Strona 9 z 511 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181959109509 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 5107

Temat: Lista N. Sącz

  1. #81
    Miki74_06
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer27 Zobacz post
    Z Grybowem to tylko żartowałem bo jest w połowie drogi między NS a Gorlicami A kulki są nadal aktualne tylko nie wiem, czy parking pod naszą "Galeryją" nie jest za mały na tak duży zaszczyt w postaci tylu AR?! Frajdę z jazdy przy obecnym tempie remontu drogi nr 28 będziesz miał za jakieś... pół roku.

    ---------- Post dodany o godzinie 18:13 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 18:07 ----------
    28 sobie odpuszczę i śmignę przez Korzenną, jest równiutko i przyjemnie więc się nie wymigasz


    Prawdopodobieństwo jest tak samo duże, jak to, że któreś z nich to moje byłe uczennice
    To, że byłe to chyba lepiej niż obecne bo to byłby już totalny żywiecNo chyba, że udzielasz korepetycji po godzinach?

    ---------- Post dodany o godzinie 22:08 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 22:01 ----------

    Cytat Napisał wiertar Zobacz post
    jezu, dzięki wpadłbym ale alfe miałem dopiero drugi dzień więc chciałem się nią nacieszyć

    jakieś wkupne trzeba przywieść??
    Nacieszyć tzn. co, oglądasz ją tylko i pod kocyk. Cała frajda to jazda więc taka mała rundka, ze Szczawnicy do Sącza to była by dla niej tylko rozgrzewka. A za karę to następny zlot zrobimy w Gorlicach i będziesz musiał podjechać dalej

  2. #82
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Szczawnica
    Auto
    AR 156 SportWagon 1.9 JTD
    Postów
    188

    Domyślnie




    Nacieszyć tzn. co, oglądasz ją tylko i pod kocyk. Cała frajda to jazda więc taka mała rundka, ze Szczawnicy do Sącza to była by dla niej tylko rozgrzewka. A za karę to następny zlot zrobimy w Gorlicach i będziesz musiał podjechać dalej[/QUOTE]

    no jak powiedziałes jazda to cała frajda.. wiec do sącza troche za blisko było

    spoko jakaś śliweczka się znajdzie

  3. #83
    sstuning
    Gość

    Domyślnie

    To może na Gumballa pojedźmy Wtedy będzie jazda non stop

  4. #84
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar WeGi
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Nowy Sacz
    Auto
    159 2.4 JTDm
    Postów
    203

    Domyślnie

    A jest jakiś konkretny termin na następny spot ? Bo nie wiem czy się nie doczytałem, czy tak spekulujecie narazie ?
    "Tu nie chodzi o to żeby być lepszym czy szybszym, mieć niezawodne auto, środek do przemieszczanie z punktu A do punktu B, chodzi o to żeby mieć Alfa Romeo, reszta się nie liczy..."

    Były :
    AR 146 1.9 TD
    AR 156 1.8 T.S.
    Aktualnie :
    AR 159 2.4 JTDm

  5. #85
    Użytkownik Znawca Avatar laska
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Nowy Sącz-Napoli
    Auto
    Była 155 1.8 TS 8V, Jest 166 2.4 20V 175 cv
    Postów
    1,288

    Domyślnie

    Cytat Napisał WeGi Zobacz post
    A jest jakiś konkretny termin na następny spot ? Bo nie wiem czy się nie doczytałem, czy tak spekulujecie narazie ?
    Proponuj jakiś termin to się pomyśli. Tylko żona mówi że mnie samego nie puści i mówi że ma być spot razem z żonami.....
    Ostatnio edytowane przez laska ; 23-06-2010 o 17:37
    Ti Amo ALFA!!!

  6. #86
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał laska Zobacz post
    Proponuj jakiś termin to się pomyśli. Tylko żona mówi że mnie samego nie puści i mówi że ma być spot razem z żonami.....
    Tylko czemu Ona się o Ciebie boi? Chyba nikt z nas nie wyglądał na "kochającego inaczej" a kobiety wśród nas były tylko na plakatach... Chyba jej nie mówiłeś nic o zaczątkach GG (Gorlickie Galerianki)?

    Co do terminu to może być nawet za tydzień w weekend (3-4 lipiec) i wcale nie głupi pomysł z tymi rodzinami.

  7. #87
    Użytkownik Znawca Avatar laska
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Nowy Sącz-Napoli
    Auto
    Była 155 1.8 TS 8V, Jest 166 2.4 20V 175 cv
    Postów
    1,288

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer27 Zobacz post
    Tylko czemu Ona się o Ciebie boi? Chyba nikt z nas nie wyglądał na "kochającego inaczej" a kobiety wśród nas były tylko na plakatach... Chyba jej nie mówiłeś nic o zaczątkach GG (Gorlickie Galerianki)?
    Nie boi się ale stwierdziła że spot za długo trwał i niema zamiaru następnej niedzieli znów spędzić sama w domu.O galeriankach nic nie wspominałem
    Ti Amo ALFA!!!

  8. #88
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Szczawnica
    Auto
    AR 156 SportWagon 1.9 JTD
    Postów
    188

    Domyślnie

    poszukuje jakiegoś Alfisty z okolic sącza który ma dostęp do kompa( sprawdzenie czy jakichs błędów nie ma) i ogólnie kogoś kto chciałby przejechać się moją bellą, porównać do swojej i wskazać ewentualne usterki itp.... jak coś to walić smiało najlepiej w weekand

  9. #89
    Miki74_06
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiertar Zobacz post
    poszukuje jakiegoś Alfisty z okolic sącza który ma dostęp do kompa( sprawdzenie czy jakichs błędów nie ma) i ogólnie kogoś kto chciałby przejechać się moją bellą, porównać do swojej i wskazać ewentualne usterki itp.... jak coś to walić smiało najlepiej w weekand
    Jak chcesz to podjedź to Ci sprawdzę Twoją Alfinę. Pozdrawiam

    ---------- Post dodany o godzinie 21:12 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 20:25 ----------

    Panowie a może się zbierzemy i zaatakujemy Rymanów w dniach 17-18 lipca robią grillspota? Parę kilosków w kilka alf, może być całkiem wesoło.
    http://www.forum.alfaholicy.org/podk...now_zdroj.html

  10. #90
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miki74_06 Zobacz post
    Jak chcesz to podjedź to Ci sprawdzę Twoją Alfinę. Pozdrawiam

    ---------- Post dodany o godzinie 21:12 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 20:25 ----------

    Panowie a może się zbierzemy i zaatakujemy Rymanów w dniach 17-18 lipca robią grillspota? Parę kilosków w kilka alf, może być całkiem wesoło.
    http://www.forum.alfaholicy.org/podk...now_zdroj.html
    Ja jestem za!

Podobne wątki

  1. 155tką 1.8 Nowy Sącz
    Utworzone przez Lenix w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 19:09
  2. Alfa 159 Nowy Sącz
    Utworzone przez Cariss w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-04-2014, 20:13
  3. chiptuning Nowy Sącz
    Utworzone przez blacko w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-04-2014, 15:22
  4. Spot Nowy Sącz
    Utworzone przez laska w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 27-06-2011, 16:19
  5. Spot Nowy Sącz
    Utworzone przez wonski w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 17:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory