Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 129

Temat: Tylna wycieraczka

  1. #91
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Ogólnie to należy Ci się duże piwo za to rozwiązanie problemuPowinieneś to wstawić do zrób to sam.

  2. #92
    Użytkownik Znawca Avatar Luck
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    KRA KNS
    Auto
    AR9 1,8 MPI LPG + Julka 1,4 TB
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Wreszcie ktoś się za to zabrał jak należy Ciekawi mnie czy za przednie wycieraczki odpowiada dodatkowy układ czy ten sam. Sprawdzałeś wcześniej czy przyczyną mogły być zimne luty na tym układzie? U mnie zwykle wycieraczka nie działa dobrze ale czasem jej się zdaży popracować jak należy(oczywiście wiązka była naprawiana w całości wstawiając nowe przewody na odcinku przepustu gumowego)
    Czy jak ktoś będzie zamawiał to można liczyć na 2 szt więcej to odkupie i koszty się podzielą a może znalazło by się nawet więcej chętnych?

  3. #93
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Jak coś to jestem chętny

  4. #94
    Użytkownik Świeżak Avatar lucas147GTA
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Pabianice/Lodz
    Auto
    alfa romeo 145 BOXER , Giulietta 1.4 MA , Giulietta QV ,Giulietta QV Competizione
    Postów
    158

    Domyślnie

    ja też bym się zdecydował

  5. #95
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.6 JTDM
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luck Zobacz post
    Wreszcie ktoś się za to zabrał jak należy Ciekawi mnie czy za przednie wycieraczki odpowiada dodatkowy układ czy ten sam. Sprawdzałeś wcześniej czy przyczyną mogły być zimne luty na tym układzie? U mnie zwykle wycieraczka nie działa dobrze ale czasem jej się zdaży popracować jak należy(oczywiście wiązka była naprawiana w całości wstawiając nowe przewody na odcinku przepustu gumowego)
    Czy jak ktoś będzie zamawiał to można liczyć na 2 szt więcej to odkupie i koszty się podzielą a może znalazło by się nawet więcej chętnych?
    Luck, nie sprawdzałem przednich wycieraczek, bo nie miałem takiej potrzeby, ale gdy przyjrzysz się płytce elektroniki (moje zdjęcie nr 2) to w prawym górnym rogu znajduje się analogiczny układ. Obstawiam na 99%, że obsługuje właśnie wycieraczki z przodu.

  6. #96
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    U mnie też od czasu do czasu zatrzyma się wycieraczka jak chce, także jeśli ktoś zamawiałby to piszę się na dodatkową sztukę

  7. #97
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.6 JTDM
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Calypso Zobacz post
    U mnie też od czasu do czasu zatrzyma się wycieraczka jak chce, także jeśli ktoś zamawiałby to piszę się na dodatkową sztukę
    Calypso, jeśli wycieraczka zatrzymuje się w nieprawidłowej pozycji tylko od czasu do czasu, to najprawdopodobniej uszkodzoną masz tylko wiązkę kabli - z tego co pamiętam biało/zielony, cienki kabelek. Body powinieneś mieć jeszcze ok.
    Uszkodzenie body jest wtedy, gdy wycieraczka wcale nie zatrzymuje się w pozycji spoczynkowej.

  8. #98
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Głogów
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 170
    Postów
    56

    Domyślnie

    Jeśli ktoś będzie zamawiał, to również piszę się na dodatkową sztukę ;p u mnie po polutowaniu wiązki jest lepiej, ale dalej ma pewne odpały ..

  9. #99
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    Cytat Napisał nokian Zobacz post
    Calypso, jeśli wycieraczka zatrzymuje się w nieprawidłowej pozycji tylko od czasu do czasu, to najprawdopodobniej uszkodzoną masz tylko wiązkę kabli - z tego co pamiętam biało/zielony, cienki kabelek. Body powinieneś mieć jeszcze ok.
    Uszkodzenie body jest wtedy, gdy wycieraczka wcale nie zatrzymuje się w pozycji spoczynkowej.
    Hmm też tak myślałam... Wizualnie wiązka ok, wiem który to kabelek ale w sumie przetarcie moze być głębiej niż to widać... W każdym bądź razie, body może być do czasu ok, więc wole się zabezpieczyć w razie ewentualnego grupowego zamówienia co rwz częściej źle się wycieraczka zatrzymuje.

  10. #100
    Użytkownik Znawca Avatar Luck
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    KRA KNS
    Auto
    AR9 1,8 MPI LPG + Julka 1,4 TB
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Trochę pisałem maili do firm elektronicznych w Polsce i jedna z nich ma możliwość sprowadzenia elementu 66009 ze Stanów Zjednoczonych. Gdyby się uzbierało 5-10 sztuk to cena byłaby około 35zl brutto za sztukę plus wysyłka ale już z Polski czyli powiedzmy 16zl. Także jak ktoś jest dalej zainteresowany a myślę, że nie ma źle z cena to pisać na sklep@igbt-power.eu

    Zresztą to jest ich oferta na stronie: https://elektronik-service.com.pl/66...d66009-124273i
    Także zgłaszać się tam i niech robią zamówienie.

    Termin realizacji jakieś 5-10 dni.
    Ostatnio edytowane przez Luck ; 17-10-2019 o 15:48

Podobne wątki

  1. [159] AR 159 SW Tylna wycieraczka
    Utworzone przez koziolek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 29-04-2018, 16:51
  2. Wycieraczka tylna
    Utworzone przez largo w dziale 147
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-09-2014, 20:37
  3. Tylna wycieraczka..
    Utworzone przez Mart w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-12-2012, 14:13
  4. tylna wycieraczka
    Utworzone przez Kotu w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-05-2011, 11:38
  5. tylna wycieraczka
    Utworzone przez macaga w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-02-2011, 22:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory