Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 345678910111213
Pokaż wyniki od 121 do 125 z 125

Temat: szukam dobrego speca od Alf... Podhale, Nowy Sącz, ew. okolice Krakowa

  1. #121
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar WeGi
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Nowy Sacz
    Auto
    159 2.4 JTDm
    Postów
    203

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiertar Zobacz post
    dzięki Thing!! był ktoś może u nich?? albo jeszcze jakieś pomysły??
    Wiertar, ja byłem, wymieniałem u nich rozrząd. Jestem zadowolony, wszystko na poziomie, terminowo .
    "Tu nie chodzi o to żeby być lepszym czy szybszym, mieć niezawodne auto, środek do przemieszczanie z punktu A do punktu B, chodzi o to żeby mieć Alfa Romeo, reszta się nie liczy..."

    Były :
    AR 146 1.9 TD
    AR 156 1.8 T.S.
    Aktualnie :
    AR 159 2.4 JTDm

  2. #122
    Edwardd
    Gość

    Domyślnie

    Ja znam tych autoline.krakow.pl. Zajmują się nie tylko Alfami ale o moją Alfę ładnie dbają wiec polecam.

  3. #123
    Edwardd
    Gość

    Domyślnie

    Ja się serwisuję na Barskiej na Dębnikach autoline.krakow.pl i póki co jestem bardzo zadowolony. Jakiś specjalnych uczuleń tez nie zaobserwowałem bo ostatnio posłałem tam koleżankę z pracy i test wypadł pomyślnie
    no tak a na poważnie to dobrze robią i widać, że gościom zależy na zadowolonym kliencie. Dożo mają "stałych bywalców".

  4. #124
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał adayena Zobacz post
    Byłam u Nodzyńskiego, widziałam i pójdę tylko z nożem na gardle. Może i fachowcy ale cenowo nie moja półka. Coś na zasadzie klient ma alfę klienta stać. Zamiast rzeczowo sprawdzić czy rzeczywiście wszystko co podejrzewałam jest do zrobienia, oszacowali na 3500 zł. (turbina do regeneracji 2000, czujnik doładowania 300, czyszczenie kolektora i robocizna 1200). Już u kogoś innego okazało się ze turbina jest ok, wcale nie nadaje sie do regeneracji. Czujnika nie wymieniałam tylko kolega z forum wyczyścił. tak samo jak i kolektor. Wiec sporo oszczędności, ale to trzeba chcieć. A nie tylko fakturę wystawić. Jak narazie alfa śmiga już 2 miesiąc objawy ustąpiły.
    Bo jakość i uczciwość serwisu najprościej sprawdzić, posyłając do tego serwisu kobietę, która będzie udawała, że totalnie nie ma pojęcia, co się dzieje z jej samochodem i poprosi o wycenę ewentualnych napraw. Mechanik, który ma tendencje do oszukiwania klientów i kombinatorstwa - na takim teście wykłada się praktycznie zawsze.

    ---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:54 ----------

    Cytat Napisał Edwardd Zobacz post
    Ja się serwisuję na Barskiej na Dębnikach autoline.krakow.pl i póki co jestem bardzo zadowolony. Jakiś specjalnych uczuleń tez nie zaobserwowałem bo ostatnio posłałem tam koleżankę z pracy i test wypadł pomyślnie
    no tak a na poważnie to dobrze robią i widać, że gościom zależy na zadowolonym kliencie. Dożo mają "stałych bywalców".
    Wszystko pięknie, tylko dlaczego na ich stronie widnieje informacja: "Jesteśmy jedynym w Krakowie serwisem Porsche i najtańszym serwisem Jaguara", skoro nie jest to prawda? Chyba najpopularniejszym serwisem nieautoryzowanym Porsche w Krakowie jest http://www.serwis-porsche.pl/ i bynajmniej nie istnieją od roku...
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  5. #125
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KWA
    Auto
    2 x Giulietta 1.4tb i 1.75qv, GT 3.2v6
    Postów
    373

    Domyślnie

    Jesli chodzi o alfaserwis czyli Paweł Żyła, to niby mozna ich polecic, duzo robiłem u nich. Ale np ost zbierznosc mi ost zle zrobili i pojade teraz gdzie indziej... niestety.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-08-2023, 21:35
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-12-2015, 12:10
  3. szukam speca od elektromechaniki/////okolice bolków.....legnica....wałbrzych
    Utworzone przez whoocash1984 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-05-2015, 12:54
  4. [146] mechanik Nowy Sącz - okolice ...zna ktoś?
    Utworzone przez krzysiek77 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-10-2010, 10:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory