Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: szary kabelek

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar macminik
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    KrakĂłw, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer, Alfa Romeo 147 2.0 TS
    Postów
    305

    Domyślnie szary kabelek

    Witam. Znowu rozpiął mi się wężyk od spryskiwaczy na tylnej szybie. Podczas naprawy (wkurzyłem się i skleiłem kropelką) zauważyłem, że jeden z kabelków wchodzących do klapy tylnej się przetarł. Ma on kolor szary z czarnym paskiem. Niby wszystko działa... Od czego on jest ? Wie ktoś ? Bo mi nie działa lampka w bagażniku ale spięcie tego kabelka i tak nie naprawia problemu lampki. Niestety aby go naprawić muszę rozbierać plastiki a nie szczególnie mi się chce. Więc jak kabelek jest do niczego to...

  2. #2
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Stolica(nie mylić z wsią Warszawa)
    Auto
    146 1996r 1,4 BOXER + LPG
    Postów
    161

    Domyślnie

    Może być do zamka klapy - nawet jak nie masz elektrycznego to w wiązce jest.
    Ostatnio edytowane przez stara.plesn ; 23-05-2010 o 08:55

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał macminik Zobacz post
    Witam. Znowu rozpiął mi się wężyk od spryskiwaczy na tylnej szybie. Podczas naprawy (wkurzyłem się i skleiłem kropelką) zauważyłem, że jeden z kabelków wchodzących do klapy tylnej się przetarł. Ma on kolor szary z czarnym paskiem. Niby wszystko działa... Od czego on jest ? Wie ktoś ? Bo mi nie działa lampka w bagażniku ale spięcie tego kabelka i tak nie naprawia problemu lampki. Niestety aby go naprawić muszę rozbierać plastiki a nie szczególnie mi się chce. Więc jak kabelek jest do niczego to...
    Co do braku oświetlenia to tutaj powinieneś znaleźć sposób na tą bolączkę http://www.forum.alfaholicy.org/zrob...na_panelu.html a ja być może będę rozbierał moją klapę w tym tygodniu, to zerkną za co jest ten kabel odpowiedzialny.

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar paczek.gsm
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Suwalki
    Auto
    156 SW 1.9 JTD
    Postów
    329

    Domyślnie

    Kabel ten jest od czujnika otwarcia klapy w bagażniku który jest w zamku taka mała czarna krańcówka. Jak zewrzesz go chyba z białym powinieneś miec światło. Ja u Siebie wstawiłem zwykła krańcówkę i wszystko działa elegancko jak będziesz chciał to cyknę parę fotek i opisze co i jak.

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar macminik
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    KrakĂłw, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer, Alfa Romeo 147 2.0 TS
    Postów
    305

    Domyślnie

    To ja bardzo uprzejmie poproszę. Swoją drogą... to jakieś newralgiczne miejsce bo wszystkie kabelki wiązki są nadtarte.

Podobne wątki

  1. 156 plastik na konsole Carbon, Drewno, Szary
    Utworzone przez erni w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-03-2012, 13:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory