Strona 6 z 59 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 584

Temat: Cykliczne spotkania Trzebinia/Chrzanów i okolice

  1. #51
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Trzebinia
    Auto
    Alfa romeo 156 2.5 v6 24v 1999 r.
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał Godfryt Zobacz post
    No właśnie jakbyś szepnął słówko temu twojemu lakiernikowi co by się zaopiekować moją bellą to był bym wdzięczny...

    Wymacane z SGS4
    Spoko zobaczymy sie bedziemy gadac w przyszlym tyg

  2. #52
    Użytkownik Romeo Avatar Matti
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Babice, Polska
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 110KM 2001r. Nero fuoco
    Postów
    550

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek82 Zobacz post
    Powiem chłopaki tak. Nie wiem do konca jak jest u mnie, ale wiem ze musze zrobic tez podłoge, tylko stan nie jest opłakany ale korozja sie wdala, prog i przy błotniku tył jedna strona troche przodu przy błotniku. Umówiłem sie z "zaprzyjaznionym" lakiernikiem. Stwierdził ze chce zrobic do dobrze, wyciągnąć cały srodek zrobić co trzeba + plus to co pisałem z konserwacją. Powiedział ze musze fure zostawić na tydz, jego materiał + robocizna max 650 zł. A wiem ze troche jebania jest wiec myśle ze stawka uczciwa. A widze ze wam liczą jak za woły [emoji14] Pzdr
    Szukam teraz jakiegoś dobrego i niedrogiego lakiernika gdzieś w okolicy, mam do zrobienia błotnik (kupiłem używkę w dobrym stanie) i chciałbym żeby progi mi jeszcze pomalował. Dałoby się jakieś namiary na niego skombinować?
    Cytat Napisał wojtek82 Zobacz post
    Więc lipa dzis Panowie, to ustawmy sie w przyszłym tyg juz w pełnym składzie o 16 ! i moze polecimy na krk pod krokusa
    W przyszłym tygodniu spot pod Krokusem jest w środę z tego co zostało ustalone. Jeden tydzień w środę, następny w niedziele i tak zamiennie.
    Cześć, mam na imię Mateusz i jestem Alfaholikiem

  3. #53
    Użytkownik Świeżak Avatar aveon
    Dołączył
    12 2014
    Auto
    Alfa Romeo 145 1.6 Alfa 147jtd 140
    Postów
    96

    Domyślnie

    Szkoda ze dzis tak wyszlo bo myslalem ze uda sie skoczyc na KR bo za tydzien niestety pracuje pozostaje czekac dwa tygodnie

  4. #54
    Użytkownik Świeżak Avatar f a n t o m a s
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Giulia Veloce 2.0, 159 sw 1.9 jtdm 16v
    Postów
    119

    Domyślnie

    Za dwa tygodnie jest spot w środę. Ja śmigam dzisiaj :-D

  5. #55
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    Wstępnie na 1500 z nim ustalałem,w tym malowanie zderzaków ,błotnik ,dokładki,progi+reperaturki nadkoli tył,konserwacja progów i nadkoli, podłogi całej nie robię bo na szczęście niema tragedii, może do jesieni wytrzyma, wszystko o $ rozbija sie, tragedia jest pod kierowcą ,jak to dzisiaj zobaczyłem praktycznie tylko podłużnica uchowała sie, normalnie flinstonowóz...

  6. #56
    Użytkownik Romeo Avatar Matti
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Babice, Polska
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 110KM 2001r. Nero fuoco
    Postów
    550

    Domyślnie

    Cytat Napisał ŁukaszV6 Zobacz post
    Wstępnie na 1500 z nim ustalałem,w tym malowanie zderzaków ,błotnik ,dokładki,progi+reperaturki nadkoli tył,konserwacja progów i nadkoli, podłogi całej nie robię bo na szczęście niema tragedii, może do jesieni wytrzyma, wszystko o $ rozbija sie, tragedia jest pod kierowcą ,jak to dzisiaj zobaczyłem :mad[emoji14]raktycznie tylko podłużnica uchowała sie, normalnie flinstonowóz...
    Dałoby się jakieś namiary na tego lakiernika skombinować?
    Cześć, mam na imię Mateusz i jestem Alfaholikiem

  7. #57
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bumarc
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    Jest: Giulietta 1.4 Multiair / Były: 156 2.5 V6 FL, 159 2.4 20V @sdero, 156 1.9 16V FL @sdero
    Postów
    675

    Domyślnie

    30 maja (sobota) o godzinie 17 na Bagrach w Krakowie robimy grilla. Adres do nawigacji Kraków ul. Bagrowa 9 https://www.google.pl/maps/dir/50.03...8678,17z?hl=pl . Wstępnie będziemy mieć na miejscu przygotowane grille , węgiel i podpałki ale jeśli ktoś chce to może coś z tego ze sobą zabrać na zapas. Wszelkie jedzenie , napoje , sztućce , talerzyki , kubeczki , stołki , kocyki itp. każdy organizuje we własnym zakresie. Link do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/1638852169669630/ . Serdecznie wszystkich zapraszamy

  8. #58
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Trzebinia
    Auto
    Alfa romeo 156 2.5 v6 24v 1999 r.
    Postów
    113

    Domyślnie

    [QUOTE=Matti;1633592]Szukam teraz jakiegoś dobrego i niedrogiego lakiernika gdzieś w okolicy, mam do zrobienia błotnik (kupiłem używkę w dobrym stanie) i chciałbym żeby progi mi jeszcze pomalował. Dałoby się jakieś namiary na niego skombinować?
    Spoko, wpadnij na spot pod lidla w trzebini jak go ogarniemy w niedziele, pogadamy. Ewentualnie wypad na krk w niedziele za dwa tyg tez spoko bo w srody niestety nie dam rady :/

  9. #59
    Użytkownik Romeo Avatar Matti
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Babice, Polska
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 110KM 2001r. Nero fuoco
    Postów
    550

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek82 Zobacz post
    Spoko, wpadnij na spot pod lidla w trzebini jak go ogarniemy w niedziele, pogadamy. Ewentualnie wypad na krk w niedziele za dwa tyg tez spoko bo w srody niestety nie dam rady :/
    Zobaczymy jak wyjdzie z tą niedzielą, bo zazwyczaj jestem u dziewczyny w Krk. Ale za dwa tygodnie prawie na pewno będę na spocie w Krk i na grillu Wtedy można pogadać.
    Cześć, mam na imię Mateusz i jestem Alfaholikiem

  10. #60
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    a wybieramy sie na grilla do krakowa ,a zresztą pogadamy w niedziele, mam nadzieje że juz będę miał belle

Podobne wątki

  1. Cykliczne spoty CHRZANÓW.
    Utworzone przez Dchedogi w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 322
    Ostatni post / autor: 07-04-2015, 15:17
  2. Poszukuje elektryka do 156 Trzebinia, Chrzanów...
    Utworzone przez Godfryt w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-07-2013, 09:43
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-10-2012, 12:39
  4. Chrzanów - trzebinia - okolice dobry mechanik - rozrząd
    Utworzone przez majkkel w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-06-2012, 15:32
  5. Chrzanów- Trzebinia - Okolice skasowanie blędu poduszki ?
    Utworzone przez majkkel w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-05-2012, 21:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory