Witam wszystkich

W związku z następującą sytuacją:


  • zakończył się mój roczny kontrakt z dotychczasowym pracodawcą (projekty się ustabilizowały),
  • nie chciałbym znowu się nigdzie przenosić, podoba mi się Pruszków i Warszawa
  • nie znam tu na miejscu dyrektorów ani wyższego szczebla managerów, którzy mogliby mnie zatrudnić
  • poszukuję pracy jako Project/Transition/Service/Team Manager (oraz stanowiska pokrewne - Team Leader, Implementation Manager etc.)


Chciałbym się do Was zgłosić klubowicze. Niektórzy pewnie wiedzą, że dobry ze mnie chłopak i jak mogę tylko to pomagam, oraz broniłem honoru Alfistów w mojej dotychczasowej firmie (wszyscy tam jeżdżą NiemcWagonami)
W drodze do pracy mijałem mnóstwo pięknych Dżuliet, Mitek, Brerek i podrasowanych 159 z Paniami w pięknych toaletach i eleganckimi Panami - na pewno niektórzy z nich, szczególnie kadra zarządzająca i działy HR, nie raz nie dwa migneli mi światełkiem i z chęcią podjęliby ze mną współpracę - więc oto otwiera się szansa dla obydwu stron

Zamieszczenie tematu w tym dziale zostało skonsultowane z moderatorem, jeśli jednak komukolwiek by nie odpowiadało, że szerzę tego typu prywatę na forum - bardzo proszę o informację, ostatnie czego bym tu chciał w tej sytuacji to jakiś nieporozumień. Pozostaje jeszcze dział HydePark, ale wydaje mi się, że bardzo zajęci codzienną ciężką pracą potencjalni szefowie, nie bardzo mają czas tam zaglądać.

Mam profil na GoldenLine (Mateusz Ciechański - Pruszków) gdyby ktoś był zainteresowany współpracą, ewentualnie proszę o wiadomość na forum z jakimś kontaktem zwrotnym, to wyślę już pełne CV

Dziękuję