Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Holownik Warszawa - PILNE!!!

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147
    Postów
    355

    Domyślnie Holownik Warszawa - PILNE!!!

    Cześć,

    Pech chciał ze uszkodziłem skrzynię biegów na wybojach i cały olej się z niej wylał. Chciałbym oddać samochód do Roberta Soczewki w Rudnie na naprawę. W związku z tym mam pytanie czy posiadacie jakieś namiary na holowników? Mam ograniczony budżet i nie chciałbym zapłacić za holowanie 2x więcej niż za naprawę. Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez andy1980 ; 02-12-2012 o 01:18

  2. #2
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Jakby coś to mój kolega, który wozi dla mnie samochody i normalnie liczy:
    604 17 60 60 - Rafał
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147
    Postów
    355

    Domyślnie

    Dziękuje. Mam pytanie a ile orientacyjnie taka naprawa kosztuje u Ciebie? Wjechałem w dziurę i uszkodziłem skrzynię biegów i wyleciał cały olej. Pozdrawiam

  4. #4
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał andy1980 Zobacz post
    Dziękuje. Mam pytanie a ile orientacyjnie taka naprawa kosztuje u Ciebie? Wjechałem w dziurę i uszkodziłem skrzynię biegów i wyleciał cały olej. Pozdrawiam
    Wszystko zależy od tego co się stało ze skrzynią .
    Czy tylko pękła obudowa, czy może coś więcej uszkodziło się w środku.
    Trudno powiedzieć nie widząc problemu.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar silentbob83
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 2000 rok
    Postów
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał andy1980 Zobacz post
    Cześć,

    Pech chciał ze uszkodziłem skrzynię biegów na wybojach i cały olej się z niej wylał. Chciałbym oddać samochód do Roberta Soczewki w Rudnie na naprawę. W związku z tym mam pytanie czy posiadacie jakieś namiary na holowników? Mam ograniczony budżet i nie chciałbym zapłacić za holowanie 2x więcej niż za naprawę. Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam
    Kurcze Andy, lepiej powiedz gdzie takie wyboje są - będę ostrożniej jeździł w tych rejonach.

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147
    Postów
    355

    Domyślnie

    A więc szanowny kolego Łukaszu jak jedziesz do centrum Medicover na Wilanowie. Tam jest taka droga ułożona z płyt jak na budowach i pełno kałuż było. Jechałem maksymalnie powoli ale to nie pomogło. Wjechałem w dziurę i coś walnęło i moja Alfa zaczęła znaczyć bardzo teren. Dziś brat pojechał z samochodem na lawecie do warsztatu i tak dowiedziałem się że miska olejowa jest pęknięta i będą ją spawać i mają skrzynie biegów sprawdzić. Więcej zniszczeń nie ma. Wiem powinienem poczekać na policję ale miałem 40 gorączki i chciałem jak najszybciej znaleźć się w domu. Głupio zrobiłem że nie wziąłem taksówki... Pozdrawiam

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar silentbob83
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 2000 rok
    Postów
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał andy1980 Zobacz post
    A więc szanowny kolego Łukaszu jak jedziesz do centrum Medicover na Wilanowie. Tam jest taka droga ułożona z płyt jak na budowach i pełno kałuż było. Jechałem maksymalnie powoli ale to nie pomogło. Wjechałem w dziurę i coś walnęło i moja Alfa zaczęła znaczyć bardzo teren. Dziś brat pojechał z samochodem na lawecie do warsztatu i tak dowiedziałem się że miska olejowa jest pęknięta i będą ją spawać i mają skrzynie biegów sprawdzić. Więcej zniszczeń nie ma. Wiem powinienem poczekać na policję ale miałem 40 gorączki i chciałem jak najszybciej znaleźć się w domu. Głupio zrobiłem że nie wziąłem taksówki... Pozdrawiam
    Miałem "przyjemność" przebijać się kiedyś po ciemku do szpitala Medicover (aleja Rzeczypospolitej) - chyba o tym centrum mówisz i też nie wspominam tego wyjazdu zbyt miło. Szkoda, że żeś policji nie wezwał, ale okoliczności nieciekawe więc rozumiem, że miałeś inne priorytety :/ Zdrowiejcie zatem oboje

Podobne wątki

  1. Warszawa- potrzebna pomoc dla dziewczyny -PILNE!!!
    Utworzone przez bartekalfa166 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-09-2015, 21:32
  2. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  3. Pilne! Crosswagon pilne!
    Utworzone przez boss_do w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-06-2012, 09:41
  4. 2 Oponki 205/55/16 - Warszawa-PILNE
    Utworzone przez taerg w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-04-2012, 07:19
  5. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 15:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory