Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: prosba do kogos z warszawy lub okolic

  1. #1
    grinch
    Gość

    Domyślnie prosba do kogos z warszawy lub okolic

    Witam. Mam prosbe do kogos z centrum. Chciałbym obejrzec to auto
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13031590. Widział je ktos moze ?

    Jeszcze jedno, czy ktos z Warszawy lub okolic moglby pojechac ze mna obejrzec to auto? Oczywiscie odplatnie, zapewniam transport.

  2. #2
    Szyndzielosz
    Gość

    Domyślnie

    masz wiad na pw

  3. #3
    bizum
    Gość

    Domyślnie

    witam
    pozwolę się podłączyć do tematu, ponieważ zauważyłem coś co nie pozwala mi zasnąć ;p

    oglądałem kilka 156 SW i sedanów i w większości widać jakby klapa była z jednej strony źle spasowana, w podanym ogłoszeniu po lewe stronie. Czy to normalka? czy po prostu złudzenie? Jest to albo z prawej albo z lewej strony na tylnej klapie, na wysokości świateł widać.

  4. #4
    velpol
    Gość

    Domyślnie

    Ponieważ bardzo trudno spasować ciężkie elementy(np klapa, maska), często robione jest to nieudolnie. oczywiście chodzi mi o "pozafabryczne" pasowanie np. po zdjęciu elementu do malowania. W alfach ze względu na charakterystyczną stylistykę i dwuczęściowe lampy tylne, łatwo wychwycić wszelkie naprawy blacharskie, lub związane z demontażem w/w elementów(np naprawa lub wymiana silnika).
    W podanym autku warto, oprócz tyłu, zwrócić uwagę na przód -> np nie ma po bokach znaczka giugiaro design co świadczy o malowaniu lub o tym że ktoś te znaczki podprowadził

  5. #5
    Szyndzielosz
    Gość

    Domyślnie

    i jak grinch kupiłes..?!

  6. #6
    grinch
    Gość

    Domyślnie

    A wiec, klapa tyl przesunieta w prawo o jakies 2-3 mm, nadkola malowane, ale to widac na zdjeciach. Nigdzie indziej sladow malowania nie zauwazylem. Maska przod i blotnik przedni spasowane ok, szczeliny rowne z kazdej strony. Na uszczelkach nie bylo zaciekow. Slupki nie byly robione. Dach podobnie. Na progach nie bylo zaciekow ani sladow rdzy. Pod podloga bagaznika nie bylo sladow korozji. Opony rowno zuzyte. Fotele przesuwaly sie bez problemu, zapinacze pasow sprawne, Na silniku nie widac bylo zadnych niefabrycznych uszczelnien , wyciekow. Silnik nie byl myty. Na biegu jalowym silnik pracowal rowno, chodz wydaje mi sie ze ciut za glosno. na obrotomierzu bylo ok 800 orbrotow. Po dodaniu gazu nie kopcil wiec oleju nie bral. Olej wymieniany byl 4000 tys km temu, wczesniej co ok 10000 tys km (podobno).

    Podczas jazdy w zawieszeniu nie bylo zadnych stukow, samochod nie myszkowal na zakretach. Jezdzilismy po bardzo nierownym bruku, i wszystko było ok moim zdaniem. Biegi działaly sprawnie. Wchodzily bez zgrzytow, sprzegla nie trzeba bylo dociskac do samej podlogi zeby bieg wszedl wiec wydaje mi sie ze jest ok. Uklad wydechowy szczelny. Po zdjeciu nogi z gazu nie bylo slychac zadnego ryku. Temperatura utrzymywala sie w polowie skali, choc nie jezdzilismy dosc dlugo. Auto hamowalo prosto. Reczny dzialal.

    To tez pisalem chlopakom na bezwypadkowe.net Umowilem sie z gosciem na jutro i pewnie bede bral auto. W sumie byla w najlepszym stanie z kilku ktore do tej pory obejrzalem. Tylko mam cholerne wrazenie ze cos przeoczylem dlatego jutro przyjze sie wszystkiemu jeszcze raz .

Podobne wątki

  1. Szukam mechanika (lub kogos kto się zna) z Nowego Sącza lub okolic
    Utworzone przez caward w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-04-2015, 19:01
  2. Alfista z Radomskiego klubu prosi o pomoc pilnie kogos z Ebląga i okolic
    Utworzone przez szkodnik w dziale Warmińsko-mazurskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-11-2011, 19:10
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-05-2011, 13:43
  4. szukam kogos z okolic Koszalina
    Utworzone przez raven80 w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 08:31
  5. prosba - zna ktos kogos kto chce sprzedac VW?
    Utworzone przez Tuti w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21-04-2008, 14:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory