Strona 3 z 65 PierwszyPierwszy 1234567891011121353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 648

Temat: Mechanik!!Warszawa!!

  1. #21
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał hump.O Zobacz post
    Dzieki za info. Ostatnie pol roku spedzilem jezdzac po Wroclawkich klepkach poniemieckich klepka klepka klepka oo! kawalek asfaltu wiec Łodz jest jeszcze taka zla

    Jedynie nie slyszalem o warsztacie w Lesznowoli. Zajrze tam jak bede wracal do domu do Opoczna bo jezdze przez Piaseczno - Grojec

    Dzieki!
    Tomka zdecydowanie polecam! nie bede sie powtarzal wiec zobacz moje posty w " polecanych warsztatach" albo dosc swiezy podobny watek w dziale 156. tam masz tez dokladna mapke dojazdu na miejsce i chyba numer Nie wkleje teraz linku bo pisze z telefonu wiec tez za ortografie
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  2. #22
    Użytkownik Ogier Avatar sagat
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Piaseczno/Warszawa
    Auto
    AR Brera 3.2 v6 Q4 skyview
    Postów
    174

    Domyślnie

    Ja polecam ASO w Piasecznie http://www.avantifiat.pl/ dobrze robią, bardzo miła obsługa, ceny przyzwoite, (jak na ASO) no i dodatkowo mam do nich 400m.

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał dakoolk Zobacz post
    Tomka zdecydowanie polecam! nie bede sie powtarzal wiec zobacz moje posty w " polecanych warsztatach" albo dosc swiezy podobny watek w dziale 156. tam masz tez dokladna mapke dojazdu na miejsce i chyba numer Nie wkleje teraz linku bo pisze z telefonu wiec tez za ortografie
    dakoolk ja widze ze jestes tak samo uzalezniony jak ja
    co do Tomka S. to musimy jednak przyznac że robota porządna, ale czasami przydługa, nieprawdaż??

  4. #24
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
    Postów
    3,191

    Domyślnie

    Wtrącę coś od siebie na temat Arkuszowej, trafiła do mnie ALFA 156 V6 serwisowana u nich, miałem w niej wymienić sprzęgło [które już wcześniej było u nich wymieniane] i ogarnąć parę innych spraw, ogólnie wszystkie śruby jakie tylko się da kręcone pneumatem, śruby mocujące skrzynie do bloku poprzeciągane, odkręcałem z sercem na ramieniu, gwinty w bloku mocno sfatygowane, widać było że nawet przed wkręceniem nie zadbano o czystość gwintów na śrubach i składane wszytko na szybko, z wierzchu to co widać po otwarciu maski poskładane OK ale pod spodem na odwal, wiązki luzem nie powpinane na miejsce, sama uprzednio wykonana wymiana sprzęgła też przeprowadzona dość dziwnie, tarcza LUK, docisk jeszcze fabryczny zostawiony, łożysko wyciskowe nowe - kto robi takie rzeczy?? Dobry szanujący się warsztat nie powinien tak tego wykonać jeśli nawet klient sugerowałby naprawę w ten sposób. Rozrusznik po wymianie sprzęgła przykręcony na dwóch śrubach, bo trzecią w V6 strasznie niewygodnie się dokręca więc mechanik uznał że zbędna ;]
    10.2008-16.11.2012r. 156 3,0 V6 24V Q2 278KM@312Nm - pozostały piękne wspomnienia

    Porting głowic, budowa silników do motorsportu, budowa układów wydechowych, kolektorów ssących ITB, indywidualnych części do motorsportu

    Zapraszam => https://www.facebook.com/Ku%C5%9Bmie...37265/?fref=ts

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    GrzesiekK. Powiedz gdzie w lublinie jest twoj warsztat?? To takie pytanie przy okazji
    Przepraszam za OT

  6. #26
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalepwa Zobacz post
    dakoolk ja widze ze jestes tak samo uzalezniony jak ja
    co do Tomka S. to musimy jednak przyznac że robota porządna, ale czasami przydługa, nieprawdaż??
    Nie tylko wy Fakt czasem bywa przydługo ale to z nadmiaru roboty. Mówiłem żeby jeszcze ze dwa stanowiska zrobił ale już teraz się nie wyrabia
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  7. #27
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał redek83 Zobacz post
    Nie tylko wy Fakt czasem bywa przydługo ale to z nadmiaru roboty. Mówiłem żeby jeszcze ze dwa stanowiska zrobił ale już teraz się nie wyrabia
    No prawda... Cały czas ma przed warsztatem ~8-10 samochodów...
    I w dodatku sama włoszczyzna.. I jak tu nie powiedzieć, że AR jest awaryjna
    Poza tym tam już nie ma miejsca na ewentualne stanowisko

  8. #28
    yatsek
    Gość

    Domyślnie Arkuszowa 2A

    NEVER EVER. Lepiej weźcie pieniądze i wyrzućcie je do najbliższego błota. Skutek dla samochodu i kieszeni taki sam, a zaoszczędzić zdrowia można - wszak cenne ono.

    Ja dziwię się, że do tego kolesia jeszcze ktoś jeździ. Nie chce już mi się o tym wszystkim pisać, to oszust. Tak, potrafię to wykazać.

  9. #29
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Cytat Napisał yatsek Zobacz post
    NEVER EVER. Lepiej weźcie pieniądze i wyrzućcie je do najbliższego błota. Skutek dla samochodu i kieszeni taki sam, a zaoszczędzić zdrowia można - wszak cenne ono.

    Ja dziwię się, że do tego kolesia jeszcze ktoś jeździ. Nie chce już mi się o tym wszystkim pisać, to oszust. Tak, potrafię to wykazać.
    __________________
    temat Arkuszowej jest juz stary jak nasze forum, było juz o tym warsztacie dużo pisane. Kolesie potrafią zaskoczyć klienta na plus ale też na bardzo duży minus, zależy kto do nich przyjedzie z autem

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  10. #30
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalepwa Zobacz post
    No prawda... Cały czas ma przed warsztatem ~8-10 samochodów...
    I w dodatku sama włoszczyzna.. I jak tu nie powiedzieć, że AR jest awaryjna
    Poza tym tam już nie ma miejsca na ewentualne stanowisko
    Hehe, ale on tam reanimuje też często poważnie sterane samochody Dlatego tam sobie stoją czekając na lepsze czasy
    A co do "przydługości", to jeszcze nie miałem chyba aż tak poważnych napraw, bo najdłuższa to od środy do poniedziałku (uszczelka pod deklem+4 amory+na zbieżność mi zawieźli jeszcze do K. Zasuwika, tak, że sam nie musiałem drugi raz jeździć )
    Nie mogę się doczekać tylko na osłonę pod silnik (TS - swoją drogą niezłe inicjały, nie??? - miał zamawiać dla siebie też, więc by koszty przesyłki były mniejsze), ale się chyba nie doczekam i sam zamówię, bo już tak mi "zwisa", że zahaczam nią o wszystko co się da
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

Podobne wątki

  1. Potrzebny mechanik na dziś! rozsypane sprzęgło... Warszawa
    Utworzone przez Kamiel w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 09:45
  2. [159] Mechanik Warszawa
    Utworzone przez rhessi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:25
  3. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  4. Warszawa - sklep, mechanik od Alternatorów?
    Utworzone przez lukleo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 20:57
  5. [145] dobry mechanik warszawa
    Utworzone przez goferos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory