Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Spoty i wyjazdy

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar dream166
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    166 2,4 umarla teraz szukam
    Postów
    253

    Domyślnie Spoty i wyjazdy

    Witam tak jak rozmawialismy na spocie w Tarnowie zakladamy nowy watek dotyczacy naszych spotkan i wyjazdow, wrzucajacie ciekawe miejsca na spotkania mysle ze tak bedzie latwiej niz pisac po wszystkich watkach i kazdy by byl na biezaco co gdzie i jak i jest opcja grilla w zaproponowanym miejscu przez kolege DSM zeby posiedzec zjesc kielbaske porozmawiac pozartowac i teraz czekamy na chetnych oraz inne opcje


    A tutaj miejsce zaproponowane przez DSM

    https://www.facebook.com/media/set/?...2004112&type=3

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Jeż
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Stołeczne Królewskie Miasto Kraków :)
    Auto
    156 / 166 / 147
    Postów
    616

    Domyślnie

    I 8 aut bedzie? W sohote jest grill w zywcu chyba. Na Slaskim mozna poczytac. Moze tam sie zbierzemy?

    /mv

  3. #3
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    Ale Jeż-u to jest po części nasza wina... Temat o spotach krakowskich umarł - bo nie podobało Ci się spamowanie. Spoty wyglądają w ten sposób, że stoimy i kopiemy w koła. Chętnych na jakieś zorganizowane akcje brak... Po czym jak się pojawia jakaś inicjatywa podsumowujesz to spierdzeniem:
    Cytat Napisał Jeż Zobacz post
    I 8 aut bedzie?
    Zastanów się jak to ma zmobilizować ludzi do uczestniczenia w czymkolwiek?!? Jakbym tu był świeży to bym pomyślał - ale lipa, trzeba było kupić golfa tam mają bogate życie klubowe

    Nie wiem skąd się to bierze ale wydaje mi się że ludzie pokupowali auta za 5 tyś (bo było najtaniej) nie utorzstamiają się z klubem i marką w ogóle i tylko przyjezdzają jak potrzebują podpiąć się pod kompa... Rozumie, że ktoś ma w d. AR i nie stać go na paliwo ale wydaje mi się, że jeśli byśmy coś od czasu do czasu zrobili (poza kopaniem w koło na parkingu pod realem) to była by jakaś integracja. Rozumie że każdy liczy $$ i możę nie mieć na jakieś extrasy ale "apaczowanie" to ch... nie robota. Wobec tego może to jest właśnie ten impuls dzięki któremu reaktywuje się grupa Małopolska... Nie uważasz?

    Nie odbieraj tego jako atak na Ciebie, bo z ludzi z KRK jako jedyny pojawiasz się w innych częsciach i na większych zjazdach typu czorsztyn, typu ognisko w piekarach, wyjazd do wyrazowa itp itd. Nie duś jednak w zarodku takich inicjatyw.

    A swoją drogą na ognisko do żywca jadę, będzie nas wiec 2 (jak się pojawisz ).
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Jeż
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Stołeczne Królewskie Miasto Kraków :)
    Auto
    156 / 166 / 147
    Postów
    616

    Domyślnie

    Mielismy sie wybrac do tarnowa na 5 aut ale nie po to zeby postac na parkingu. Gdyby byl jakis grill albo kielbacha z rozna obok to pewnie cos by z tego wyszlo. Btw rusz dupe dzis i nie spierdzam a stwierdzam :p

    Ja myslalem nad zywcem ale efekt moze byc taki ze nikomu si nie bedzie chcialo. Btw wiem ze nie kazdy jest tak przy kasie jak ty

    /mv
    Ostatnio edytowane przez Jeż ; 16-07-2014 o 14:18

  5. #5
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jeż Zobacz post
    spierdzam a stwierdzam :p
    hahahahh sam nie wiem czy tego nie zrobiłem celowo

    Cytat Napisał Jeż Zobacz post
    Btw rusz dupe dzis
    Nie mam czym... Auto na warsztacie.

    Dodano po 3 minutes:

    Cytat Napisał Jeż Zobacz post
    Ja myslalem nad zywcem ale efekt moze byc taki ze nikomu si nie bedzie chcialo.
    i to jest słowo klucz, definiujące region małopolski Żal to małopowiedziane.

    I naprawdę tu nie chodzi o kase tylko o dobre chęci.
    Ostatnio edytowane przez LIGAR ; 16-07-2014 o 14:22 Powód: Dodano
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quattro
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    SZY/GBY
    Auto
    Maserati GranTurismo S, Seat Leon 5F Cupra
    Postów
    476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jeż Zobacz post
    Ja myslalem nad zywcem
    Żywiec dla żywczan!





    Jeżu, Ty dusicielu zarodków!
    Było: Fiat Uno 1.1 60S, Fiat Punto II 1.2 8v, AR 145 Edizione Sportiva, AR 147 Q2 Ducati Corse, Fiat Stilo Abarth, Alfa Romeo 145 Quadrifoglio
    Jest: Maserati GranTurismo S, Seat Leon 5F Cupra, Toyota Yaris IV

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Jeż
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Stołeczne Królewskie Miasto Kraków :)
    Auto
    156 / 166 / 147
    Postów
    616

    Domyślnie

    Nie dusze ale zrozumcie,organizacja spotu na ktorym sa 4-5 aut z danego miasta ( danej okolicy) a reszta z drugiego miasta jest slaba. Nie mowie ze nie warto probowac ale nie jestem zwolennikiem jechania 100km zeby stac na parkingu. Fakt ktos sie moze czepiac ze tak jest w krk. Ale jezeli mam moze z 3km na spota gdzie i tak czesc osob nie alfy a 90% osob i tak jest z polnocy krakowa.

    Jak dla mnie to na cyklicznychw krk powinien byc jakis przejazd na miejsce gdzie grilla mozna zrobic. Albo w weekend sie ustawic badz co ktorys czwartek na KKN pojechac jakw zeszly tydzien.



    /mv

  8. #8
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quattro Zobacz post
    Jeżu, Ty dusicielu zarodków!
    lepiej idź przeparkuj samochód
    Cytat Napisał Jeż Zobacz post
    Jak dla mnie to na cyklicznychw krk powinien byc jakis przejazd na miejsce gdzie grilla mozna zrobic. Albo w weekend sie ustawic badz co ktorys czwartek na KKN pojechac jakw zeszly tydzien.
    To dlaczego nic o tym nie pisaliście w temacie krakowskim? Skoro tu się nic nie dzieje to nowi ludzie nie będą przybywać.

    Cytat Napisał Quattro Zobacz post
    Żywiec dla żywczan!
    chyba dla cyganów
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar Jeż
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Stołeczne Królewskie Miasto Kraków :)
    Auto
    156 / 166 / 147
    Postów
    616

    Domyślnie

    Bo wyszlo tak w miare spontanicznie nawet u tomka serwisie byl maly spot na 5 alf. O uj z tym przeparkowaniem auta?

    Btw patrz tez na komorke mr holownik

    /mv

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar dream166
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    166 2,4 umarla teraz szukam
    Postów
    253

    Domyślnie

    To byl teraz taki spot ale bylo fajnie postalismy porozmawialismy posmialismy sie i padl pomysl grilowy w tym lasku tucholskim wiec moze tez bedzie tyle chetnych co na ostatnim chodz narazie widze slabo ostanio jak byl grill to sie chyba nikt od Was nie zjawil ??

Podobne wątki

  1. Narty, snowboard - weekend'owe wyjazdy z Wrocławia i okolicy.
    Utworzone przez StormRider w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 17-01-2016, 20:26
  2. spoty
    Utworzone przez pkjack w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:05
  3. Spoty w Bydgoszczy ?
    Utworzone przez rozowa w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-09-2014, 19:41
  4. Spoty Szczecinek
    Utworzone przez Lenix w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-03-2014, 11:41
  5. Brzesko - Spoty
    Utworzone przez DyKy13 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-11-2013, 16:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory