Strona 15 z 65 PierwszyPierwszy ... 5678910111213141516171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 648

Temat: Mechanik!!Warszawa!!

  1. #141
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    moi drodzy niedawno przenioslem sie do Pruszkowa i dzisiaj w drodze powrotnej skonczyly mi sie klocki jade tez niedlugo nad morze i musze zbieznosc zrobic.... powiedzcie mi prosze, gdzie na trasie Pruszkow-Wawa (wlochy, ursus, pruszkow, aleje jerozolimskie, popularna) wymienia mi od reki klocki i w jakims sensownym terminie ugadam sie na zbieznosc?

    nie musi to byc chyba koniecznie dedykowany warsztat dla Alfy, akurat naprawy takie powiedzialbym "uniwersalne"

    dzieki
    Na pewno godny polecenia jest serwis Francuzów na Jerozolimskich (między Tesco w Piastowie, a zwężeniem przy Zniczu, po stronie Tesco) - słyszałem już o nich wiele dobrego, tylko nie mam pojęcia jak u nich z terminami (nie miałem nigdy Francuza, ale moja mama ma i kiedyś robiłem rozeznanie ) i czy wezmą się za Alfę.

    Zadzwoń do nich to się dowiesz: http://francuskieserwis.pl/

    A klocki kupisz np. w Intercarsie - praktycznie naprzeciwko tego warsztatu - za myjnią samoobsługową, jak jedziesz do Warszawy
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  2. #142
    Użytkownik Świeżak Avatar lukas
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Pruszków/Wrocław
    Auto
    Giulietta 1.4 170km TCT 2013
    Postów
    46

    Domyślnie

    Witam, w Pruszkowie ja kilka rzeczy w alfie i wcześniej w fiacie robiłem tutaj...kawałek za Lidlem koło stadionu Znicza. Pozdrawiam

    http://www.automoti.pl/warsztat.php?wid=5210

  3. #143
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Bylem w tych francuskich, niestety nie chcieli sie podjac. Pozniej pojechalem na polczynska.... jak mi pan podal cene az mi.sie broda zatrzesla ) na koniec zadzwonilem do Pablo i mnie poratowal... jedyny ktory faktycznie chcial.pomoc. swietny garaz, super fachowo i w fajnej atmosferze obok mi dwa lebki lat na oko 17 ustawily geo i tez jest ok polecam (choc daleko)

    Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

  4. #144
    Użytkownik Romeo Avatar Krusz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa / Lancaster UK
    Auto
    156 1.8TS '02
    Postów
    1,517

    Domyślnie

    Co do Geometrii to bardzo dobry warsztat masz podany na poprzedniej stronie - pracuje tam potwornie pedantyczny człowiek lat ok 50, naprawdę warto

  5. #145
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    145 1.4 T.S. 103 KM 1999r.
    Postów
    2

    Domyślnie dobry warsztat

    Cytat Napisał goferos Zobacz post
    witam, czy ktoś może mi polecić sprawdzony warsztat w Warszawie? potrzebuję sprawdzić hamulce w swojej 145 bo coś słabo hamują (prawdopodobnie zaciski), ale nie chce trafić na złodziei co będą chcieli żebym zaraz cały układ wymieniał.

    z góry dziękuję za odpowiedź
    ja swoją niunie odstawiałem do warsztatu na Bonifacego 100 robiono mi rozrząd wariator uszczelnienie skrzyni biegów moim zdaniem dobrze i w miarę przystępne ceny a przede wszystkim konkretna i rzeczowa rozmowa .Pozdro.

  6. #146
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Nadal nikt w międzyczasie nie był o Tomka Seligi? Dalej nie mogę się dodzwonić :/ Co za gość
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  7. #147
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Cytat Napisał dakoolk Zobacz post
    Nadal nikt w międzyczasie nie był o Tomka Seligi? Dalej nie mogę się dodzwonić :/ Co za gość
    No ja jak narazie odpukac nie mam potrzeby byc u niego ale prawda jest to ze do niego trzeba miec anielska cieprliwosc jesli chodzi o telefony czy terminy bo co do samej fachowosci to raczej nie mozna miec zastrzezen.Moze sprobuj zadzwonic z innego numeru?

  8. #148
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    No ja jak narazie odpukac nie mam potrzeby byc u niego ale prawda jest to ze do niego trzeba miec anielska cieprliwosc jesli chodzi o telefony czy terminy bo co do samej fachowosci to raczej nie mozna miec zastrzezen.Moze sprobuj zadzwonic z innego numeru?
    Hehe, dzięki za podpowiedź, ale już jeżdżę do niego 2,5 roku, średnio nie rzadziej niż co 3 miesiące A ostatnio (na wiosnę i w czerwcu) zauważyłem DUŻĄ poprawę, bo Tomek sam do mnie nawet oddzwaniał A w czasach kiedy nie odbierał to inny numer też nie pomagał Dlatego już trochę się zacząłem martwić, czy coś mu się nie stało, jak w zeszłym tygodniu miał wyłączony całkiem telefon Ale w sumie sezon urlopowy, to może sobie zrobił wolny sierpień jak większość makaronów
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  9. #149
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kris990
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD 217km/428nm
    Postów
    201

    Domyślnie

    Witam.
    Chciałbym Was zapytać czy znacie może jakieś fajne warsztaty w okolicy Legionowa/Zalewu Zegrzyńskiego/Białołęka gdzie można zrobić ogólną diagnostykę, wymianę klocków/tarcz/płyny itp. Kupiłem niedawno Alfę 156 i chciałbym sprawdzić czy aby na pewno wszystko jest w porządku a jeśli coś wymaga poprawy aby to wykonać w porządny i przystępny cenowo sposób

    Jak czytam posty to polecany są głownie dwa warsztaty ale są one dość daleko i nie wiem czy jest sens jechać po porostu z diagnostyką.

  10. #150
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Stanisławów Pierwszy k/Nieporętu ul.przyszłość 104
    Bardzo dobry warsztat.

    Wspomniane warsztaty (polecane) strasznie spadły na jakości i solidności a szczególnie Paweł
    Ostatnio edytowane przez 75andrew155 ; 31-08-2012 o 16:30

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

Podobne wątki

  1. Potrzebny mechanik na dziś! rozsypane sprzęgło... Warszawa
    Utworzone przez Kamiel w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 09:45
  2. [159] Mechanik Warszawa
    Utworzone przez rhessi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:25
  3. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  4. Warszawa - sklep, mechanik od Alternatorów?
    Utworzone przez lukleo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 20:57
  5. [145] dobry mechanik warszawa
    Utworzone przez goferos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory