Strona 64 z 65 PierwszyPierwszy ... 14545556575859606162636465 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 648

Temat: Mechanik!!Warszawa!!

  1. #631
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 Jtdm 150 KM
    Postów
    26

    Domyślnie

    No mazowsze i Warszawa nie ale skoro jest temat o dobrych mechanikach to pomyslalem ze moze ktoś coś wie

  2. #632
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Grzybohun94
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    -brak-
    Postów
    22

    Domyślnie

    Poszukuję namiarów na dobry zakład montujący LPG, który nie odwali fuszerki wstawiając instalację do Giulietty 1.4 MA. Macie kogoś? Niekoniecznie Wwa, ale najlepiej by było.


    Mechanik od spraw ogólnych w AR w okolicy Piaseczno/Okęcie/Pruszków również poszukiwany

  3. #633
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    159 2.4 Q-Tronic 2009
    Postów
    326

    Domyślnie

    Ja natomiast potrzebuję namiarów na dobry serwis klimatyzacji, najlepiej żeby dobrze znał temat klimy w 159. Nie chce trafić na kolejnego który tylko skasuje za napełnienie czynnikiem.

    Mechanik od spraw ogólnych w sumie też by się przydał, najlepiej okolice Wola, ew Ursus czy Bemowo.

  4. #634
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 16v
    Postów
    1

    Domyślnie

    Poszukuję kogoś kto może podpiąć moją alfe pod komputer. Pojawia się check engine raz na jakiś czas i nie wiem czy to wina nieorginalnego EGR czy coś innego.

  5. #635
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    159 Sedan 2.4 JTDM
    Postów
    147

    Domyślnie

    Hej, chciałbym sprawdzić alfę 159 przed zakupem w Płocku. Niestety nie ma tam ASO, więc chciałbym się zapytać czy możecie polecić jakiś warsztat w okolicy? Szczególnie chodziłoby mi o diagnostykę silnika bo na zimnym silniku pojawiają się jakieś drgania.

  6. #636
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    BMW 3 G20 330i
    Postów
    73

    Domyślnie

    Dorzucę co nieco o dżentelmenach z Goździków w Warszawie (to samo napisałem im na Google).
    Baaardzo porządny serwis, aż jestem zdziwiony, że takie jeszcze istnieją! Po poprzednich polecanych ekspertach od Alf dopiero tutaj czuć profesjonalizm. Notatki, protokół przyjęcia, pełen kontakt i konsultowanie każdej decyzji od początku do końca, na koniec rachunek i przede wszystkim bardzo miła obsługa Pana Michała. Robiłem klocki i tarcze, ręczny, osłony nadkol przednich i w późniejszym terminie półoś i nie mam żadnych zastrzeżeń, ceny jak najbardziej w porządku. Polecam każdemu alfisti!

  7. #637
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 147 2.0 TS Salespeed
    Postów
    49

    Domyślnie Klimatyzacja w Warszawie

    Cytat Napisał Grzybohun94 Zobacz post
    Poszukuję namiarów na dobry zakład montujący LPG, który nie odwali fuszerki wstawiając instalację do Giulietty 1.4 MA. Macie kogoś? Niekoniecznie Wwa, ale najlepiej by było.
    Mechanik od spraw ogólnych w AR w okolicy Piaseczno/Okęcie/Pruszków również poszukiwany
    http://www.klinikalpg.pl/ - Włochy Czardasza 8 - są nieźli - przynajmniej Pan Tomasz co reperował mi instalację .

    - - - Updated - - -

    Doszedłem do wniosku że szybo-tronic mi nie wystarcza i chciałbym zrobić serwis klimatyzacji (próba szczelności , sprawdzenie układu itd. -> czynnik R134a).
    Ktoś zna jakiś sensowny zakład ? Ochota, Okęcie, Mokotów, Wola .
    Ostatnio edytowane przez haquim ; 21-06-2020 o 22:14

  8. #638
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 147 2.0 TS Salespeed
    Postów
    49

    Domyślnie

    Selespeeda ktoś w okolicy Warszawy jest w stanie naprawić ?

  9. #639
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    147 1.6
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witam. Zacząłem dopiero swoją przygodę z Alfą. W zeszłym tygodniu wstawiłem świeży zakup (147 1.6) do warsztatu przy ul. Oszmiańskiej 11B. (AJS-Service) Panowie podobno od lat zajmują się Alfami. I jak to po kupnie rozrząd oleje filtry i to co tam wyszło ( wahacze górne oraz łączniki przednie, wyciek oleju z pokrywy zaworów) Auto wstawiłem we wtorek a w czwartek już odebrałem. Także naprawy zrobione sprawnie. kiedy odbierałem samochód pokazano mi wszystkie zdemontowane części z opisem ich uszkodzeń (nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim podejściem do klienta i nie ukrywam że to mocno podbudowało zaufanie) Na pewno jak będę miał jakiś problem z autem to wrócę tam ponownie. Po pierwszej wizycie mogę z czystym sumieniem polecić!!

  10. #640
    Użytkownik Świeżak Avatar ziutol94
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Auto
    159 TI 2.4 jtdm
    Postów
    42

    Domyślnie

    Siemka. Macie jakiś polecony warsztat w wawie (jak najbliżej woli), gdzie ogarną mi prąd w 159? Chyba altek padł.

Podobne wątki

  1. Potrzebny mechanik na dziś! rozsypane sprzęgło... Warszawa
    Utworzone przez Kamiel w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 09:45
  2. [159] Mechanik Warszawa
    Utworzone przez rhessi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:25
  3. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  4. Warszawa - sklep, mechanik od Alternatorów?
    Utworzone przez lukleo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 20:57
  5. [145] dobry mechanik warszawa
    Utworzone przez goferos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory