Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [159] Zgubiłam kluczyk!!!

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    159 Ti 1.9 JTDm 150 KM
    Postów
    3

    Domyślnie [159] Zgubiłam kluczyk!!!

    Kochani Alfaholicy,
    9 czerwca 2016 zgubiłam kluczyk do Mojej Kochanej 159, dałam ogłoszenie w różnych miejscach, ale ktoś życzliwy polecił mi zamieścić jeszcze informację na tej stronie, więc zwracam się do Was z prośbą o pomoc, bo może ktoś, gdzieś, coś
    Obstawiam, że sytuacja miała miejsce w pociągu relacji Bydgoszcz -Warszawa/Warszawa-Bydgoszcz (wyjazd z Torunia Głównego 5:58 przyjazd do Warszawy Centralnej 8:23). Mogło się też tak zdarzyć, że kluczyk ten zgubiłam w samej Warszawie, więc proszę nie sugerować się, że sytuacja mogło mieć miejsce tylko w pociągu.

    P.S. Dla znalazcy oprócz nagrody pieniężnej również przejażdżka cudowną 159 Ti w towarzystwie sympatycznej blondynki


    Od razu też zapytam, aby nie zanudzać tematem, jeśli kluczyk się nie znajdzie czy ktoś może zna jakieś godne polecenia miejsce na dorobienie takiego kluczyka, jeśli tak, to w jakiej cenie (chodzi mi o miejsce, gdzie zrobię to taniej niż w serwisie, ale równie dobrze)? Interesuje mnie miejsce w Wawie lub jej okolicach, albo województwo kujawsko - pomorskie.

    Z góry dziękuję

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar roberto34wawa
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW "WŁOSZKA" 30.06.2010
    Postów
    332

    Domyślnie

    A masz kartę kodową? Rozumiem ze drugiego kluczyka tez brak? ... jesli tak to tylko aso po Vinie powinni dojść ale tanio raczej nie będzie
    Włoszka

    1.9 JTD-m 8v 88KW - prosto, solidnie bezproblemowo


  3. #3
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,497

    Domyślnie

    Jak się nie znajdzie to zapraszam

    W miarę szybko działaj bo trzeba będzie "wyrzucić" kluczyk z pamięci samochodu żeby ktoś nieuczciwy nie skorzystał.

    Ew. spróbuj w biurze rzeczy znalezionych?

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  4. #4
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Usa
    Auto
    magsexVE
    Postów
    110

    Domyślnie

    W Warszawie to może mógłby Ci pomóc kolega maly_777.....


    Ooooo.....o wilku mowa

  5. #5
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    07 2014
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM DISTINCTIVE +
    Postów
    157

    Domyślnie

    Pochwalę się, to ja jestem tą życzliwa osobą Więc życzę żeby się odnalazł ( chociaż już dość długo to trwa ) lub jak najtańszej "naprawy". Mam nadzieję, że na tą przejażdżkę również się załapię

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    159 Ti 1.9 JTDm 150 KM
    Postów
    3

    Domyślnie

    Karty kodowej nie posiadam, ale drugi kluczyk na szczęście tak, dlatego tak spokojnie podchodzę do tematu, bo mam czym jeździć
    Zawsze jednak lepiej mieć dwa klucze, aby w przyszłości, nie być uziemionym, stąd zależy mi, aby dorobić drugi.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał maly_777 Zobacz post
    Jak się nie znajdzie to zapraszam

    W miarę szybko działaj bo trzeba będzie "wyrzucić" kluczyk z pamięci samochodu żeby ktoś nieuczciwy nie skorzystał.

    Ew. spróbuj w biurze rzeczy znalezionych?
    Jak się nie znajdzie to pewnie się uśmiechnę do Ciebie (maly_777) o konkretne namiary, a czy mogę liczyć na info o ew. koszcie takiej usługi? Tak jak wspomniałam posiadam drugi kluczyk, ale nie mam karty kodowej. Nie znam się na tym, więc moje pytanie może być banalne, ale podobno nie ma głupich pytań, więc pytam czy konieczne jest 'wyrzucenie" kluczyka z pamięci, jeśli po pierwsze chce dorobić drugi do tego, który już mam, po drugie mieszkam daleko od Wawy, gdzie na 100% zgubiłam ten klucz, więc obstawiam, że szanse na nieuczciwe skorzystanie z niego są małe, chyba, że się mylę??
    Ps. Biuro rzeczy znalezionych już odhaczyłam i niestety nic, jak w wielu innych miejscach, które obdzwoniłam

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,497

    Domyślnie

    Karta jest potrzeba.
    Ale jestem wstanie wszystko ogarnąć kompleksowo
    Tylko że jak nie jesteś z Warszawy to trochę komplikuje. Bo raczej na odległość się klucza dorobić nie da. (Tylko ASO za ~1300zł )
    Jak zgubiłaś daleko to szanse są pewnie tak jak mówisz, małe.

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    159 Ti 1.9 JTDm 150 KM
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarBi Zobacz post
    Pochwalę się, to ja jestem tą życzliwa osobą Więc życzę żeby się odnalazł ( chociaż już dość długo to trwa ) lub jak najtańszej "naprawy". Mam nadzieję, że na tą przejażdżkę również się załapię
    Dziękuję MarBi
    Przejażdżka jest w pakiecie dla znalazcy kluczyka, więc cały czas masz szansę

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał maly_777 Zobacz post
    Karta jest potrzeba.
    Ale jestem wstanie wszystko ogarnąć kompleksowo
    Tylko że jak nie jesteś z Warszawy to trochę komplikuje. Bo raczej na odległość się klucza dorobić nie da. (Tylko ASO za ~1300zł )
    Jak zgubiłaś daleko to szanse są pewnie tak jak mówisz, małe.
    Karty raczej nie mam, choć muszę to jeszcze sprawdzić (auto przyprowadziłam do Polski 2 lata temu i dokumentów powiązanych z autem mam sporo, więc może gdzieś tam jest ta karta), na razie zakładam najgorsze, że jej nie ma. Warszawa mi gra, dla mnie nie mam problemu z przyjazdem, tylko pytanie ile takie "ogarnianie kompleksowe" kosztowałoby u Ciebie? Jeśli nie chcesz rzucać ceny na forum, napisz proszę prywatnie.

Podobne wątki

  1. Kluczyk
    Utworzone przez Mlody1982 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-04-2015, 16:32
  2. Kluczyk do GT
    Utworzone przez halim w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-11-2014, 16:34
  3. Kluczyk
    Utworzone przez Marcin-156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-05-2011, 20:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory