Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Temat: Dobry serwis klimatyzacji w Warszawie?

  1. #21
    fliper
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał sokrates Zobacz post
    Jeśli jeszcze się nie wybrałeś to polecam serwis http://www.perfectclima.pl byłem tam tydzień temu na przeglądzie klimy wszystko fajnie od ręki zrobione czyszczenie, odgrzybianie, dezynfekcja, napełnianie itp cena też w porządku bo około 2 setek. Maszyny tez nowe umożliwiające ozonowanie klimy.
    Cytat Napisał fliper Zobacz post
    2 setki? To znaczy dwie stówki, jak rozumiem. A ta cena to za kompleksowy przegląd i czyszczenie? To nie tak źle w sumie... A za dobicie czynnika ile czy w cenie?
    Byłem u nich w końcu kilka dni temu. Serwis w porządku. Tak jak pisał "sokrates" 200 zł za kompleksowy przegląd i czyszczenie, w tym ozonowanie, odgrzybianie, sprawdzenie szczelności, próba azotowa itp. Za dobicie czynnika 20 zł za 100 gram. Nie jest źle.

  2. #22
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    podbije temat. Jakies nowe miejscowki sie pojawily ?

  3. #23
    beta romeo
    Gość

    Domyślnie Dobrych serwisów nie brakuje... ważny jest sprzęt

    Obecnie nowe maszyny są w pełni automatyczne i praca serwisu polega na podłączeniu maszyny do auta i z menu wybraniu danego modelu...
    Resztę robi urządzenie - odzysk czynnika, oczyszczenie, analiza szczelności, osuszenie układu, uzupełnienie czynnika i oleju.

    Pojawiła się strona na której można wygrać darmowy serwis klimatyzacji albo uzyskać rabat! (zadbajoklime.pl)
    Wszystkie warsztaty posiadają najnowsze certyfikowane urządzenia amerykańskiego producenta Robinair!

  4. #24
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,497

    Domyślnie

    "Podając swoje dane zgadzam się z warunkami regulaminu promocji"

    A regulaminu nie widać

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Pruszków? mam do wymiany przewod aluminiowy od klimy na samym spodzie auta (sasiedzi Pabla sprawdzili ze nieszczelny), i pelen serwis - nabicie, odgrzybienie etc. Niestety jechac ponad 60 km do Pablita mi sie z samym przewodem nie oplaca (tym bardziej, ze moze cos byc wiecej). Na jakis ogolnych forach w miare polecany jest Augustyniak (perfect service), choc ponoc dosc drogi.
    Jakies alternatywy w WPR albo na dojezdzie do Wawy (Aleje, Piastów, Reguly etc)?

  6. #26
    Użytkownik Świeżak Avatar whitefunk
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 1.7 8v
    Postów
    90

    Domyślnie

    A ja zdecydowanie polece www.mcauto.pl

  7. #27
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    Pruszków? mam do wymiany przewod aluminiowy od klimy na samym spodzie auta (sasiedzi Pabla sprawdzili ze nieszczelny), i pelen serwis - nabicie, odgrzybienie etc. Niestety jechac ponad 60 km do Pablita mi sie z samym przewodem nie oplaca (tym bardziej, ze moze cos byc wiecej). Na jakis ogolnych forach w miare polecany jest Augustyniak (perfect service), choc ponoc dosc drogi.
    Jakies alternatywy w WPR albo na dojezdzie do Wawy (Aleje, Piastów, Reguly etc)?
    Tylko nie Augustyniak, na pewno nie z klimatyzacją. U mnie w Mercedesie najpierw tylko nabił automatem, bez żadnego sprawdzenia (ja się wtedy nie znałem i nie negowałem tego postępowania), a jak po dwóch dniach wróciłem z reklamacja to chciał na chybił trafił wymieniać jakieś elektrozawory... na szczęście podał też kontakt do euro-klimy na Ryżowej więc po drodze do Wawy. Tam wzięli chyba że 3 stowy za sprawdzenie, uszczelnienie i lutowanie kabelków plus napełnianie ale klima działała jak złoto do końca użytkowania, nawet po pół rocznym postoju, nie trzeba było dobijać...

    Tak że ja mając problem z klima jechał bym prosto do nich, bo czytałem kiedyś i oni tak samo mówili że sprawnej klimy nie trzeba dobijać co 2-3 lata jak sądzą niektórzy

    Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 4
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: opel omega 3.2 jest alfa romeo 166 2.5 V6
    Postów
    27

    Domyślnie

    Ponizej moje doświadczenia z serwisami klimatyzacji w Warszawie:
    1. Nie polecam Klim-Faf, ul. Dzwonkowa 32, w Warszawie, ponieważ:
    są młodzi i niedoświadczeni, co przy działaniu na automacie doprowadziło do wymiany ( na mój koszt) sprężarki, zaworu rozprężnego, ukręcenia śruby przy zaworze, a następnie drapania się po głowie dlaczego klima nadal nie działa. Zaproponowali dalej na mój koszt wymianę dalszych części. Podziekowałem i zabrałem Alfę.


    2. Podjechałem do Klima-Car, ul. Graniczna 17A, 05-500 Nowa Iwiczna:
    dwóch starszych facetów,najpierw oczyścili układ z pozostałości. Potem ręcznie nabili, z kontrolą na manometrach. Sprawdzenie działania podzespołów. Efekt, klima działa, ale tylko do 16 stopni, ponieważ młodzi od klim-Faf wymienili zawór rozprężny na zamiennik, nie informując mnie o tym.


    Aktualnie szukam oryginału zaworu rozprężnego i wracam do klima-car. Mam zapewnienie,że po wymianie zaworu na oryginał,szron będzie mi się osadzał na brwiach.

  9. #29
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Cytat Napisał dakoolk Zobacz post
    Tylko nie Augustyniak, na pewno nie z klimatyzacją.
    Wielkie dzieki podjade na Ryżową w takim razie. Mam nadzieje tylko, ze znajda chwile dla mnie, bo duchota pewnie tam wszystkich przygnala w tym samym czasie

  10. #30
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    hmm, przeprosiłem się ze swoim starym mechanikiem, okazało się ze w międzyczasie zakupil automat do klimy. Klima odgrzybiona, sprawdzona szczelność a później chyba dobita bo dmucha zdecydowanie mocniej niż poprzednio. Jakby ktoś chciał to kontakt na prv

Podobne wątki

  1. Serwis Abpol na Grochowskiej w warszawie
    Utworzone przez trei w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-02-2013, 21:50
  2. Dobry Serwis w Warszawie!!! Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale 166
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 12-10-2012, 15:44
  3. [166] SERWIS w WARSZAWIE
    Utworzone przez Tadeusz BELIWAR w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-03-2008, 20:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory