Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Temat: Dobry serwis klimatyzacji w Warszawie?

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Jak tam będziesz ogarnij jakiś konkretny cennik czy coś. Jestem ciekawy ile biorą za różne naprawy. Nic konkretnego.
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  2. #12
    sokrates
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli jeszcze się nie wybrałeś to polecam serwis http://www.perfectclima.pl byłem tam tydzień temu na przeglądzie klimy wszystko fajnie od ręki zrobione czyszczenie, odgrzybianie, dezynfekcja, napełnianie itp cena też w porządku bo około 2 setek. Maszyny tez nowe umożliwiające ozonowanie klimy.

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Cytat Napisał sokrates Zobacz post
    Jeśli jeszcze się nie wybrałeś to polecam serwis http://www.perfectclima.pl byłem tam tydzień temu na przeglądzie klimy wszystko fajnie od ręki zrobione czyszczenie, odgrzybianie, dezynfekcja, napełnianie itp cena też w porządku bo około 2 setek. Maszyny tez nowe umożliwiające ozonowanie klimy.
    Eeee - buda zabita dechami. Nie polecam.

    ps. spamer!

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  4. #14
    Budyń
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał YonasH Zobacz post
    Byłem dziś w ASO Twardowski w innych sprawach. Klient przede mną odbierał auto m.in. po serwisie klimy. Zapytałem.
    Za bardzo dokładny serwis, połączony z czyszczeniem parownika jakąś nową aparaturą i dwu-stopniowym odgrzybianiem zapłacę około 350zł.
    Jestem na 90% zdecydowany
    Rok minął, podbijam

    Ja również muszę zrobić porządek w klimatyzacji. I wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że w.w. ASO dowiedziałem się, że pełna usługa wyniesie mnie....750 zł.

    Macie jakieś inne sprawdzone miejsca w Warszawie, w których można tą usługę wykonać bez brania kredytu ?

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar Yacek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Warszawa-Ursus
    Auto
    BMW E38
    Postów
    810

    Domyślnie

    Warszawa Ursus na Regulskiej.... ceny znośne, podobno niezła usługa, sam nie korzystałem ale to opinie od znajomych...
    Były: AR 164 2.0V6 TB 1995, AR 164 Q4 1994...... jest BMW E38

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yacek Zobacz post
    Warszawa Ursus na Regulskiej.... ceny znośne, podobno niezła usługa, sam nie korzystałem ale to opinie od znajomych...
    Czyli polecana wyżej (m.in. przeze mnie i Radka) EuroKlima - ja gdybym miał (odpukać) problemy z klimą na pewno udałbym się do nich, bo właśnie od nich usłyszałem, że ubytek czynnika w 100-procentowo sprawnej instalacji nie występuje - co by się potwierdzało, bo ja jeżdżę już 3 lata i (odpukać! ) klima chłodzi idealnie, a nigdy do niej nie "zaglądałem"
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  7. #17
    fliper
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał sokrates Zobacz post
    Jeśli jeszcze się nie wybrałeś to polecam serwis http://www.perfectclima.pl byłem tam tydzień temu na przeglądzie klimy wszystko fajnie od ręki zrobione czyszczenie, odgrzybianie, dezynfekcja, napełnianie itp cena też w porządku bo około 2 setek. Maszyny tez nowe umożliwiające ozonowanie klimy.
    2 setki? To znaczy dwie stówki, jak rozumiem. A ta cena to za kompleksowy przegląd i czyszczenie? To nie tak źle w sumie... A za dobicie czynnika ile czy w cenie?

  8. #18
    Użytkownik Ogier Avatar Fisz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Dęblin/Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    151

    Domyślnie

    Ja dziś robiłem klimę u siebie, sprawdzenie szczelności i napełnienie czynnika (250g) - 99zł, także myślę, że przyzwoicie, w końcu klima chłodzi, okazało się, że nie miałem w ogóle czynnika. Usługę wykonałem u Wojtka na banderii w W-Spa, tam gdzie jeżdżę na myjkę i wymianę opon. Kilka osób zna to miejsce.
    http://www.w-spa.com.pl/oferta.php

  9. #19
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar pawel9116
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    WOT
    Auto
    Lancia Lybra 1.9 jtd 110 hp 2001 r.
    Postów
    207

    Domyślnie

    650 gram za 180 zł. Tak to wygląda u mnie. Wątpię żeby Ci się chciało jechać 50 km od Warszawy z reguły bierze 30 zł za każde 100 g czynnika. jeśli chodzi o odgrzybienie to się nie orientuję. Bym musiał zapytać

  10. #20
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159SW 2009 2.0 JTDM
    Postów
    755
    Pozdrawiam
    Michał (p.maiki)
    Było 146 1.4 TS 97r 2006-2008, 147 1.6 TS 02r 2008-2009, 156SW fl 1.9 JTDM 2003r 2009-2014

Podobne wątki

  1. Serwis Abpol na Grochowskiej w warszawie
    Utworzone przez trei w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-02-2013, 21:50
  2. Dobry Serwis w Warszawie!!! Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale 166
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 12-10-2012, 15:44
  3. [166] SERWIS w WARSZAWIE
    Utworzone przez Tadeusz BELIWAR w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-03-2008, 20:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory