie będę ani odradzał, ani zachwalał.
    Z racji, iż pewnych względów trochę się znamy, jak oglądałem tam auto, mi mówili wprost co było robione itp
    Ruch w komisie mają dość spory i rotacja samochodów jest, ale są sztuki które stoją długo.
    Kiedyś jak szukałem Mazdy, mieli taką w dobrej cenie i byłem naprawdę zaskoczony świetnym stanem auta i chciałem ją kupić - ale zrezygnowałem całkowicie z zakupu tego modelu ze względu na opinie.
    Później oglądaliśmy dla znajomego 159 i była taka sobie, nie kupił.
    Oglądałem 147, była całkiem niezła, lecz w środku podniszczona... trochę stała ale poszła.
    Oglądałem GT, miała niski przebieg, technicznie nie było do czego się przyczepić. Sprzedający opisał dokładnie co było robione blacharsko - miała robiony prawy bok cały, tak jakby przycierka z zahaczeniem tylnego koła.
    Sprzedający na początku powiedział o i jak, przyznał, że oni to robili, wstawiali błotnik z tyłu i zmieniali elementy zawieszenia w prawym tylnim kole.
    Jednak robota blacharza i lakiernika nie była popisowa, wg mnie było to brzydko zrobione - widać wstawkę i odcinki lakieru, słabo dobrany kolor.
    Ogólnie to można powiedzieć, że dużo zależy jak auto było we Włoszech traktowane. Obok komisu masz stację diagnostyczną i jest możliwość bez płacenia pojechać i oglądnąć auto samemu od dołu. Sprawdzenie diagnosty już pewnie coś płatne.
    Z udostępnieniem miernika do lakieru nie ma problemu, sprzedający posiada i pewnie Ci pożyczy.
    Podsumowując - zależy na jaki egzemplarz trafisz.
    Na plus tyle, że sprzedający nie będzie Ci mydlił oczu, ani wmawiał, że czarne jest białe, czy np widać że jest bite a on jak typowy Mirek będzie się zapierał, że napewno nie. To co wypatrzysz sam, znajdziesz jakieś wady, sprzedawca przyzna rację , że jest jak jest. Ceny mają dość atrakcyjne, a z tysiaka spokojnie urwiesz. Gwarancja, którą dają to kwestia ubezpieczenia w firmie zewnętrznej. Jak z tego zezygnujesz to też cena w dół.
    Ostatnio edytowane przez marek_igor ; 05-02-2017 o 20:23

  6. #76
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar szczupi
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Warszawa / Nowa Dęba
    Auto
    Alfa Romeo GT, Volkswagen Passat 32B
    Postów
    30

    Domyślnie

    Dzięki dzięki! Widać chyba będę musiał sobie zrobić weekendową wycieczkę do małopolski, bo tam jedna GT stoi na drugiej - w mazowieckim nic :/

    T.

  7. #77
    Użytkownik Świeżak Avatar Arhain
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Lanos 1.6 :)
    Postów
    27

    Domyślnie

    Witam,
    czy ktoś odwiedzał tą sztuke albo ma nie daleko bądź zna TIM AUTO z Czchowa?
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-8-jts-140-km-przeb-173-tys-distinctive-skora-navi-klimatronik-ID6yLWNj.html
    A może właściciel jest na forum rejestracja KNT NA52?
    Mimo że w komisie to tablice polskie.
    Dzięki za wszeką pomoc pozdrawiam z Wrocławia
    Arek

  8. #78
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Niepołomice
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM 16v
    Postów
    5

    Domyślnie

    Pamiętaj, że jak 1.8 140 KM to nie JTS tylko MPI produkcji Opla.

  9. #79
    Użytkownik Świeżak Avatar Arhain
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Lanos 1.6 :)
    Postów
    27

    Domyślnie

    Wiem, LPG w planach do niego, bądź zakup juz z zamontowanym, tutaj wmiarę pewny przebieg i ciekawa opcja jak na ten silnik.
    Ponawiam prośbę o oględziny autka w TIM Auto.
    Z góry dziękuje.
    Arek
    Ostatnio edytowane przez Arhain ; 21-02-2017 o 17:37

  10. #80
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    czewa
    Auto
    147 fl 1.9 120 Collezione
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cześć,
    Panowie ktoś coś może powiedzieć o firmie F.H.U RAFAEL z Olkusza?
    Obserwuje go od jakiegoś czasu i widzę że głównie sprzedaje Alfy , najczęściej z systemem q2 i z tego co widzę nie są złe auta ponieważ długo zazwyczaj nie wiszą.
    Ktoś coś na jego temat wie? Internet za bardzo nie pomógł....
    Dzięki za odpowiedzi

Podobne wątki

  1. Prośba o oględziny aut z regionu
    Utworzone przez Superjahu007 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 984
    Ostatni post / autor: 22-11-2023, 20:08
  2. Prośba o oględziny z naszego regionu
    Utworzone przez woj222 w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 168
    Ostatni post / autor: 08-11-2023, 09:34
  3. Prośby o oględziny aut z regionu
    Utworzone przez Paweł156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1512
    Ostatni post / autor: 05-04-2022, 13:58
  4. Prośby o OGLĘDZINY aut z naszego regionu - TU WPISYWAĆ! -
    Utworzone przez bobryt w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 09-05-2018, 12:53
  5. Prośby o oględziny samochodów z regionu
    Utworzone przez fr33 w dziale Emigranci
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2017, 17:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory