Strona 35 z 46 PierwszyPierwszy ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 454

Temat: Sprawdzony warsztat w Krakowie

  1. #341
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał twar Zobacz post
    Ma ktos jakies doswiadczenia ze sprawdzianiem samochodu przed zakupem w Automobile Torino Kraków? Na googe niby ocena dobra jako serwis ale jak pytalem na innym forum to mi powiedziano nie jedz do ASO bo tam tylko leca wedlug listy rzeczy do sprawdzenia nie majac pojecia co robia.
    Ewentualnie sa jakie alternatywy?
    Jeździłem tam 3-4 lata temu z 156 nigdy nie miałem problemów choć głownie to były błahe naprawy które teraz już sam ogarniam (klocki, tarcze, wymiana oleju). Wybieram się tam w poniedziałek z 159. Zdam relację jak będę po. Termin musisz zaklepać jakieś 2-3 dni wcześniej

  2. #342
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał twar Zobacz post
    Ma ktos jakies doswiadczenia ze sprawdzianiem samochodu przed zakupem w Automobile Torino Kraków? Na googe niby ocena dobra jako serwis ale jak pytalem na innym forum to mi powiedziano nie jedz do ASO bo tam tylko leca wedlug listy rzeczy do sprawdzenia nie majac pojecia co robia.
    Ewentualnie sa jakie alternatywy?
    Cytat Napisał otchami Zobacz post
    Jeździłem tam 3-4 lata temu z 156 nigdy nie miałem problemów choć głownie to były błahe naprawy które teraz już sam ogarniam (klocki, tarcze, wymiana oleju). Wybieram się tam w poniedziałek z 159. Zdam relację jak będę po. Termin musisz zaklepać jakieś 2-3 dni wcześniej
    Jestem już po wizycie. Ogólnie dalej trzymają formę. Ustawili mi zbieżność, sprawdzili amortyzatory oraz hamulce pod kątem zużycia, wymienili olej (doręczyłem im swój) Dokonali też całego przeglądu auta który nie wskazał większych usterek za wyjątkiem dwóch i tutaj można też zaliczyć im to na plus:
    1. Nie wymienili płynu chłodzącego ponieważ mechanik znalazł nieszczelność układu (fakt kapie w garażu tyle co by kapsla nie wypełniło w tydzień)
    2. Nie nabili czynnika do klimatyzacji ponieważ również znaleziona nie szczelność układu

    Robią foty takich niespodzianek można podejrzeć na kompie. Nie zapytałem czy podeślą je na maila
    Oszacowali mniej więcej koszta w/w napraw na częściach oryginalnych i zamiennikachi i jeśli bym się zdecydował to wiadomo trzeba się umówić na termin

    Całość zajęła im 3,5h

    Jeśli chcesz jeszcze jakiś dodatkowe info pisz na PW

  3. #343
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Czarna
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa 147 1.6TS 16v , +gaz
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jędrek Zobacz post
    Ul. Witkowicka serwis Wszołek, tam jest chłopak co kupę lat robił w viamocie i zna się na wszelkiej włoszczyźnie. Moją belle zna od A do Z, dosłownie
    Jest on tam jeszcze?

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  4. #344
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Czarna
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa 147 1.6TS 16v , +gaz
    Postów
    32

    Domyślnie

    A ktos kto mi sie podepnie e GT pod komputer i ogarnie nie domykajaca sie szybe ?[emoji52]

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  5. #345
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.2
    Postów
    14

    Domyślnie

    wiecie kto mi niedrogo ogarnie ręczny?
    zacisnął się lekko i trzyma, a nie mam jak tego zrobić samemu

  6. #346
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    koledzy, gdzie na szybko sprawdzę przed zakupem giuliettę 1.75tbi?

  7. #347
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał mickry Zobacz post
    koledzy, gdzie na szybko sprawdzę przed zakupem giuliettę 1.75tbi?
    Jak byś napisał na swoim profilu miejscowość w której mieszkasz to może ktoś doradziłby Ci konkretnie a tak to ja bym podjechał do ASO,żeby go porządnie przejrzeli. Ja tak zawsze robię. Koszt ok. 300 zł. Znajdź tylko ASO z dobą opinią w Twojej okolicy. Na tak wyżyłowanym aucie nie ma co oszczędzać. NIe kupuję się go,żeby jeździc tylko do kościoła wię trzeba sprawdzać ze zdwojoną uwagą.

  8. #348
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adam.st
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków, Poland, Poland
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm
    Postów
    428

    Domyślnie

    Witajcie,
    pisząc w temacie, czy ktoś zna w miarę dobry warsztat, nie naciągający na kosztowne naprawy (lub konsultujący to klientem) z Krakowa, jak najbliżej centrum kongresowego ICE (oczywiście nie znaczy to że jeśli oddalony o 1 czy 2 km to odpada - ale po prostu aby nie były to okoliczne wsie czy obrzeża miasta skąd dojadę z powrotem tylko autobusem)? Jest na mapie kilka warsztatów, lecz chciałbym wiedzieć czy ktoś tam był z Alfą i może podzielić się doświadczeniem...

  9. #349
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa romeo 159 1.9 jtdm 16v
    Postów
    53

    Domyślnie

    Saska 4

  10. #350
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Cześć. Szukam sprawdzonego warsztatu w Krakowie lub okolicach do serwisu silnika 2.5 V6. Czy są tu koledzy posiadający ten silnik ? Gdzie oddajecie swoje auta do roboty?

Podobne wątki

  1. Lublin sprawdzony specjalista
    Utworzone przez dewos w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-12-2015, 08:21
  2. Lublin - jakiś sprawdzony warsztat?
    Utworzone przez wojtekf w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 27-08-2015, 13:56
  3. Sprawdzony warsztat lub mechanik AR z okolic Raciborza, Rybnika...
    Utworzone przez zieloo007 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2011, 09:21
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-03-2011, 12:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory