Strona 11 z 501 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 5008

Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #101
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Podwozie powinno byc ok ,przynajmniej w bravo bylo ok

  2. #102
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    Cytat Napisał italiano_83 Zobacz post
    Biorąc pod uwagę defekty, to moim zadaniem za wolno, ale Alfa nie jest tu osamotniona, podobnie jest z VW czy Audi.



    Nie miałem jeszcze okazji zajrzeć pod auto, ciekawe jak to wygląda z pod spodu i jakie jest zabezpieczenie antykorozyjne tych aut. Najgorsze jest to, że wszystko wskazuje za wadę produkcyjną i złe zabezpieczenie lub kompletny jego brak tych miejsc od wewnątrz. Jak widać na zdjęciach klapy bagażnika korozja wyłazi od wewnątrz i wypycha nieuszkodzoną powłokę lakierniczą.
    Takich cyrków to nie ma nawet w seicento moich rodziców z 1999r, a gdzie tu porównywać te auta wiekiem czy kosztem zakupu.

    Ekoologia kiedyś warstwa ocynku wynosiła 40-50 mikro teraz jest 17-25 mikro cynk jest drogi normy czystości jeszcze droższe w tym problem nie tylko w AR ale w całym przemyśle motoryzacyjnym cofamy się w czasie
    Ostatnio edytowane przez dziadzia82 ; 20-03-2015 o 21:33

  3. #103
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar dobryalf
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    giulietta serie 1 1,4TB MultiAir 16v 170KMTCT Excl
    Postów
    672

    Domyślnie

    dziadzia 82 rację ma. Ekologia, która jest nieekologiczna działa w każdej dziedzinie. A dzisiaj ze rdzewienia słyną mercedesy, nr 1 w rankingu problemów z lakierem itd. Wniosek: Giulietta jest premium.

  4. #104
    Użytkownik Świeżak Avatar Homar
    Dołączył
    02 2015
    Auto
    Giulietta 2.0 JTDm2 170KM
    Postów
    64

    Domyślnie

    Cześć ponownie.
    Mam tutaj taką oto Julkę:

    allegro.pl/alfa-romeo-giulietta-2013-rok-150-km-i5195470815.html
    Wygląda świetnie, ale:
    zadzwoniłem do gościa i bez owijania w bawełnę przyznał, że auto było sprowadzone z Francji jako ubite. Przez ubite miał na myśli walnięte z lewej strony, wymienione drzwi przód i tył, z tym że tylne drzwi były domalowywane bo nie trzymały koloru. Podłużnica ponoć nietknięta.

    Pytanie moje jest takie: czy warto w ogóle fatygować się go oglądać?
    Sprowadzony przy stanie licznika 2400, teraz 8600 i jeździ nim syn typa.

  5. #105
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Koniecznie chcesz traktora 150 KM, bo poprzednio pamiętam to chyba była benia 170KM?

    Jeśli nie, to wiesz, że dokładając 15-20 kzł możesz wyrwać nówkę 170 KM (z gwarancja, nie bitą itd). Jasne, bez skóry (i tak ta z FR ma pół-skóry), bez gorących 18-tek (ale 17-tki też w sumie spoko)... Oczywiście, wiem też, że łatwo napisać "dołożyć 20 kzł", ale 56 kzł za bity samochód tuż po gwarancji, przy mozliwości kupienia nówki za 70-75 bym nie dał. No i jest nieśmiertelne pytanie jak mocno dostała. Może to tylko kosmetyka, trzeba popatrzeć od spodu...

    Tak więc powiedzieć "czy warto" to Ci nie powiem... Ja bym nie dał 56 za używkę, po gwarancji, z Francji, po dzwonie. Przynajmniej bez jakiś dodatkowych danych. Za dużo niewiadomych, za bardzo "kot w worku" jak dla mnie.

  6. #106
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Giulietta 1.4TB Distinctive/Sport/Premium/Dach
    Postów
    480

    Domyślnie

    Jestem zdania poprzednika, olej upiekszacze i poszukaj dobre okazji na nową. Masz kilka lat spokoju i pewność że jak Ty będziesz miał dzwona to auto zachowa się dokładnie jak to przewidział producent. Z taką bitą nigdy nie wiesz co Ci wyjdzie i kiedy. Pytanie jak oberwały drzwi, jeżeli przecierka to jeszcze ujdzie jak porządnie zrobiona. Jeżeli czyimś przodem to na pewno dostał jeszcz próg, słupek a może i podłoga. A to już śmierdzi grobem przy kolejnym wypadku. Poza tym coś śmierdzi z tym kolorem jednych drzwi, ja jednych lakiernikowi kolor wyszedł a na drugich już nie ? Pijany był jak malował i pomylił farby ?

  7. #107
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Exclusive 1.4MA
    Postów
    51

    Domyślnie

    Kiedy poszukiwałem swojej Giuletty nowe egzemplarze w wersji Distinctive 170 MA kosztowały w przedziale: 70.999-72.999 zł. Po negocjacjach 1000 zł powinieneś jeszcze utargować...
    Ostatnio edytowane przez clavish ; 27-03-2015 o 00:30

  8. #108
    Użytkownik Romeo Avatar italiano_83
    Dołączył
    02 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 170 MA Distinctive/ Premium/Dach/Bose
    Postów
    504

    Domyślnie

    Odnośnie spodu auta które ostatnio oglądałem - model 2010 1.4 MA- muszę powiedzieć, że kompletnie nie było się do czego przyczepić, zarówno jeśli chodzi zabezpieczenie podwozia jak i stan zawieszenia czy układu wydechowego, ten ostatni wszakże nosił ślady korozji, ale powierzchniowy nalot to nic nadzwyczajnego.
    Auto posiadało pakiet sport więc krawędź progów jest tam częściowo od dołu osłonięta, co raczej trzeba zaliczyć na plus.
    A oto bohaterka którą ostatnio skrupulatnie kontrolowałem wraz z żoną i sprzedawcą, ku jego zaskoczeniu z wydrukiem wyposażenia auta oraz kartką a4 podpunktów które po kolei sprawdzałem w aucie.
    Szybko zorientował się, że to nie pierwsza julka która oglądam, kiedy pierwsze co zrobiłem, to podniesienie pokrywy bagażnika i kontrola rantów, a także pokrywy silnika Spokojnie to skwitował, że mogę auto oglądać, tak długo jak chcę, a on odpowie na każde pytania. Takiej obsługi nie było nawet w ASO Fiat/Alfa Romeo.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150321_123602.jpg
Wyświetleń:	442
Rozmiar:	73.8 KB
ID:	161873  

  9. #109
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Giulietta 1.4TB Distinctive/Sport/Premium/Dach
    Postów
    480

    Domyślnie

    Piękna jest - jak wszystko OK to bierz, bo ktoś ją ustrzeli. Otwierany dach jak u mnie - super sprawa. Zestawienie kolorystyczne również bardzo ładne no i ta felga ech Wrzuć fotkę wnętrza - chyba na takim wypasie powinna mieć również pakiet Premium czyli konsolę z oksydowanego aluminium.

  10. #110
    Użytkownik Romeo Avatar italiano_83
    Dołączył
    02 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 170 MA Distinctive/ Premium/Dach/Bose
    Postów
    504

    Domyślnie

    Cytat Napisał barnio Zobacz post
    Otwierany dach jak u mnie
    A ja myślałem, że jestem jedynym który ma hopla na punkcie szyberdachu


    Cytat Napisał barnio Zobacz post
    Zestawienie kolorystyczne również bardzo ładne no i ta felga ech
    Felgi w tym wzorze podobają mi się najbardziej.


    Cytat Napisał barnio Zobacz post
    Premium czyli konsolę z oksydowanego aluminium.
    A tego to nie wiem, lepszego zdjęcia niż to nie mam.

    Wiem, że jest pakiet sport, jest czerwona skóra, jest lakier z "czerwonym" ziarnem - przynajmniej tak wygląda pod słońce, w cieniu wygląda na czarny. Jest szyberdach i sytem Bose.

    Powiem szczerze, że jak dotąd to jedna z najciekawszych propozycji jakie widziałem, a oglądałem już z 15 aut.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1367760_12.jpg
Wyświetleń:	425
Rozmiar:	179.1 KB
ID:	161880  

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory