Strona 13 z 65 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131415161718192021222363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 648

Temat: Mechanik!!Warszawa!!

  1. #121
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1litre Zobacz post
    a czy pablo robi na swoich klamotach tylko czy swoje mozna przytargac przy rozrządzie 2.5 i ile sama usługa taka kosztuje
    Pewnie że robi na przywiezionych klamotach cennik ma wywieszony na swojej stronie, wejdz w jego profil ma tam link do swoich usług

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  2. #122
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Piaseczno
    Auto
    147 1.6TS 105KM
    Postów
    23

    Domyślnie

    to i ja dołożę swoje 3 grosze na temat arkuszowej 2a... za pierwszym razem wszystko było OK, ale za drugim kołpak na koło założyli tak, że gdzieś go zgubiłem po drodze, a jeździłem z tymi kołpakami już parę miesięcy i mocowania miały dobre... poza tym jak odbierałem auto, to było ciemno i podchodziłem do niego od tyłu więc nie zwróciłem uwagi, że maska była nie domknięta... :/ tak więc panom podziękowałem, bo nie mam zamiaru za każdym razem sprawdzać czy aby koła podokręcane itp.

  3. #123
    Lulek Pibi
    Gość

    Domyślnie Mogę z radością polecić warsztat w Warszawie

    Bardzo solidny warsztat, robię tam wszystko w mojej AR 145 i nie tylko.
    Rozrządy, zawieszenia, hamulce.
    Polecam ponieważ jestem zadowolony z bardzo szybkiej i rzeczowej obsługi, oraz uczciwych cen.
    Po wjeździe za bramę należy jechać do końca, warsztat jest w głębi na końcu.
    Mechanika pojazdowa

    Pan. mgr inż Fogiel
    Warszawa
    Ulica: Mlądzka 17
    Tel: 226104137


    ---------- Post added at 17:09 ---------- Previous post was at 16:54 ----------


  4. #124
    KasiaMalus
    Gość

    Domyślnie ad dobry mechanik

    Ja odkąd przeprowadziłam się do Marek zaczęłam szukać jakiegoś serwisu tu na miejscu i po odwiedzeniu kilku różnych miejsc, z bardzo mieszanymi uczuciami po naprawach trafiłam do Sobczak Auto Serwis. Początkowo tylko na klimatyzację (to było rok temu) bo przestała mi chłodzić a tam wykryli mi usterkę, okazało się, że miałam gdzieś dziurę i dlatego schodził cały ten płyn w tym układzie który chłodzi. Do tego zrobiłam odgrzybianie bo mieli taką promocję na obie te usługi klimatyzacja plus odgrzybianie, chyba wymieniali mi filtr i faktycznie klima w wakacjje bardzo dobrze chłodziła, nie miałam problemów z przykrym zapachem którzy czasami się pojawiał i byłam bardzo zadowolona.

    Pojechałam do nich też na wymianę opon wraz z przechowaniem i ostatnio coś waliło w kole więc wysłalam męża, więc nei za bardzo mogę opisac to co zostało tam naprawione ale teraz samochodzik śmiga bez problemów Polecam ten serwis też dla ludzi z Warszawy, bo to naprawdę niedaleko z Warszawy, a i ceny wydają mi się przystępne. Serwis prowadzi pan Robert Sobczak, bardzo miło mi się z nim zawsze rozmawia i nie traktuje mnie jak głupią blondynkę to taka informacja dla Pań. Warsztat jest na ulicy Legionowej i dokoła są powieszone białe reklamy z logo Sobczak Auto Serwis(na tej samej ulicy jest kilka serwisów, więc trzeba uważać żeby tafić do dobrego

    pozdrawiam

  5. #125
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MarkusC20Xe
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Piaseczno
    Auto
    156 04' 2.4jtd SW .164 3.0v6 24v super 97r
    Postów
    53

    Domyślnie

    Pytanie, czy słyszał ktoś, moze nawet naprawiał, u Artura z Warszawy ma serwis na Bonifacego-po godzinach, wczesniej pracuje w alfie na 5 sierpnia chyba.

  6. #126
    Użytkownik Rowerzysta Avatar wlodeczek1
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    Jest Alfa 159 SW 2.4 2007 210 ps (była Alfa 156 SW 1.9 JTD 2004 r.)
    Postów
    88

    Domyślnie

    a może ma ktoś jakieś info o serwisie na Ursynowie- okolice Kabat Imielin?

  7. #127
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Scuderia
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mrozy
    Auto
    Alfa Romeo 33 1.7 8v 1991r, Alfa Romeo 164 3.0 V6 24v Q4 1994r
    Postów
    367

    Domyślnie

    Szukam jakiegoś dobrego mechanika, który by zrobił/zregenerował maglownice, bo chyba mi się w 33-ce posypała, płyn zleciał mi w ciągu kilku dni do dna. Jakby ktoś mógł kogoś polecić to dawać namiary.
    Alfa Romeo to rodzaj choroby, entuzjazm do czegoś co w podstawowej funkcji jest tylko środkiem transportu, to sposób na życie, szczególny rodzaj percepcji pojazdu wyposażonego w silnik

  8. #128
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał Scuderia Zobacz post
    Szukam jakiegoś dobrego mechanika, który by zrobił/zregenerował maglownice, bo chyba mi się w 33-ce posypała, płyn zleciał mi w ciągu kilku dni do dna. Jakby ktoś mógł kogoś polecić to dawać namiary.
    Spróbuj zadzwonić do Tomka Seligi, może Ci powie, gdzie on wozi do regeneracji (ja u niego robiłem prawie 2 lata temu, razem z innymi rzeczami, ale wiem, że magiel do kogoś zawoził). Myślę, że nie będzie trzymał w tajemnicy namiarów, bo to dla niego zero trochę wożenia, a ile mógłby wziąć "marży"?... Ja płaciłem 450 zł, ale do 156ki.
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  9. #129
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2011
    Auto
    Alfa Romeo 164 Super
    Postów
    9

    Domyślnie

    Panowie, potrzebna pilna pomoc. Moja włoszka przyjechała do Warszawy na komunię i tak jej się spodobało, że postanowiła zostać, tymczasowo uziemiając mnie również. Potrzebuję namiary na kogoś kto nie załamie rąk widząc 164'kę. Generalnie coś z układem paliowym mi siadło, a tutaj nie mam warunków żeby cokolwiek grzebnąć. Prosiłbym o szybką odpowiedź, bo chciałbym jeszcze dzisiaj skorzystać z nocy i zaholować ją pod warsztat a jutro z rana dogadać sprawę. Mówię, sprawa dla mnie bardzo pilna, bo muszę wracać na dniach do Wrocławia. Z góry dzięki za pomoc

  10. #130
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Tomakt
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16V 95'
    Postów
    353

    Domyślnie

    Ogolnie to nie często bywam u mechaników, ale jeżeli coś pilnego i potrzeba znawcy to proponuje spróbować w warsztacie na bemowie. Zajmują się ferrari, maserati i alfami, więc będzie drogo, ale znać się będą znali.
    Arkuszowa 2. http://mapa.targeo.pl/Serwis-mechaniczny-Alfa-Romeo-Abarth-Ferrari-Maserati-~4450952/Autoserwis/adres

    Edit:
    Sorry nie doczytałem i ja. Faktycznie na arkuszowej trochę wycisną kasy, ale myślałem, że przynajmniej naprawią.
    Nie jedź tam bo jeszcze Ci zepsują i na mnie będzie
    Ostatnio edytowane przez Tomakt ; 27-05-2012 o 20:03 Powód: korekta posta

Podobne wątki

  1. Potrzebny mechanik na dziś! rozsypane sprzęgło... Warszawa
    Utworzone przez Kamiel w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 09:45
  2. [159] Mechanik Warszawa
    Utworzone przez rhessi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:25
  3. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  4. Warszawa - sklep, mechanik od Alternatorów?
    Utworzone przez lukleo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 20:57
  5. [145] dobry mechanik warszawa
    Utworzone przez goferos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory