Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Dobry tuner w krakowie, zna ktos?

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Kacper_agh
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    156 2.0 TS 1997
    Postów
    415

    Domyślnie Dobry tuner w krakowie, zna ktos?

    Nie mogłem znaleźć więc przepraszam jeśli powtarzam. Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego specjalistę do podkręcenia diesla w krakowie lub okolicach?

    Chodzi o Fiata ducato 2,3. chciałbym troche podnieść moc i zrobić lepszą charaterystykę, zależy mi na mocniejszym dole i lepszym spalaniu. Ma ktoś jakieś doswiadczenia z chipem w ducato?

    Powiem od razu ze to nie chodzi mi o kaprys czy sciganie się busem ale ciągne przyczepe 3 tonową no i troche brakuje tych 120 km.
    Jakie są negatywne konsekwencje chip-a?
    Alfa Romeo:Giulia 2.0 '18- w budowie/159 2.0 '10 - na sprzedaż /156 2.0TS '97 -moja pierwsza -zgniła/156 2.0 JTS - trzymam na klasyka
    Pozostałe: Uaz 469 2,6i(Isuzu) - w błoto / Isuzu Trooper 3,5 V6 - w błoto / Volvo XC90 2.4D - nudziarz / Honda CB750 '91/ Fiat 126p '96

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar oops2k
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Navara - byla, 159SW - jest!
    Postów
    719

    Domyślnie

    Jak ciagniesz przyczepe to nie wiem czy to dobry pomysl. Bo jednak auto nie jest liczone na taka moc i jesli to ma byc tylko sam samochod to OK. Ale jesli ciagniesz tak ciezka przyczepe to moze byc problem z calym ukladem przeniesienia napedu.
    Ale jak chcesz to mysle, ze mozesz spokojnie od V-Techu jechac. Dawno tam nie bylem wiec nie wiem czy cos sie zmienilo ale na pewno nie mozna powiedziec o nich ze sa zli i sie nie znaja.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Kacper_agh
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    156 2.0 TS 1997
    Postów
    415

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedz, skontaktuje się z nimi.

    Chciałbym dołożyć z 20 - 30 KM zeby nie trzeba tak drążkiem machać pod górkę no i zeby może coś mniej spalił pod obciążęniem, nie wiem czy to jest możliwe? Potrzebuje fachowca, który wie co robi i zna się na rzeczy, tak żeby doradził.

    Nigdy nie mialem diesla wiec w ogole się na tym nie znam. Na co należy zwracać uwagę przy pokręcaniu/?
    Alfa Romeo:Giulia 2.0 '18- w budowie/159 2.0 '10 - na sprzedaż /156 2.0TS '97 -moja pierwsza -zgniła/156 2.0 JTS - trzymam na klasyka
    Pozostałe: Uaz 469 2,6i(Isuzu) - w błoto / Isuzu Trooper 3,5 V6 - w błoto / Volvo XC90 2.4D - nudziarz / Honda CB750 '91/ Fiat 126p '96

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar oops2k
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Navara - byla, 159SW - jest!
    Postów
    719

    Domyślnie

    W sumie to na nic. Tuner zrobi to za ciebie i da program jaki poprosisz. Możesz tez podjechać do Gliwic do Cinsoftu. Ja nie byłem ale wszyscy chwala i ze jest specjalista od fiatowskich silników. Www.cinsoft.pl
    Napisz do niego maila i zapytaj co radzi wrzucić w Twoim przypadku i jakie są niebezpieczeństwa jak będziesz ciągnąć ciężkie przyczepy.
    Ostatnio edytowane przez oops2k ; 04-01-2012 o 22:06

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KWA
    Auto
    2 x Giulietta 1.4tb i 1.75qv, GT 3.2v6
    Postów
    373

    Domyślnie

    Dokładnie jedz do marcina www.cinsoft.pl . Nie ma chyba drugiego goscia ktory ma takie pojecie o tym co robi. Ja ci polecam. Mi kiedys robił soft w alfie

  6. #6
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kacper_agh Zobacz post
    Dzięki za odpowiedz, skontaktuje się z nimi.

    Chciałbym dołożyć z 20 - 30 KM zeby nie trzeba tak drążkiem machać pod górkę no i zeby może coś mniej spalił pod obciążęniem, nie wiem czy to jest możliwe? Potrzebuje fachowca, który wie co robi i zna się na rzeczy, tak żeby doradził.

    Nigdy nie mialem diesla wiec w ogole się na tym nie znam. Na co należy zwracać uwagę przy pokręcaniu/?

    Weź się zwal tym Ducato do nas na warsztat, obejrzymy i zobaczymy, co się z nim da zrobić. Bo różne efekty możesz uzyskać A daleko nie masz
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

Podobne wątki

  1. dobry blacharz w Krakowie
    Utworzone przez pls w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-11-2011, 20:52
  2. TUNER do jtdm Łódź i okolice
    Utworzone przez Thaned w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-06-2010, 18:58
  3. ogladal ktos ta 155 w krakowie??
    Utworzone przez SYSUNIAdq w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-06-2009, 09:51
  4. [146] JTD chip virus dobry tuner na Dolnym Śląsku.
    Utworzone przez markos w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 28-02-2009, 12:45
  5. Co myslicie o DIGITAL ECU TUNER II.
    Utworzone przez damian3619 w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-06-2008, 20:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory