Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Blacharz/lakiernik Marek Górecki euro auto Wawa

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    AR 159 1,9 8V 160KM/360NM Sedan
    Postów
    69

    Domyślnie Blacharz/lakiernik Marek Górecki euro auto Wawa

    Witam,
    mam zamiar zostawić samochód w warsztacie jak w tytule do niewielkiej likwidacji szkody z OC sprawcy (tylni błotnik) w alfie 159 . Czy ktoś może naprawiał samochód albo ma jakąś wiedzę na temat tego warsztatu. Byłem na ostrobramskiej w serwisie i z racji tego że tył był kiedyś naprawiany (jest na nim szpachla) Pan oglądający alfe powiedział, że nie chcą się tego podejmować. Argumentował to tym, iż nie wie jak zostało to naprawione a po szlifowaniu itd może zacząć odchodzić a zakres prac jest tylko w tym miejscu. Stwierdził, że zależy mu na opinii, a podejmując się takich prac ludzie później wypisują, że to ich wina bo źle zrobili. Rozumiem serwis bo likwidacja jest w tym miejscu a jak zaczną robić więcej to koszty, a kto im zapłaci. Z drugiej strony zrobią tylko tu, a zacznie się coś dziać obok i ludzie mają pretensje do nich. Wydaje mi się, że właściciel serwisu polecił mi Pana Marka Góreckiego. Powiedział, że robi dobrze i będzie ok. Ewentualnie jak możecie polecić kogoś. Może ktoś z forum.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    AR 159 1,9 8V 160KM/360NM Sedan
    Postów
    69

    Domyślnie

    Przeorałem forum i znalazłem Darka z Tarczyna, ale nie naprawia bezgotówkowo, a wycena jest za niska żebym się zmieścił. Samemu ciężko będzie się z nimi przepychać więc wolałbym żeby naprawić samochód w formie bezgotówkowej. Czy ktoś pomoże i poleci zakład, a najlepiej kogoś z forum?

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mklimko
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Volvo XC60; była Alfa 159 SW
    Postów
    513

    Domyślnie

    Witam! Jeśli pytanie aktualne to może serwis EMTI przy Chełmżyńskiej (trochę na tyłech dawnego ASO Twardowskiego). Naprawiłem tam swój samochód dwa razy bezgotówkowo i potrafią się boksować z ubezpieczalniami. Pzdr.

Podobne wątki

  1. Blacharz/Lakiernik
    Utworzone przez tomasz_ w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-04-2018, 13:40
  2. blacharz lakiernik
    Utworzone przez ziulek61 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-08-2012, 18:50

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory