Strona 2 z 65 PierwszyPierwszy 12345678910111252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 648

Temat: Mechanik!!Warszawa!!

  1. #11
    ViP Pirat drogowy Avatar mrksz87
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Megane GT220
    Postów
    253

    Domyślnie

    I numero do Tomka - 0-602-280-091
    Ew. Pablo - www.pablogarage.pl - ale to juz okolice Miska Maz..
    Fiat Seicento 0.9 '98 -> Alfa Romeo 145 qv '99 -> Fiat Coupe 20vt '99 -> Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16v '03 -> Honda Civic 1.8 iVtec '09 -> Renault Megane GT220 Grandtour '14
    Nie zabijaj robaczka

  2. #12
    aśku
    Gość

    Domyślnie

    Witajcie,

    Wypisalam sobie z innych watkow adresy warsztatow, ale o wiekszosci pisaliscie, ze cos jest, a nie ze sami tam byliscie.
    Czy ktos korzysta z jakiegos sprawdzonego miejsca w Warszawie, gdzie nie zedra jak zobacza dziewczyne i nie zrobia mnie w konia, "naprawiajac" wszystko po kolei, a nie to co trzeba?

    Wiem, ze jest ASO kolo Marsa (moje okolice), ale boje sie, ze ceny mnie zwala z nog!

    Milgo dzionka!
    Asia

  3. #13
    BartekMan
    Gość

    Domyślnie

    Seliga. Lesznowola

  4. #14
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Jeśli nie przeraża Cię 30km wycieczka to wybierz się do Pablo.
    www.pablogarage.pl

    Powinno być miło i fachowo.

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał BartekMan Zobacz post
    Seliga. Lesznowola
    Dokładnie, popieram zdanie kolegi - jeżdżę tylko tam i co do napraw nie ma najmniejszych zastrzeżeń (Pan Tomek zjadł zęby na włoszczyźnie i na wszystkich niuansach zna się perfekcyjnie) :]
    Jedyna "wskazówka praktyczna", to jeżeli masz więcej rzeczy do zrobienia, to warto się upewnić, czy o jakiejś pierdółce (np. silniczek wycieraczek przy wymianie zawieszenia i regeneracji maglownicy) nie zapomnieli, żeby później nie jeździć drugi raz. A ceny dość niskie, jak porównywałem ceny części bez rabatów, to u nich niewiele dopłaca się za robociznę - choć wiadomo, że oni muszą mieć wielkie rabaty warsztatowe, to jednak ja nie mam głównie sprzętu i warunków (kanał/najazd) oraz czasu i zapału do grubszych rzeczy i zawsze jeżdżę do nich
    Warto dojechać nawet taki kawałek jaki jest do nich, bo i tak zaoszczędzisz kupę kasy w porównaniu do ASO, albo kupę kasy, czasu i nerwów (w porównaniu do nierzetelnych warsztatów)
    Na google maps jak się przybliży posesję to widać nawet Belle czekające na naprawę
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  6. #16
    marceell
    Gość

    Thumbs down

    nie polecam ASO na Młodnickiej. ceny z kosmosu i praktycznie zero gwarancji na wykonane usługi. Zawsze znajdą jakąś nową przyczynę awarii naprawianej już usterki

  7. #17
    Użytkownik Ogier Avatar hump.O
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Warszaw Opoczno
    Auto
    Byly AR 156, AR GT. Jest Lexus IS 350
    Postów
    155

    Domyślnie Warszawa - Zaufany mechanik :)

    Witam,

    Moi drodzy mam prosbe, czy jest ktos w stanie polecic mi dobrego mechanika w Warszawie, który zna sie na Alfach? Pojawil mi sie problem ze skrzynia a dokladnie brak 5 biegu i chcialbym zeby ktos mi zdjagnozowal przyczyne zanim podejme sie ostatniego z mozliwych krokow i wymienie ja w calosci.

    Bede wdzieczny za pomoc poniewaz przeprowadzilem sie dopiero co do Warszawy i jeszcze nie mam gdzie robic samochodu

    Pozdrawiam!!

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał hump.O Zobacz post
    Witam,

    Moi drodzy mam prosbe, czy jest ktos w stanie polecic mi dobrego mechanika w Warszawie, który zna sie na Alfach? Pojawil mi sie problem ze skrzynia a dokladnie brak 5 biegu i chcialbym zeby ktos mi zdjagnozowal przyczyne zanim podejme sie ostatniego z mozliwych krokow i wymienie ja w calosci.

    Bede wdzieczny za pomoc poniewaz przeprowadzilem sie dopiero co do Warszawy i jeszcze nie mam gdzie robic samochodu

    Pozdrawiam!!

    W przyszłości staraj się wyszukiwać informacji na forum. Było już trochę na ten temat.
    W okolicach Warszawy są 3 warsztaty polecane przez środowisko alfaholików.
    1. Warsztat Tomka Seligi (Lesznowola - niedaleko Piaseczna)
    2. Pablo Garage (Dobre - niedaleko Mińska Maz)
    3. Jest jeszcze serwis na Arkuszowej 2a. Również polecany, ale moje kontakty z nimi zakończyły się na 1 wizycie. Pod względem wykonania usługi było wszystko w porządku, ale nie lubię być traktowany jak problem - szczególnie, że jak oddaje do kogoś samochód to lubię mieć zrobiony dobrze co czasami wiąże się z niemałym nakładem funduszy.

    Oprócz tego jest ASO. Z tym że w Stolicy najchętniej polecane jest ASO Bołtowicz. Osobiście korzystałem tylko z Carserwisu (i na tyle ile korzystałem jestem zadowolony z usług).

    Pozdrawiam i życzę dużo frajdy z użytkowania AR w Stolicy. Porównując do Łodzi to są tu dużo lepsze drogi
    Do zobaczenia na drodze.

    Ostatnio edytowane przez krawat ; 29-09-2010 o 18:55 Powód: literówka

  9. #19
    Użytkownik Ogier Avatar hump.O
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Warszaw Opoczno
    Auto
    Byly AR 156, AR GT. Jest Lexus IS 350
    Postów
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalepwa Zobacz post
    W przyszłości staraj się wyszukiwać informacji na forum. Było już trochę na ten temat.
    W okolicach Warszawy są 3 warsztaty polecane przez środowisko alfaholików.
    1. Warsztat Tomka Seligi (Lesznowola - niedaleko Piaseczna)
    2. Pablo Garage (Dobre - niedaleko Mińska Maz)
    3. Jest jeszcze serwis na Arkuszowej 2a. Również polecany, ale moje kontakty z nimi zakończyły się na 1 wizycie. Pod względem wykonania usługi było wszystko w porządku, ale nie lubię być traktowany jak problem - szczególnie, że jak oddaje do kogoś samochód to lubię mieć zrobiony dobrze co czasami wiąże się z niemałym nakładem funduszy.

    Oprócz tego jest ASO. Z tym że w Stolicy najchętniej polecane jest ASO Bołtowicz. Osobiście korzystałem tylko z Carserwisu (i na tyle ile korzystałem jestem zadowolony z usług).

    Pozdrawiam i życzę dużo frajdy z użytkowania AR w Stolicy. Porównując do Łodzi to są tu dużo lepsze drogi
    Do zobaczenia na drodze.

    Dzieki za info. Ostatnie pol roku spedzilem jezdzac po Wroclawkich klepkach poniemieckich klepka klepka klepka oo! kawalek asfaltu wiec Łodz jest jeszcze taka zla

    Jedynie nie slyszalem o warsztacie w Lesznowoli. Zajrze tam jak bede wracal do domu do Opoczna bo jezdze przez Piaseczno - Grojec

    Dzieki!

  10. #20
    maly_swd
    Gość

    Domyślnie

    Arkuszowa osobiscie odradzam, chcieli wyciagnac kupe kasy za nic

Podobne wątki

  1. Potrzebny mechanik na dziś! rozsypane sprzęgło... Warszawa
    Utworzone przez Kamiel w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 09:45
  2. [159] Mechanik Warszawa
    Utworzone przez rhessi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:25
  3. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  4. Warszawa - sklep, mechanik od Alternatorów?
    Utworzone przez lukleo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 20:57
  5. [145] dobry mechanik warszawa
    Utworzone przez goferos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory