Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 248

Temat: Summer Cars Party 2011

  1. #121
    alfadrian
    Gość

    Domyślnie


    PS.
    alfadrian, pytanko moje takie.. możesz się dowiedzieć czy
    na wjeździe dla klubów będzie można kupić bilety ?
    wiesz, jakby ze mną miało się zabrać więcej osób niż
    aktualnie planuje..

    Pablo myśle ze nie bedzie z tym problemu bo tez od wczoraj kolega mi truje głowe ze chce jechac ze mna wiec biore go jako drugiego pasażera.
    Ale w tej kwestii zeby byc pewnym na 100% dowiem się bede polowal na gg na tą organizatorke , zreszta zaraz jej napisze na gg i dostane odpowiedz jak tylko się pojawi.

    Myślę że godzina 8.30 będzie odpowiednia, a na lotnisko ruszymy
    tak około 9.00.. Spóźnialscy będą musieli już sami wjechać na SCP
    i nas znaleźć..
    Spoznialscy nie beda musieli nas szukac jak beda mieli kartke A4 z napisem alfaholicy .To juz ludzie odpowiedzialni za parking ich wyslą na odpowiednie miejsce ktore jest zarezerwowane dla nas.



    ---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 09:26 ----------

    A wiec tak rozmawialem juz z organizatorka i sprawy sie wyjasniły .
    1. Grilla nie mozna wnosic tam pod zadnym pozorem , oczywiscie jedzenie ze sobą można wziac napisała to tak : można mieć , kanapki , bułki , chipsy, paluszki, napoje w plastikowych butelkach, mc donaldsy, kfc , pizze wszystko na tak i niewie co jeszcze

    2.Spieszcie się z zapłatą za bilety bo miejsca sie konczą ( juz jets ponad 1000 samochodów) ja zarezerwowalem 12 biletów tyle ile było na liscie ale rozmawialem z nią i ona powiedziala ze jak zdarzymy i zaplaci np 15czy17 osob to tyle dostaniemy miejsc.

    3. Wszyscy muszą mieć kartki A4 z napisem klubu bo jak ona mowila nie damy rady wszyscy pokolei wjechac na 100% beda kolejki tam straszne i poprostu ułatwi to orientacje gdzie kto ma zaparkowac i szybciej to pojdzie .
    I druga sprawa zwiazana z tym jak ktoś jedzie i ma osobe w samochodzie która chce kupic bilet przed wjazdem bedzie musiała wjechac do innej kolejki bo Ci co maja bilety wjezdzaja inna brama a Ci co chca dokupic inna . Jesli bedzie kartka A4 na szybie i w samochodzie bedzie ktos bez biletu płaci taką samą kwote jak w przedsprzedaży za to ze jestesmy zapisani jako klub. czyli 10zl.

    PS: Już jest jak napisałem wyżej , mnóstwo klubów i aut zapisanych i juz nie ma praktycznie miejsc napisala mi organizatorka ze moze wyjsc tak ze jak szybko sie nie spreżymy z biletami to bedziemy stac na trawie mam nadzieje ze nie mamy dużo aut ostro zglebionych .
    Ostatnio edytowane przez alfadrian ; 14-09-2011 o 08:31

  2. #122
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Preston
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8V
    Postów
    413

    Domyślnie

    A wiec tak szefu alfadrian nas zgłosił tylko kazdy musi w swoim zakresie za siebie przecal kase lub pojechac i kupic tak ?? i płace za siebie i auto 15+10zl. za pasazera, a jak mi doszły jeszcze dwie osoby to juz musza sobie tam na miejscu kupic?

    ---------- Post added at 11:49 ---------- Previous post was at 11:44 ----------

    Z moimi ruchami to widze ze zaraz bede stał w tej trawie i to wcale nie bedzie smieszne

    ---------- Post added at 12:06 ---------- Previous post was at 11:49 ----------

    Bo jeszcze bede płacił za Lotka900 a on widze wgłosił 4 osoby i tez nie wiem jak to mam teraz liczyc zeby było dobrze

    ---------- Post added at 13:13 ---------- Previous post was at 12:06 ----------

    Dzwonilem do tego sklepu All i normalne ceny sa czyli 20 ja a pasazerowie 15zl. dzis tam pojade i zakupie te bilety bo juz nie wiem co jak i gdzie to bylo załatwiane
    Ostatnio edytowane przez Preston ; 14-09-2011 o 11:03


    Spot Grill-Chorzów 13.11.2011

  3. #123
    alfadrian
    Gość

    Domyślnie

    Preston mow ze jestes z alfaholicy !!! mamy zarezerwowane miejsce i bilety bedziesz mial o 5zl tansze !!!

  4. #124
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Preston
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8V
    Postów
    413

    Domyślnie

    Kurcze dzwonilem do tego sklepu muzycznego All i gosciu powiedzial ze o niczy nie wie chyba ze zadzwonie do tego drugiego sklepu

    ---------- Post added at 14:05 ---------- Previous post was at 14:00 ----------

    Chyba ze tam mam zadzwonic i moge tam tez odebrac ?
    Extomusic Event Agency
    al. Korfantego 191E
    40-153 Katowice
    phone: + 48 32 730 29 75
    mobile: + 48 668 790 254

    Czy wszystko mam teraz robic przez strone SCP ?


    Spot Grill-Chorzów 13.11.2011

  5. #125
    alfadrian
    Gość

    Domyślnie

    jak zadzwonisz tam to spytaj sie czy mozesz rozmawiac z Anią . Jak ją dostaniesz do telefonu to mow jestes z alfaholicy od reventona i ona bedzie juz wszystko wiedziala .

  6. #126
    Użytkownik Romeo Avatar Pfourul
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Katowice, śląskie, Poland
    Auto
    156 2.5 V6 R(etarded)-System
    Postów
    1,579

    Domyślnie

    Cytat Napisał pablo1208 Zobacz post
    Przed wjazdem na imprezę, każdy kto może podjedzie pod GoSport
    lokalizacja ---> http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=g...d=&moreCities=
    Adresu jako takiego nie znam ale prosta sprawa,
    GoSport jest przy Centrum Handlowym "3stawy"
    tuż przy Autostradzie A4 w kierunku Krakowa ..
    Pablo, pod Go Sport nie ma co się pchać. Nie zmieścimy się tam wszyscy ;/.
    Rozmawiałem z kumplem i pod Go ustawiają się już Astry G, poza tym jest to stała miejscówka od AUDI więc młyn będzie straszny.
    Dlatego proponuje parking pod Lidlem (druga strona A4), który oddalony jest od go sportu o jakiś 1km, a od lotniska 1.5-2km

    Ostatnio edytowane przez Pfourul ; 14-09-2011 o 14:57

    << Like it!

    >2000
    o.O

  7. #127
    alfadrian
    Gość

    Domyślnie

    panowie na tej mapce z drogą A4 to w lewo sie jedzie na wrocław czy na kraków ? bo niewiem z ktorej strony bede jechal i gdzie mam uważać.

  8. #128
    Użytkownik Romeo Avatar Pfourul
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Katowice, śląskie, Poland
    Auto
    156 2.5 V6 R(etarded)-System
    Postów
    1,579

    Domyślnie


    << Like it!

    >2000
    o.O

  9. #129
    Użytkownik Rowerzysta Avatar KamilDG
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    DG
    Auto
    AR 156 1,9jtd fl
    Postów
    295

    Domyślnie

    Ty to jesteś grafik ja już bilet zamówiłem...czekam na listonosza

  10. #130
    alfadrian
    Gość

    Domyślnie

    no i wszystko jasne tylko zamawiajcie bilety i czekamy na SCP

Podobne wątki

  1. Summer Cars Party
    Utworzone przez Pfourul w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 403
    Ostatni post / autor: 17-09-2013, 10:26
  2. Summer Cars Party 2013
    Utworzone przez Pfourul w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 04-09-2013, 10:25
  3. Summer Cars Party - Coś już wiadomo ??
    Utworzone przez AR156ART w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 20:24
  4. Summer Cars Party Katowice
    Utworzone przez Gopcio w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 141
    Ostatni post / autor: 11-09-2010, 13:08
  5. summer cars party
    Utworzone przez aniucha05 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 04-10-2009, 09:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory