Strona 16 z 78 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 773

Temat: O L K U S Z !! to tu

  1. #151
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Dchedogi
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Chrzanów
    Auto
    Alfa 166 2,5 V6 24V
    Postów
    248

    Domyślnie

    mi 13 pasuje musze jeszcze uzgodnic to z moja droga polowka i napewno sie pojawimy a godzinka pasuje mi 16. ale wiadomo ze nie dopasujemy wszystkiego do mnie, a wiec zobacze jak bedzie temacik szedl i postaram sie dopasowac, ale dzien 13 raczej jest the best.

    Pozdrawiam.

  2. #152
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar drobiazdzek
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KOL..../ SO.....
    Auto
    auto na ropa
    Postów
    359

    Domyślnie

    no i git, czekamy na resztę bractwa!!!
    nie ma już BELLI..., czekam na lepsze czasy....

  3. #153
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Młody_Alfista
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Okolice Olkusza i... zagranica
    Auto
    Civic ej9
    Postów
    375

    Domyślnie

    Wtedy ja tez na 99% przyjadę bo najprawdopodobniej, mam nadzieje, będę już wtedy w PL
    I kto w Olkuszu ma taka śliczną czarną 166 po lifcie z pakietem Ti z ramkami alfaholicy.org??

  4. #154
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar drobiazdzek
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KOL..../ SO.....
    Auto
    auto na ropa
    Postów
    359

    Domyślnie

    Cytat Napisał Młody_Alfista Zobacz post
    Wtedy ja tez na 99% przyjadę bo najprawdopodobniej, mam nadzieje, będę już wtedy w PL
    I kto w Olkuszu ma taka śliczną czarną 166 po lifcie z pakietem Ti z ramkami alfaholicy.org??
    widuję ją na olk ale na forum się nie ujawnia, chyba, że nie wiem..., może ramkę ma po jakimś klubowiczu?
    nie ma już BELLI..., czekam na lepsze czasy....

  5. #155
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Młody_Alfista
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Okolice Olkusza i... zagranica
    Auto
    Civic ej9
    Postów
    375

    Domyślnie

    Cytat Napisał drobiazdzek Zobacz post
    widuję ją na olk ale na forum się nie ujawnia, chyba, że nie wiem..., może ramkę ma po jakimś klubowiczu?
    Coś mi się obiło o uszy ze ta Alfa parkuje pod szkołą nr.1, być może (mam nadzieje) to moja przyszła szkoła

    Na zlot 12 lub13 lutego wpadnę jak tylko załatwię sobie szofera

  6. #156
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar drobiazdzek
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KOL..../ SO.....
    Auto
    auto na ropa
    Postów
    359

    Domyślnie

    w samym Olkuszu jest zarejestrowanych 46 użytkowników, z tego ponad połowa nieaktywna od co najmniej roku i dalej, nie ma szans aby cokolwiek zorganizować z większym rozmachem..., potwierdza się moja teoria: ktoś kupił alfe - miał problem i zalogował się na forum, następnie po penetracji postów i tematów zginął na dobre... pewnie alfy już dawno nie ma a u nas siedzi..., jestem za tym aby usuwać z forum użytkowników, którzy np. nie logowali się przez pół roku i z główy, oczywiście po uprzednim uprzedzeniu na emila...podejrzewam, że taka sytuacja ma miejsce w całej Polsce!!! Moderator, co ty na to?
    nie ma już BELLI..., czekam na lepsze czasy....

  7. #157
    Użytkownik Embrion Avatar Kemot_145
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.9 jtd
    Postów
    20

    Domyślnie

    i znów nic się nie dzieje
    "Nie możesz nazywać siebie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji jeśli nigdy nie miałeś Alfy Romeo"

  8. #158
    lucas12053
    Gość

    Domyślnie

    a wybiera sie ktos moze na spota do JKARA do częstochowy?

    tu wątek:

    http://www.jkar.fora.pl/zloty-imprez...tesco,462.html

    jakby ktos jechał to dajcie znać to pojedziemy kolumną ja sie wstepnie wybieram
    zawsze są zajebiste spoty z atrakcjami

  9. #159
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Preston
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8V
    Postów
    413

    Domyślnie

    Mi 13 tez pasuje bo mam na rano zle obiczyłem ze na popołudnie tylko ze godz.16:00 to sie wyrobie ale u siebie znaczy gdzies w chrzanowiem i moge do was jechac tak wiec jak ktos na mnie poczeka to z nim pojade do Olkusza,bo tak to zabradzo Olkusza nieznam


    Spot Grill-Chorzów 13.11.2011

  10. #160
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar drobiazdzek
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KOL..../ SO.....
    Auto
    auto na ropa
    Postów
    359

    Domyślnie

    ... no wstyd mi panowie za Was, że by koledzy z Chrzanowa więcej się udzielali w naszych postach to już przesada!!!! Jeśli się nie chcecie spotykać i kontynuować tradycji alfisti wystarczy napisać - hej stary! dej se spokój bo my nie mamy czasu ani chęci na takie bzdury!!!! - wtedy będzie to dla mnie jasne, że nie ma sensu nic próbować i organizować a pomysłów mam wiele..., nie to nie - ludziska (46 zarejestrowanych) po kiego ciu...la się tu zapisaliście?????? Po co innym 4litery trujecie???? Po raz kolejny widzę, że Olkusz to martwe miasto, w którym nic nie warto robić..., nie wspomnę już o propagowaniu innych stałych spotów zamiast pomóc w organizacji własnego...

    ...zainteresowanych spotkaniem proszę o priva, ja mam chęć skumać się z chłopakami z Chrzanowa i Jaworzna im też słabo idzie ale razem to może już będzie coś...

    pozdrawiam wszystkich zgredów w ciepłych bamboszach i alfą w garażu przez przypadek!!!


    młody alfisto daj mi znać na priva kiedy będziesz w Polsce ...

    chłopaki z chrzanowa dajcie znać co u was i jak wam pasuje ewentualna integracja....
    Ostatnio edytowane przez drobiazdzek ; 31-01-2011 o 11:49
    nie ma już BELLI..., czekam na lepsze czasy....

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory