Strona 27 z 46 PierwszyPierwszy ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 455

Temat: Sprawdzony warsztat w Krakowie

  1. #261
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Poniżej kilka faktów. Uprzejmie proszę o wyciągniecie własnych wniosków w temacie usług oferowanych przez mechaników z Belwederczyków 8 w Krakowie (autka.pl):


    - nie oddadzą Ci auta jeśli nie jest ono w 100% sprawne;
    - rzetelnie informują o stanie pojazdu;
    - przygotowują kosztorys prac;
    - proponują auto zastępcze (mają własne samochody);
    - mają swoja bazę danych dotyczącą pojazdu, który kierujesz do naprawy (jeśli auto ma "historie", którą da się ustalić);
    - tworzą historię napraw samochodu we własnej bazie;
    - sprowadzają oryginalne części w atrakcyjnych cenach;
    - mają konkurencyjne ceny;
    - sprawdzają auto, także pod kątem elementów, które w niedalekiej przyszłości będą wymagały uwagi;
    - szczegółowo i kompleksowo sprawdzają działanie wszystkich systemów;
    - na życzenie informują o postępie prac;
    - nie naciągają na niepotrzebne koszty (nie robią ponad to co konieczne aby cieszyć się sprawnym samochodem);
    - robią wszystko czego sobie życzysz w kwestii ulepszenia pojazdu/doprowadzenia do stanu 100% sprawnego pojazdu lub jego oczekiwanego wyglądu);
    - testują samochód przed zwróceniem właścicielowi;
    - auto kierują do mycia/czyszczenia przed oddaniem;
    - dostajesz wydruk z systemu dotyczący zakresu wykonanych prac;
    - dają pisemną gwarancje na wykonane działania;
    - doradzają w sprawie stylizacji samochodu (jeśli masz nie do końca trafiony pomysł z tym co zrobić ze swoją Alfą - mimo tego, ze mogą na tym zrobić, sygnalizują ponowne przemyślenie pomysłu, ale też na życzenie proponują sprawdzone warianty);
    - „świerzaków” w temacie obchodzenia się z Alfą uprzejmie pouczają nt. właściwego sposobu użytkowania samochodu;
    - są dostępni pod telefonem - w każdej chwili możesz się do nich odezwać. Jeśli nie odbierają – szybko oddzwaniają(!);
    - mają dobrą lokalizację. Świetną(!) jeśli jedziesz do Nich z Warszawy;
    - częstują kawą;
    - są polecani przez ASO;
    - dobrze o nich mówią na forum;


    Subiektywnie:
    - traktują Cię jak VIPa, nawet jeśli podstawisz nie koniecznie świeżą rocznikowo Alfę o nie powalającej wartości rynkowej (zawodowo zajmuje się m.in. doradzeniem w zakresie oferowania sprzętu wojskowego - helikoptery, samoloty, pojazdy wojskowe, oraz handlem towarami podwójnego zastosowania na trudnych rynkach) - więc zwracam uwagę na tego typu drobnostki.
    - wnikliwie podchodzą do zagadnienia awarii (nie robią niczego powierzchownie);
    - dotrzymują zobowiązań;
    - Spotkasz się u Nich z wysoką kulturą osobistą, życzliwością i troską (serwis polecam, także Paniom)
    - ufam im.


    Jestem ciekaw Waszej opinii. Uprzejmie proszę o info w wątku.

    - - - Updated - - -

    Poniżej kilka faktów. Uprzejmie proszę o wyciągniecie własnych wniosków w temacie usług oferowanych przez mechaników z Belwederczyków 8 w Krakowie (autka.pl):


    - nie oddadzą Ci auta jeśli nie jest ono w 100% sprawne;
    - rzetelnie informują o stanie pojazdu;
    - przygotowują kosztorys prac;
    - proponują auto zastępcze (mają własne samochody);
    - mają swoja bazę danych dotyczącą pojazdu, który kierujesz do naprawy (jeśli auto ma "historie", którą da się ustalić);
    - tworzą historię napraw samochodu we własnej bazie;
    - sprowadzają oryginalne części w atrakcyjnych cenach;
    - mają konkurencyjne ceny;
    - sprawdzają auto, także pod kątem elementów, które w niedalekiej przyszłości będą wymagały uwagi;
    - szczegółowo i kompleksowo sprawdzają działanie wszystkich systemów;
    - na życzenie informują o postępie prac;
    - nie naciągają na niepotrzebne koszty (nie robią ponad to co konieczne aby cieszyć się sprawnym samochodem);
    - robią wszystko czego sobie życzysz w kwestii ulepszenia pojazdu/doprowadzenia do stanu 100% sprawnego pojazdu lub jego oczekiwanego wyglądu);
    - testują samochód przed zwróceniem właścicielowi;
    - auto kierują do mycia/czyszczenia przed oddaniem;
    - dostajesz wydruk z systemu dotyczący zakresu wykonanych prac;
    - dają pisemną gwarancje na wykonane działania;
    - doradzają w sprawie stylizacji samochodu (jeśli masz nie do końca trafiony pomysł z tym co zrobić ze swoją Alfą - mimo tego, ze mogą na tym zrobić, sygnalizują ponowne przemyślenie pomysłu, ale też na życzenie proponują sprawdzone warianty);
    - „świerzaków” w temacie obchodzenia się z Alfą uprzejmie pouczają nt. właściwego sposobu użytkowania samochodu;
    - są dostępni pod telefonem - w każdej chwili możesz się do nich odezwać. Jeśli nie odbierają – szybko oddzwaniają(!);
    - mają dobrą lokalizację. Świetną(!) jeśli jedziesz do Nich z Warszawy;
    - częstują kawą;
    - są polecani przez ASO;
    - dobrze o nich mówią na forum;


    Subiektywnie:
    - traktują Cię jak VIPa, nawet jeśli podstawisz nie koniecznie świeżą rocznikowo Alfę o nie powalającej wartości rynkowej (zawodowo zajmuje się m.in. doradzeniem w zakresie oferowania sprzętu wojskowego - helikoptery, samoloty, pojazdy wojskowe, oraz handlem towarami podwójnego zastosowania na trudnych rynkach) - więc zwracam uwagę na tego typu drobnostki.
    - wnikliwie podchodzą do zagadnienia awarii (nie robią niczego powierzchownie);
    - dotrzymują zobowiązań;
    - Spotkasz się u Nich z wysoką kulturą osobistą, życzliwością i troską (serwis polecam, także Paniom)
    - ufam im.


    Jestem ciekaw Waszej opinii. Uprzejmie proszę o info w wątku.

  2. #262
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    GT 1.9 JTD
    Postów
    271

    Domyślnie

    Nie wiem skąd tu się biorą takie opinie o tych Autka.pl jakiś sponsoring się tu odpi***la? Kolega ma 159 1.9 w automacie 3 razy ogarniali dlaczego czasem potrafi zgłupieć zgasnąć przemiatać biegami dziwacznie!!! W końcu się wku**l poszedł do jakiegoś wujka władka za stodoły co mu polecił żeby sterownik wymienił bo to un bruździ i c***j nie naprawianie tego ale on to włoszczyzny nie lubi i się nie tyka. No to kupił chłopak nówkę sztukę auto odżyło. Tak, że Panom z autka.pl środkowy palec i szerokim łukiem obydwoje omijamy.

  3. #263
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mmax88
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jaguar XF 3.0 V6
    Postów
    692

    Domyślnie

    Cytat Napisał mlody354 Zobacz post
    Panom z autka.pl środkowy palec i szerokim łukiem obydwoje omijamy.
    Po tym tekście mocno się zastanawiałem, czy w ogóle jest sens odpisywać...

    Żaden sponsoring. Sam przez krótką chwilę tam serwisowałem swoją pierwszą Alfę i byłem bardzo zadowolony.

  4. #264
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar WeGi
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Nowy Sacz
    Auto
    159 2.4 JTDm
    Postów
    203

    Domyślnie

    Cytat Napisał mlody354 Zobacz post
    Nie wiem skąd tu się biorą takie opinie o tych Autka.pl jakiś sponsoring się tu odpi***la? Kolega ma 159 1.9 w automacie 3 razy ogarniali dlaczego czasem potrafi zgłupieć zgasnąć przemiatać biegami dziwacznie!!! W końcu się wku**l poszedł do jakiegoś wujka władka za stodoły co mu polecił żeby sterownik wymienił bo to un bruździ i c***j nie naprawianie tego ale on to włoszczyzny nie lubi i się nie tyka. No to kupił chłopak nówkę sztukę auto odżyło. Tak, że Panom z autka.pl środkowy palec i szerokim łukiem obydwoje omijamy.
    Ja na ich miejscu cieszyłbym się, gdyby ktoś taki jak Ty omijał ich serwis szerokim łukiem

    Szczerze polecam, pełen profesjonalizm
    "Tu nie chodzi o to żeby być lepszym czy szybszym, mieć niezawodne auto, środek do przemieszczanie z punktu A do punktu B, chodzi o to żeby mieć Alfa Romeo, reszta się nie liczy..."

    Były :
    AR 146 1.9 TD
    AR 156 1.8 T.S.
    Aktualnie :
    AR 159 2.4 JTDm

  5. #265
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar kodian
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Małopolska
    Auto
    AR 147 1.9 JTDM 16V
    Postów
    10

    Domyślnie

    Co do Autka.pl, wyrażam ostrożne zadowolenie z ich serwisów, pierwszy raz korzystałem z ich serwisów. Małe mankamenty, ale w sumie wygląda mi na pierwszy rzut oka że zrobili fachową robotę (nie jestem ekspertem od samochodów). Podejście na ogół profesjonalne i zaufanie do klienta, to mi się podobało. Lokalizacja też nie jest najgorsza jak się jedzie z centrum. Naprawy zawsze bolą na portfelu, ale jak się wie że jest dobrze zrobione to się można cieszyć. Czas pokaże, jednak na ogół jestem zadowolony. Jestem osobą bardzo pesymistycznie nastawioną do wszystkiego,której trudno zaufać w innych ludzi, także może dlatego piszę o ostrożnym zadowoleniu. Niestety nie miałem okazji poznać pana Tomka, który koczuje tutaj na forum. Myślę że jeszcze skorzystam z usług.

  6. #266
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alcapone154
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Nad Krakowem
    Auto
    159 2.0 / ex147
    Postów
    592

    Domyślnie

    A wlasnie^^ który pan to Tomekrk? To ten łysy pan?

    Gesendet von meinem HTC 10 mit Tapatalk

  7. #267
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar www156
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    KR
    Auto
    159 1,9 M-JET 16v
    Postów
    930

    Domyślnie

    Cytat Napisał alcapone154 Zobacz post
    A wlasnie^^ który pan to Tomekrk? To ten łysy pan?

    Gesendet von meinem HTC 10 mit Tapatalk
    Nie.
    Byla 156 2,0 TS,
    była 156 2,4 20V
    była 156 1,9 16V
    jest 159 1,9 16V
    jest giulietta 2,0 IMOLA

  8. #268
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    159
    Postów
    148

    Domyślnie

    Zawsze znajdą sie tacy którym coś nie pasuje, a i usterki też nie zawsze są proste do usunięcia ca jednym razem.

  9. #269
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał mlody354 Zobacz post
    Nie wiem skąd tu się biorą takie opinie o tych Autka.pl jakiś sponsoring się tu odpi***la? Kolega ma 159 1.9 w automacie 3 razy ogarniali dlaczego czasem potrafi zgłupieć zgasnąć przemiatać biegami dziwacznie!!! W końcu się wku**l poszedł do jakiegoś wujka władka za stodoły co mu polecił żeby sterownik wymienił bo to un bruździ i c***j nie naprawianie tego ale on to włoszczyzny nie lubi i się nie tyka. No to kupił chłopak nówkę sztukę auto odżyło. Tak, że Panom z autka.pl środkowy palec i szerokim łukiem obydwoje omijamy.
    Nie bardzo kojarzę 159 1.9 z Q-Tronic, w której klient mający ewidentne problemy z pracą skrzyni biegów nie byłby poinformowany, że problemem w tych skrzyniach są sterowniki skrzyni. To jest rzecz wiadoma od dawna i nie dotyka tylko 159-ek, tylko wszystkich aut z automatem Aisina. Jedyna rzecz, jaka tutaj mogła mieć miejsce, to albo nie do końca dobrze opisany przez klienta problem, albo bardzo specyficzne warunki, w których dochodziło do ujawnienia się awarii. I w swojej historii pamiętam tylko JEDNĄ taką skrzynię, która potrafiła zrobić bez najmniejszego problemu trasę rzędu 700 km (!) podczas jazdy próbnej i cały czas skrzynia pracowała wzorowo, a klient zgłosił po pewnym czasie jakieś dziwne zachowania po przejechaniu np. kolejnych setek km. Przy czym zasadę mamy jedną prostą - jeżeli jest konieczność wymiany jakiegokolwiek elementu który jest kosztowny (a sterowników nie rozdają za 200-300 PLN na każdym rogu) - wolimy się na 100% upewnić, że taka wymiana jest absolutnie niezbędna, zanim właściciel samochodu wyda ciężko zarobione pieniądze. Pan "ze stodoły" za swoją diagnozę, czy byłaby prawidłowa, czy błędna, jeśli nie podejmuje się równocześnie naprawy - odpowiedzialności żadnej nie bierze. Więc jeśli ktoś chce sobie wymieniać elementy po 1500 PLN na takiej zasadzie, jak opisałeś - to już nie moja sprawa.
    Ostatnio edytowane przez Tomek_KRK ; 17-08-2016 o 09:32
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  10. #270
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    159 1.9 JTDm 150km sedan
    Postów
    36

    Domyślnie

    Witam, czy ktos moze zna jakis dobry warsztat z okolicy gminy zabierzow albo wielka wies ewentualnie ktory w krakowie polecacie zeby zajal sie moja 159-tka.

Podobne wątki

  1. Lublin sprawdzony specjalista
    Utworzone przez dewos w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-12-2015, 08:21
  2. Lublin - jakiś sprawdzony warsztat?
    Utworzone przez wojtekf w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 27-08-2015, 13:56
  3. Sprawdzony warsztat lub mechanik AR z okolic Raciborza, Rybnika...
    Utworzone przez zieloo007 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2011, 09:21
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-03-2011, 12:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory