Strona 2 z 501 PierwszyPierwszy 12345678910111252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 5006

Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar sztandar
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    142

    Domyślnie

    Za 40 bym się nie porywał na Julkę bo jeszcze trzeba będzie kilka złotych na dzień dobry włożyć więc jak liczysz 45 za samochód to musisz być przygotowany na 50 wystarczy, że dojdzie podstawowy zestaw startowy filtry/oleje/klima, opony, ubezpieczenie plus zawsze coś wyjdzie, a i tak 45 mało mi się wydaje. Z takim budżetem to faktycznie może Bravo, albo Mito za te pieniądze kupisz spokojnie dobrze utrzymane pewne auto z fajnym wyposażeniem i silnikiem, tylko pytanie czy wielkość odpowiednia czy musi być coś większego.

  2. #12
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    Giulietta
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał sztandar Zobacz post
    Za 40 bym się nie porywał na Julkę bo jeszcze trzeba będzie kilka złotych na dzień dobry włożyć więc jak liczysz 45 za samochód to musisz być przygotowany na 50 wystarczy, że dojdzie podstawowy zestaw startowy filtry/oleje/klima, opony, ubezpieczenie plus zawsze coś wyjdzie, a i tak 45 mało mi się wydaje. Z takim budżetem to faktycznie może Bravo, albo Mito za te pieniądze kupisz spokojnie dobrze utrzymane pewne auto z fajnym wyposażeniem i silnikiem, tylko pytanie czy wielkość odpowiednia czy musi być coś większego.
    Właśnie przydałoby się coś większego. Najeździłem się już małym autem w klasie B (Fabia), więc chciałbym teraz coś o troszkę większych gabarytach, dlatego Mito, chociaż ładne, raczej wykluczam. Szybciej właśnie to Bravo bądź Delta, chociaż szczerze z włochów skłaniałbym się tylko ku Julce (ewent. ww Lancia Delta).

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Cytat Napisał mercurial2000 Zobacz post
    Szybciej właśnie to Bravo bądź Delta, chociaż szczerze z włochów skłaniałbym się tylko ku Julce (ewent. ww Lancia Delta).
    Delta jest dłuższym, a przez to także wygodniejszym autem od Julki. Przesuwana tylna kanapa to naprawdę użyteczna rzecz.

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    No i jest śliczna . Minusy w porównaniu z Julką to trochę bardziej kanapowe zawieszenie (chociaż jeśli ktoś nie lubi jeździć sportowo, to może i lepiej nawet) oraz słabsze silniki benzynowe.

    Dodano po 2 minutes:

    Cytat Napisał cysio Zobacz post
    Ja mam dwa te auta pod domem; jestem fanem i użytkownikiem Alfy od wielu lat, lecz stwierdzam, że Focus jest LEPSZY.
    Wszystko zależy od kryteriów. Jak mieszkasz w lesie, Łada Niva będzie lepsza od Ferrari. Dla Alfaholika wszystko bez węża Viscontich na masce jest gorsze (no chyba, że ma trójząb ).
    Ostatnio edytowane przez radosuaf ; 06-06-2014 o 08:59 Powód: Dodano
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  5. #15
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie

    Dla Alfaholika wszystko bez węża Viscontich na masce jest gorsze (no chyba, że ma trójząb ).[/QUOTE]
    lub konia albo fso też kiedyś ładne wozy i to na lancii robiło,
    może kolega poczeka troche, radek twoje wozidło juz ma ile 4 latka, to w przyszłym roku będziesz pewnie zmieniał, może cos tu z forum poszukaj, ogłoś sie tam w dziale kupie i moze tam coś trafisz w miare...

  6. #16
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar milleniusz
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    387

    Domyślnie

    Będę sprzedawał swoją. Nic nie trzeba wkładać (prócz paliwa).
    ___

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjokocha Zobacz post
    lub konia albo fso
    Ferrari mi się w ogóle nie podobają, ale Poldona bym przytulił. Fiata 125 (bez "p") zresztą też .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  8. #18
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    Giulietta
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał milleniusz Zobacz post
    Będę sprzedawał swoją. Nic nie trzeba wkładać (prócz paliwa).
    wiadomość na priv

  9. #19
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Giulietta 1.4TB Distinctive/Sport/Premium/Dach
    Postów
    480

    Domyślnie

    Koniecznie przejedź się Deltą przed zakupem, ja po jeździe właśnie ją odpuściłem.
    Największe wady:
    - brak jakiegokolwiek wrażenia zbierania się auta mimo mocnego turbo diesla jakim jechałem, moje poprzednie 1.9 TDI 105KM w Altea było przy nim rakietą
    - kanapa z tyłu jest źle wyprofilowana, raz że jest prawie płaska, dwa że za mało nachylona do tyłu, więc przy ostrym hamowaniu pasażer musi zapierać się nogami aby z niej nie spaść
    - fatalne plastiki wokól zegarów i przy radio, jak z chińskiej zabawki, co nijak miało się do reszty wykończenia w topowej wersji
    - układ kierowniczy ma silne wspomaganie i nie przekazuje praktycznie żadnych informacji o tym co się dzieje z autem, coś jakbyś prowadził komputerowy symulator. Co gorsze wspomaganie jest bardzo mocne również przy dużych prędkościach, co przy konieczności wykonania szybkiego manewru może być już niebezpieczne.

    Generalnie samochód świetny dla kogoś kto chce się wygodnie przewieźć z miejsca na miejsce. jak szukasz przyjemności z prowadzenia samochodu - Giulietta
    Poza tym zastanów się, czy musisz mieć koniecznie 170 kucy. Wersja 120 konna zbiera się też sensownie, jest łatwiejsza i tańsza do ew. napraw (silnik znany i popularny również w innych autach Fiata), a za zaoszczędzone pieniądze może mieć full wypas w środku - u mnie w cenie gołej Distinctive 170KM dostałem full wypas 120KM w zasadzie tylko bez elektrycznych foteli, ale za to z pełną skórą, szklanym dachem, pakietem Sport, Premium, widoczność, Blue&Me i czymś tam jeszcze. Wiec albo kuce albo przyjemność dla oczu - wybieraj

    A furę możesz śmiało brać, też się bałem kupując ją 3 lata temu, a okazało się że strachy na lachy, a Giulietta to naprawdę udany i bezawaryjny kompakt.

    Dodano po 6 minutes:

    A co do Giulietta vs Focus to różnica między nimi jest jak między kobietami
    - Focus to dobra, uczciwa, gospodarna żona, na której jednak widok nie zabije Ci mocniej serce, ani która nie ucieszy jakoś szczególnie wzroku
    - Giulietta to piękna i ognista kobieta, która czasami może przypalić obiad albo nie uprać Ci skarpetek, jednak rekompensuje to właśnie charakterem i aparycją.

    Wybór należy do Ciebie
    Ostatnio edytowane przez barnio ; 07-06-2014 o 16:33 Powód: Dodano

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar dobryalf
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    giulietta serie 1 1,4TB MultiAir 16v 170KMTCT Excl
    Postów
    672

    Domyślnie

    Poszedłem po lancię delta - mając w pamięci lancia delta intergrale . Po obejrzeniu zegarów i coś tam, kupiłem Giulietta. Teraz naprawdę dowiaduję się co kupiłem i jest dobrze.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory