Strona 10 z 65 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 648

Temat: Mechanik!!Warszawa!!

  1. #91
    Młody
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał krolik_AR156 Zobacz post
    Byłem tam jak zakupiłem Alfę. Za podłączenie pod kompa i sprawdzenie sondy chcieli 150 albo 200zł. I na wstępie zapewnił mnie że wydatki będą znacznie większe. Powiedziałem grzecznie dziękuję i oddaliłem się z tego miejsca.
    czy oni tak zawsze straszą nowego posiadacza Alfy? oddałem auto do nich bo to pierwsze co mi przyszło do głowy jak coś się zaczęło dziać po zakupie dziwnego i właśnie też coś takiego mi powiedzieli.

  2. #92
    ruffnecky
    Gość

    Domyślnie

    Witam,

    możecie mi doradzić miejsce w Wawie, gdzie mógłbym naprawić mocowania chłodnicy i ramy z wiatrakami? Pourywały się najpewniej przy wpadnięciu w potężną dziurę i całość w zasadzie leży dolnym "spoilerze".
    Całkiem przyzwoity mechanik rozłożył ręce, prowizorycznie spiął plastikowymi opaskami i polecił rozejrzeć się za warsztatem blacharskim - a przede mną wyjazd na urlop.

    Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

  3. #93
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Łukasz.L.
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    159 JTDm 1.9 16V
    Postów
    269

    Domyślnie

    Cytat Napisał velpol Zobacz post
    Dzięki Kreatyna55 za podpowiedź. Pierwszy raz o Robercie z Rudna dowiedziałem się właśnie z Twojego postu i gdyby nie on to dalej dobijałbym się do Pabla... a tak - już po robocie
    Krótkie podsumowanie - najbardziej profesjonalne podejście do klienta i jego Belli jakie do tej pory widziałem ( na dzień dobry dostałem propozycję kawy lub herbaty), brak jakichkolwiek oznak ignorancji, praca wykonana precyzyjnie, "na spokojnie", nawet w większym zakresie niż było omówione. Na koniec miła niespodzianka w postaci małego rabaciku. Jestem bardzo zadowolony ale jednocześnie trochę wkurzony na mechanika, którego do tej pory niesamowicie ceniłem. Usterka, którą teraz naprawiałem, jest wynikiem jego niedokładności. Wychodzi na to, że czasem warto jednak patrzeć mechanikom na ręce...nawet tym "dobrym".
    Tak na marginesie dodam, że Robert pracował w ASO Alfy 11 lat! Myślę, że powinien nieco bardziej się rozreklamować choć mam świadomość, że jak to zrobi to będzie to samo co u Pabla (2 miechy w kolejce to przegięcie)...

    Potwierdzam i również polecam! Robert to super gość! Wczoraj odebrałem od niego swoją 159tkę.
    ROBI-CAR AUTO NAPRAWA
    ROBERT SOCZEWKA
    05-340 Rudno, 22A
    mazowieckie
    tel. 608 761 628

  4. #94
    wenus
    Gość

    Domyślnie

    a rozrząd w 159tce gdzie najlepiej zrobić? u Twardowskiego (Wawa) chcą 2.300 zł

  5. #95
    velpol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał wenus Zobacz post
    a rozrząd w 159tce gdzie najlepiej zrobić? u Twardowskiego (Wawa) chcą 2.300 zł
    Zrób u gościa z posta powyżej Zapłacisz pewnie 1/3 tego co u Twardowskiego.

  6. #96
    wenus
    Gość

    Domyślnie

    Umówiłam się już do lesznowoli na jutro - zdam relacje ale sama rozmowa konkretna i sympatyczna, także wrażenie b. dobre.

  7. #97
    Użytkownik Romeo Avatar Krusz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa / Lancaster UK
    Auto
    156 1.8TS '02
    Postów
    1,517

    Domyślnie

    A ja chyba jako jeden z niewielu musze pochwalić Arkuszową.
    Co prawda nadal sa dość drogim warsztatem, jednak przyjeli mój samochód bez problemu w niedzielę po południu z rozwaloną miską olejową.
    I co więcej udało im sie ją pospawać na następny dzień za co należą się słowa uznania
    Co prawda nie wiem jak by to wyglądało gdzieś indziej ale jestem zadowolony z usług...

  8. #98
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    159
    Postów
    731

    Domyślnie

    tak to prawda właściciel z arkuszowej daje namiar na lawete i gościu odbiera od Ciebie auto a potem zawozi je na parking warsztatu, gdzie zostawia auto gotowe do naprawy, to jest dobre!!!

  9. #99
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Wymiana rozrządu w 1.9 16v mJet - 800 pln.

    Pozdrawiam.

    ---------- Post added at 07:21 ---------- Previous post was at 07:19 ----------

    Cytat Napisał marcinq24 Zobacz post
    tak to prawda właściciel z arkuszowej daje namiar na lawete i gościu odbiera od Ciebie auto a potem zawozi je na parking warsztatu, gdzie zostawia auto gotowe do naprawy, to jest dobre!!!
    Każdy porządny warsztat tak robi.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  10. #100
    klaudiusz76
    Gość

    Domyślnie

    Pablo, wstaw na stronę zdjęcie Warsztatu, bo Ja prawie co weekend tamtędy przejeżdżam jadąc do Siemiatycz i nie mogę go zlokalizować

Podobne wątki

  1. Potrzebny mechanik na dziś! rozsypane sprzęgło... Warszawa
    Utworzone przez Kamiel w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 09:45
  2. [159] Mechanik Warszawa
    Utworzone przez rhessi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:25
  3. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  4. Warszawa - sklep, mechanik od Alternatorów?
    Utworzone przez lukleo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 20:57
  5. [145] dobry mechanik warszawa
    Utworzone przez goferos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory