Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 285

Temat: jezdzi ktos pod reala w czwartki??

  1. #21
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie real

    czasem sie pojawiamy z moja czarna sciganki sa wlasciwie codziennie jak juz sie robi pusto czyli kolo 22 nie prawda ze tylko pozerzy masa fajnych i na prawde bardzo szybkich aut przyjezdza nie wiem jak jest obecnie bo od 1 czerwca jestem na wakacjach az do konca sierpnia ale jak tylko wroce na pewno bede sie znowu pojawial zeby poogladac i czasem z kimś...albo komuś...chyba ze sie cos zmieniło i przestało towarzycho przyjezdzac ale watpie....a na rybitwy to mozna jezdzic jak sie jest rzeznikiem bo dojazd na rybitwy jak przz poligon czołgowy a i sama prosta gzie gonią tez dziurawa jak..no i naniesiony piach generalnie dla fwd rybitwy odpadają i wogołe slaba miejscówka...pozdrawiam

  2. #22
    PiotrDymek
    Gość

    Domyślnie

    Byłem kilka razy na bora, za pierwszym razem jak byłem to poszedłem 2razy po 170km/h i już nikt się nie ścigał.... e36 z oznaczeniem 325i zniknęło jak mucha na wietrze!! i w sumie nie widzę sensu tam jeździć 200 aut stoi i tyle pasażerownie pija i nic więcej .... wolałem 100% rybitwy bo zawsze z 10 wyścigów robiłem i było fajnie.... a tu.... zal!!

  3. #23
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    kiedyś tam było więcej ludzi później jakoś mniej a ostatnio w ogóle nie widziałem. Dość często tamtędy jeżdżę bo mieszkam w okolicy.
    Poza tym na ul. Opolskiej uwaga też na czarną vectrę rej. KSU
    a i na fotoradary... ostatnio błysnął mi a czy aktywny czy atrapa się okaże za miesiąc :/

  4. #24
    slaw8
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrutyna Zobacz post
    czarną vectrę rej. KSU
    Vectra z silnikiem V6 na rejestracji KSU i z tego co pamiętam, to kolor jak dobrze rozpoznałem (bo w nocy ją widziałem na Rybitwach):
    http://www.opel.com.pl/site/images/s...10_ext_m80.jpg

    Cytat Napisał mrutyna Zobacz post
    a i na fotoradary... ostatnio błysnął mi a czy aktywny czy atrapa się okaże za miesiąc :/
    Z tego co wiem, to na trasie Bora Komorowskiego - Opolska jest działający tylko jeden fotoradar zaraz za pierwsza estakada jak się jedzie z Nowej Huty w stronę Ikei. Chociaż to wszystko może się zmieniać, nie mniej nikt ze znajomych z antyradarami nie dał mi cynku o innym sprawnym na tej trasie.

    Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez slaw8 ; 27-08-2009 o 14:24

  5. #25
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał slaw8 Zobacz post
    Vectra z silnikiem V6 na rejestracji KSU i z tego co pamiętam, to kolor jak dobrze rozpoznałem (bo w nocy ją widziałem na Rybitwach):
    http://www.opel.com.pl/site/images/s...10_ext_m80.jpg
    być może też widziałem w nocy...


    Cytat Napisał slaw8 Zobacz post
    Z tego co wiem, to na trasie Bora Komorowskiego - Opolska jest działający tylko jeden fotoradar zaraz za pierwsza estakada jak się jedzie z Nowej Huty w stronę Ikei.
    no to właśnie ten to w takim układzie czekam na foto a założę się że nawet przy mojej małej naklejce zamiast tablicy rejestracyjnej to i tak dołożą wszelkich starań aby mnie znaleźć...
    Ostatnio edytowane przez mrutyś ; 27-08-2009 o 14:29

  6. #26
    M@T
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrutyna Zobacz post
    kiedyś tam było więcej ludzi później jakoś mniej a ostatnio w ogóle nie widziałem
    Trzeba często zmieniać miejscówki, żeby buraki nie przyjeżdżały chciaż to jest nie uniknione.

    pzdr

  7. #27
    jackolus
    Gość

    Domyślnie

    praktycznie co tydzień bywam na nocnych i tak:
    1) Bora - odpadło bo z biegiem czasu przerodziło się to w masówkę, cały parking pod Realem zapełniony ( głównie buractwem w Golfach, ale mniejsza z tym )
    Był filmik na youtubie z moim udziałem ( ciemny granat alfa 33 ) ale zdjęli żeby nie było "podkładki dla policji"
    2) Rybitwy - oscentacyjnie na skrzyżowaniu stało umundurowane Vento, żywej duszy nie widziałem
    3) Przenieśli się chłopcy w drogich wózkach na zakopiankę za Decathlona, ostatnio jak był Coke Live przyjechało tam niemal całe towarzystwo z Bora, a za nimi... Miśki były 4 radiowozy i oprócz kolegi z czarnego Leona który jest moim idolem - przejeżdżając jakieś*150 przed nosem misiaków - totalnie NIC się nie działo

  8. #28
    PiotrDymek
    Gość

    Domyślnie

    byłem wczoraj na bora golfem......(bez komentarza)

    I zostałem złapany przez miski i chcieli mi dać 500 i 10 punktów za przekroczenie o 80km/h ale nie mieli nagrania (tylko to że nie mogli mnie dogonić) i zacząłem się z nimi kłócić to stwierdzili ze jeszcze zagrożenie mi wstawią i 1000zł i 12 punktów ale jak zobaczyli mój dowód osobisty i imie i nazwisko to kazali mi dmuchać i mnie puścili

    Ale co mi się podobało to tekst "co ty tam człowieku masz pod maską bo nie mogliśmy cie dogonić" a drugi tekst :"co ci tak głośno gwizga" A ja po prostu "TURBINA"

    A dla każdego naśmiewającego sie z golfów zapraszam na wyścig na 1/4 mili,porównanie v-max,porównanie stanu technicznego nawet najmniejszej śrubeczki (97rok), i porównanie wyposażenia i jestem pewien ze golf we wszystkim wygra :d
    Moimo ze golf jest po tuningu prosto z Holandii
    Ostatnio edytowane przez PiotrDymek ; 04-09-2009 o 15:06

  9. #29
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał PiotrDymek Zobacz post
    byłem wczoraj na bora golfem......(bez komentarza)

    I zostałem złapany przez miski i chcieli mi dać 500 i 10 punktów za przekroczenie o 80km/h ale nie mieli nagrania (tylko to że nie mogli mnie dogonić) i zacząłem się z nimi kłócić to stwierdzili ze jeszcze zagrożenie mi wstawią i 1000zł i 12 punktów ale jak zobaczyli mój dowód osobisty i imie i nazwisko to kazali mi dmuchać i mnie puścili

    Ale co mi się podobało to tekst "co ty tam człowieku masz pod maską bo nie mogliśmy cie dogonić" a drugi tekst :"co ci tak głośno gwizga" A ja po prostu "TURBINA"

    A dla każdego naśmiewającego sie z golfów zapraszam na wyścig na 1/4 mili,porównanie v-max,porównanie stanu technicznego nawet najmniejszej śrubeczki (97rok), i porównanie wyposażenia i jestem pewien ze golf we wszystkim wygra :d
    Moimo ze golf jest po tuningu prosto z Holandii
    Skończę składać alfę z 89 roku i zobaczysz kolego, ile wart jest golf.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  10. #30
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał PiotrDymek Zobacz post
    jestem pewien ze golf we wszystkim wygra :d
    w sran..iu na odległość też

    Cytat Napisał bimski Zobacz post
    Skończę składać alfę z 89 roku i zobaczysz kolego, ile wart jest golf.

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Morze ktos jezdzi na moto ?? JURA RALLY III
    Utworzone przez mlesiakowski w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-06-2013, 09:42
  2. Ar gt 3.2 jak jezdzi???
    Utworzone przez Tacka w dziale GT
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 21:00
  3. Jak wam sie jezdzi na felgach 17"
    Utworzone przez grosii w dziale 166
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 05-04-2012, 10:19
  4. Jezdzi ktos na 18 calowych kolach?
    Utworzone przez misiu7911 w dziale 156
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 14-12-2010, 19:34
  5. [33] Czy jezdzi ktoś moze na 195/50/15??
    Utworzone przez qdlacz007 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-11-2007, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory