Strona 44 z 46 PierwszyPierwszy ... 34353637383940414243444546 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 455

Temat: Sprawdzony warsztat w Krakowie

  1. #431
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Masz na myśli geoklinike od robienia geometrii ?
    Niestety ale robią byle szybciej, byle wskoczyło w tolerancję. Mocno ubolewał ze w Krakowie ciężko o speców którzy potrafią dobrze ustawić zbieżność

    Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka
    Kolego w Krakowie to jest trudno o specja z każdej dziedziny jeżeli chodzi o motoryzację. Ja mieszkam w Krakowie, pochodzę z pod Lublina i wszysztko co musze w aucie zrobić robie własnie w domu rodzinnym bo tu jest tragedia. Raz że drogo to już nie wspomne, a dwa że takie patałachy robią że strach coś dac. Widzę po tym jak serwisujemy auta firmowe, ciągle gdzie indziej bo nigdy nie ma zrobione dobrze, wymieniali sprzęgło to spierdolili coś innego i tak w koło macieju, odkąd auto poszło 1 raz na jakiś serwis tak jeździ juz regularnie co 2-3mc, taka ich polityka skur.... żeby ludzi naciągać;/ Ogólnie to miasto to porażka w każdej kwesti ale to już temat do wódki a nie

  2. #432
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 8v
    Postów
    93

    Domyślnie

    Cytat Napisał mickry Zobacz post
    Kolego w Krakowie to jest trudno o specja z każdej dziedziny jeżeli chodzi o motoryzację. Ja mieszkam w Krakowie, pochodzę z pod Lublina i wszysztko co musze w aucie zrobić robie własnie w domu rodzinnym bo tu jest tragedia. Raz że drogo to już nie wspomne, a dwa że takie patałachy robią że strach coś dac. Widzę po tym jak serwisujemy auta firmowe, ciągle gdzie indziej bo nigdy nie ma zrobione dobrze, wymieniali sprzęgło to spierdolili coś innego i tak w koło macieju, odkąd auto poszło 1 raz na jakiś serwis tak jeździ juz regularnie co 2-3mc, taka ich polityka skur.... żeby ludzi naciągać;/ Ogólnie to miasto to porażka w każdej kwesti ale to już temat do wódki a nie
    Tu się niestety zgadzam w 100%. Jakość usług jest na tragicznym poziomie... a ceny, to już sami lepiej wiecie jakie. Moja 159 najbardziej dostała w tyłek właśnie na podnośnikach u naszych speców niż podczas normalnego użytkowania (długo by wymieniać). w zeszłym roku montowalem hak w jednym z opisywanych tu warsztatów i żałuję, że nie nagrałem pierwszego po tej operacji otwarcia klapy bagażnika - masakra.

    Dlatego mamy ten wątek na forum, więc jak macie jakieś zaufane miejsca gdzie serwisujecie swoje belle to wrzucajcie info.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  3. #433
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 8v
    Postów
    93

    Domyślnie

    Cytat Napisał jerzy_k Zobacz post
    Hej

    Jaki polecacie warsztat w Krakowie do zrobienia poprawke blacharsko lakierniczych ( tylna klapa , obicie przy drzwiach z tyłu, ruda na nadkolach ).

    Z góry dziękuję za inf.
    Jakieś 2 lata temu usuwalem szkodę (sarna) w S-Poincie. Wymiana maski i zderzaka na nowe + malowanie. Myślę, że z perspektywy czasu mogę ich polecić. Nie wiem jakie teraz maja ceny ale tani nie byli.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  4. #434
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał scudo Zobacz post
    Jakieś 2 lata temu usuwalem szkodę (sarna) w S-Poincie. Wymiana maski i zderzaka na nowe + malowanie. Myślę, że z perspektywy czasu mogę ich polecić. Nie wiem jakie teraz maja ceny ale tani nie byli.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    S-point to klasa sama w sobie. Znam ich od lat i mogę tylko w superlatywach o nich mówić.
    Moje auto z USA było u nich naprawiane, lepiej niż jakiekolwiek ASO czy nawet fabryka bo podchodzą do każdego auta indywidualne.

    Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka

  5. #435
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    Niepotrzebnie zajrzałem do tego wątku, my tu pitu pitu o lakiernikach i akurat dzisiaj, k.u.r.. jak zamierzam auto sprzedać lada moment jakis h.u.j zarysowal mi drzwi i będę musiał też je lakierowac:/

  6. #436
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9JTD
    Postów
    4

    Domyślnie mechanik

    Heja, no to masz lipkę zadzwoń do Markowskiego z Centralnej 85, dobrze się z nim dogaduję jeszcze nie było tak aby coś spiep...ale zadzwoń sobie niech Ci najpierw wyceni. Powiem jeszcze tak kiedyś borykałem sie tak z naprawa sprzęgła a to ktoś powiedział że to wysprzęglik, inny zaś że wałek się ukręcił, atu trzeba było cały komplet wymienić ale jak masz dobrego fachowca to wszystko ogarnie. Ogólnie to jeszcze sam się wczytałem o mojej 166 polecam, można się wiele douczyć sprzegla24.pl/dwumasa-alfa-romeo-166/15008#opis_start

  7. #437
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 JTDm
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witam Panów, czy ktoś mógłby polecić jakiegoś dobrego fachowca w Krakowie dla Alfy Romeo 159? Kupiłam to auto z 2 miesiące temu i od początku są problemy. Wyciek oleju - nie wiadomo do końca skąd, prawdopodobnie "uszczelniacz". W każdym razie dostałam informację, że trzeba pewnie będzie wyciągać kołyskę/skrzynię. Dodatkowo wyciek płynu wspomagania. Buczenie kierownicy przy skręcie w prawo, wibracje gdzieś pod kierownicą przy przyspieszaniu. Jak było chłodniej to bardzo długo nagrzewał się silnik i i tak nie dochodziło do 90 stopni tylko tak w okolicach 80.
    Czy ktoś z Was kojarzy może kogoś sensownego? Pozdrawiam

  8. #438
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar QBAQ
    Dołączył
    04 2021
    Mieszka w
    Cracovia
    Auto
    Giulietta
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cześć. Poszukuję dobrego fachowca od elektroniki w Alfach. Zakładam, że elektronika pompy ABS wysiadła.
    (Moja Giulietta nagle stwierdziła, że jest jakiś problem z EBD <Błędy ASR, VDC, ABS, Hill Holder>. Na forum rozwiązaniem wszystkich podobnych bolączek okazuje się wymiana bezpieczników, natomiast u mnie wszystkie sprawne. AlfaOBD pokazuje usterki przekaźnika zaworów, skasować błędów nie mogę więc mniemam, że trzeba speca i fachowego wytypowania+naprawy usterki).

    Przy okazji chętnie zasięgnę opinii na temat warsztatu Pana Marka Orłowskiego z ul. Belwederczyków 8 - jeśli ktoś miał przyjemność korzystać z ich usług?

  9. #439
    Użytkownik Świeżak Avatar schab
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Radziszów k. Krakowa
    Auto
    Alfa 159 SW 2,4 Q4
    Postów
    227

    Domyślnie

    Byłem klientem serwisu na Belwederczyków i odczucia mam mieszane. Nie powiem - usunęli wszystkie problemy z jakimi borykało się auto , ale : tak naprawdę komputer ogarnął człowiek, który u nich nie pracuje, tylko ma własną hamownię , a został tylko zaproszony na tą okoliczność. Z umówieniem się na samą diagnozę był problem , wręcz dostałem informację , że oprócz samego zdiagnozowania komputera nic mi nie mogą zaoferować na szybko, bo wszystkie terminy zajęte na kilka tygodni, ale jak już auto prześwietlili, to nagle się okazało, że najlepiej byłoby auto zostawić na drugi dzień . ( i wolny termin był ... ) . Przy czym zaoferowany zakres usług daleko wybiegał poza zdiagnozowane usterki. Zgodziłem się tylko na to , o czym wcześniej już wiedziałem ( elektronika ) , mechanikę odpuściłem.
    Tanio też nie było.
    Kiedyś: 3 Zastavy 1100; 4xFiat Ritmo (65, 85, 90, 100); Fiat 126; 2xAlfa 33 1,5 i 1,3; Citroen Saxo 1,1; Tempra SW 4x4; Brava 1,6 16V; Dedra SW 2,0 16V , Dedra SW 1,8 8V; Delta 1,6 16V, Lancia Y 1,4; Alfa 156 2,0 JTS
    Obecnie (do spółki z synami): Zastava 1100; BMW 329, 340 , 2x529 , 745 ; Delta 2,0 16V turbo 4x4; Alfa 159 2,4 Q4

  10. #440
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar QBAQ
    Dołączył
    04 2021
    Mieszka w
    Cracovia
    Auto
    Giulietta
    Postów
    7

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Poniekąd chciałem się upewnić, czy nie tylko ja miałem mieszane uczucia związane z korzystaniem ich usług.
    Podobnie jak u Ciebie, pojechałem w celu ustalenia domniemanej usterki - owszem, bezbłędnie wytypowali wadliwy element, ale przy okazji dowiedziałem się wręcz, że auto jest niemalże w ruinie - ale za opłatą blisko 2,700zł mogę mieć igłę z salonu - i wręczono mi wykaz "elementów do wymiany", a także zaproponowano modernizację układu spalinowego. Celowo nie opisuję szczegółów. Reasumując inny mechanik uśmiechnął się z politowaniem i część z w/w rzeczy wymienił za 1/5 ceny proponowanej na Belwederczyków.
    Od tego czasu (było to dosyć dawno) samochód jeździ bez zarzutów, jedynie w tej chwili dopadł mnie ten zgrzyt z ABS/EBD - auto jeździ sprawnie; jednak brak ASR i ABS sprawia, że człowiek podświadomie trochę się cyka, nie mogę też skorzystać z DNA... zatem szukam fachowca, bo "wymieniaczy" cudzym kosztem nie brakuje.
    Ostatnio edytowane przez QBAQ ; 06-08-2021 o 21:40

Podobne wątki

  1. Lublin sprawdzony specjalista
    Utworzone przez dewos w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-12-2015, 08:21
  2. Lublin - jakiś sprawdzony warsztat?
    Utworzone przez wojtekf w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 27-08-2015, 13:56
  3. Sprawdzony warsztat lub mechanik AR z okolic Raciborza, Rybnika...
    Utworzone przez zieloo007 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2011, 09:21
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-03-2011, 12:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory