Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62

Temat: Dłuuuga prosta do zamykania licznika w Warszawie lub okolicach

  1. #61
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mariusek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Łódź, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon
    Postów
    88

    Domyślnie

    Troche przesadzasz JacekK. Bardzo często tam jeżdzę i nigdy nie żałuję auta. Kilkakrotnie robiłem trasę którą zorganizowali sobie na różnych imprezach i nawet przy chodzeniu bokiem łączenia płyt nie przeszkadzają. Jedynie wrażenia austyczne są nieprzyjemne. Niestety są 3 lub 4 miejsca gdzie można przez nieuwagę stracić koło (studzienki z których skradziono kratki) ale teraz są pozaznaczane albo oponami albo pachołkami. Jutro albo pojutrze tam będę "ćwiczył" kontrolowane poślizgi. Zobaczymy jak się Alfa sprawdzi na śniegu.

  2. #62
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariusek Zobacz post
    Troche przesadzasz JacekK. Bardzo często tam jeżdzę i nigdy nie żałuję auta. Kilkakrotnie robiłem trasę którą zorganizowali sobie na różnych imprezach i nawet przy chodzeniu bokiem łączenia płyt nie przeszkadzają. Jedynie wrażenia austyczne są nieprzyjemne. Niestety są 3 lub 4 miejsca gdzie można przez nieuwagę stracić koło (studzienki z których skradziono kratki) ale teraz są pozaznaczane albo oponami albo pachołkami. Jutro albo pojutrze tam będę "ćwiczył" kontrolowane poślizgi. Zobaczymy jak się Alfa sprawdzi na śniegu.
    Po śniegu to i ja bym sobie tam pojeździł, tylko nigdy nie wiem czy nie trafię na jakąś imprezę, bo jeśli tak to szkoda urywać się z pracy na pół dnia. A będziesz/byłeś sam czy z jakąś zorganizowaną ekipą?

    PS. A co do przesadzania z tą nawierzchnią to w tym roku w ramach cyklu CACup wolałem jechać znacznie dalej na Ułęż, czy Białą Podlaskę niż na NMnP, gdzie miałbym rzut beretem. Te obiekty, mimo że stare lotniska to jednak są w lepszym stanie. Jednak wiadomo, że każdy ma troszkę inny pkt widzenia, nowsze auta dość dobrze izolują kierowcę od mechanizmów, do tego 159 jest od mojej 33 o połowę cięższa, więc z pewnością nie cierpi tak jak 33. Jednocześnie Ty zupełnie inaczej odbierasz nierówności i pewnie utrzymanie kierownicy w skręcie nie kosztuje Cię tyle sił co mnie. Stąd pewnie ta różnica zdań.
    Ostatnio edytowane przez JacekK ; 13-12-2012 o 23:00

Podobne wątki

  1. Dobry mechanik w Warszawie lub okolicach (zachód)
    Utworzone przez losdamianos w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-07-2018, 14:54
  2. Gdzie w Warszawie lub okolicach mogę sprawdzić VIN Alfy?
    Utworzone przez mpiotrek w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-06-2013, 18:41
  3. Piaskowanie w Warszawie/okolicach
    Utworzone przez Yacek w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-03-2013, 11:22
  4. Czyszczenie turbo w warszawie, bądź okolicach
    Utworzone przez grzgar w dziale 166
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 20-11-2011, 22:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory