Zobacz wyniki ankiety: Jaki jest maksymalny, akceptowalny miesięczny koszt wynajmu dozorowanego miejsca:

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 100 zł – 150 zł

    2 22.22%
  • 151 zł – 200 zł

    4 44.44%
  • 201 zł - 250 zł

    3 33.33%
  • 251 zł - 300 zł

    0 0%
  • 301 zł - 350 zł

    0 0%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Temat: Wynajęcie hali na samochody w Warszawie.

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar orazio
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    alfa romeo 75
    Postów
    86

    Domyślnie

    Odpowiadając na Wasze pytania:
    1. Myślę o tym, żeby wygospodarować jakieś miejsce na opony, części, płyny itd. - oczywiście takie miejsce indywidualne musiałoby być zamykane i wyglądać estetycznie.
    2. Co do ochrony, to byłaby to ochrona fizyczna wraz z monitoringiem wewnętrznym i zewnętrznym oraz jakieś ubezpieczenie przechowywanych w hali pojazdów.
    3. Starałbym się, żeby każdy dostał to czego potrzebuje - miejsce postojowe, miejsce do dłubania itp. Ważne, żeby hala umożliwiała miłe spędzenie wolnego czasu w komfortowych warunkach

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Zaczyna mi się to podobać Możesz przedstawić wstępną, swoją, wycenę?

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar orazio
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    alfa romeo 75
    Postów
    86

    Domyślnie

    Projekt jest w toku. Według moich obliczeń pewność co do tej hali będę miał w przeciągu najbliższych 1-2 tygodni. Nie chcę na razie sypać cenami, jeśli nie wiem, czy projekt w takiej postaci dojdzie do skutku. Jak już tylko będę miał konkrety, dam znać w tym temacie.

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Z doświadczenia mogę podpowiedzieć Ci żebyś przygotował się na nagłośnienie tematu w internecie na innych forach, 3/4 z chętnych zaraz się "wysypie" pod jakimś pretekstem i zostaniesz z problemem, im większy "rynek" zbytu ogarniesz tym większe powodzenie, a przy okazji może i pozna się petrolhead'ów z innych marek nie zamykając się jedynie na Alfę. Ewentualnie lepiej zacząć od czegoś mniejszego, chyba że masz opcję wynajmu fragmentu hali i późniejsze ewentualne rozszerzanie powierzchni w miarę możliwości i potrzeb.

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arek1987
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    PL-00
    Auto
    F..k new cars, I'm driving oldschool :)
    Postów
    317

    Domyślnie

    Cytat Napisał orazio Zobacz post
    Cześć,

    Dzięki za pozytywne opinie, jestem podbudowany waszą reakcją i mocno wierzę w powodzenie tego projektu.
    Dziękuję za podlinkowanie wątku na innych stronach.

    Co do pytań pojawiających się w tym wątku:
    1. Przy wynajęciu całego segmentu, aranżacja zależy w największej mierze od budżetu i naszej fantazji. Jak dla mnie ważne jest, żeby hala była maksymalnie dostosowana do naszych potrzeb.
    2. Lokalizacja hali to Ursus.
    3. Jestem świadom, że warszawska cena za garaż wynosi poniżej 250 zł, jednak w tej sytuacji poza konkurencyjną w stosunku do rynku ceną otrzymujemy kilka bardzo dużych udogodnień (typu wspomniana wcześniej ochrona obiektu, prysznice czy wygodny dostęp do pojazdu). 530 zł za dwa miejsca? Myślę, że można by powalczyć z tą ceną

    Przy tak dużej liczbie aut ze względów podatkowych (no i żeby wiedzieć komu powierza się auto na przechowanie), cała działalność musiałby zostać sformalizowana (jestem już po rozmowie ze specjalistami od księgowości). Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu o słuszności tego projektu
    Działalność w tym kierunku się całkowicie nie opłaci dużo lepszym wyjściem jest założyć SP. Z.O.O Ja pisałem od dwóch murowanych, ale to była okazja
    Bsardziej jak kwestią kradzieży aut z hali przejmował bym się ewentulną odpowiedzialnością za wypadki przy grzebaniu w autach. I tu bym pomyślał nad oświadczeniem o ciuchach roboczych i podstawowych zasdach BHP, bo nie wyłączysz takowej żadnym papierem

    A tak to jestem za 5 miejsc bym prosił
    Ostatnio edytowane przez Arek1987 ; 10-02-2018 o 17:33

  6. #16
    Użytkownik Świeżak Avatar orazio
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    alfa romeo 75
    Postów
    86

    Domyślnie

    Wszystko idzie w dobrym kierunku. Jedynie kwestie formalne mogą zająć trochę czasu. Regulaminy to podstawa Jestem dobrej myśli

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Czyli ciągniesz temat dalej? Dobrze wiedzieć bo i mój braciak coś myśli o takim miejscu więc może od razu byśmy jedno miejsce wzięli we dwóch, na kiedy planujesz start?

  8. #18
    Użytkownik Świeżak Avatar orazio
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    alfa romeo 75
    Postów
    86

    Domyślnie

    Tak. Temat idzie dalej, ku realizacji. Co do terminów, to na razie nie chce nimi rzucać, póki nie dostanę wiarygodnych informacji o czasie trwania wszystkich prac.

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Imć
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    WJ
    Auto
    Giulietta MA TCT, Giulia 2.0T Veloce, Spider 916 1.8 TS
    Postów
    520

    Domyślnie

    Wnioskuję, że temat umarł. Tak z ciekawości - czemu?

  10. #20
    Użytkownik Świeżak Avatar orazio
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    alfa romeo 75
    Postów
    86

    Domyślnie

    Cytat Napisał Imć Zobacz post
    Wnioskuję, że temat umarł. Tak z ciekawości - czemu?
    Wręcz przeciwnie Ale szczegóły mogę podać za 3 tygodnie. Będzie kosa

Podobne wątki

  1. Samochody z USA (VIN)
    Utworzone przez Asturas w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 09:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory