Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #3301
    Użytkownik Świeżak Avatar toro
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Dolnyśląsk
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    40

    Domyślnie

    Szukam Giulietty QV i mam pytania o dwa egzemplarze. Może ktoś śledzący ten temat je oglądał na żywo i może coś o nich powiedzieć.

    1. Giulietta QV ze Szczecina - nr rejestracyjny ZS402HV, VIN ZAR94000007101419.
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-alfa-romeo-giulietta-quadrifoglio-wersja-limitowana-240km-igla-ID6C1BOA.html

    2. Giulietta QV z Piekar koło Krakowa - nr rejestracyjny KRA 1999E, VIN ZAR94000007026974
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-quadrifoglio-verde-235-km-distinctive-bose-panoramiczny-dach-d-n-a-ID6BOFmK.html

    Pytanie o tą 2 pojawiło się w tym temacie, ale odpowiedzi już nie znalazłem. Oba auta już trochę wiszą na otomoto, więc może ktoś je oglądał.

  2. #3302
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2019
    Auto
    VW Polo 6n2
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał KoŁoS Zobacz post
    W marcu były o nią zapytania na forum i jest bez historii w ASO.
    Czyli sobie odpuścić??

  3. #3303
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    W drodze...
    Postów
    411

    Domyślnie

    Cześć Panowie, planuje zakup Julki i spodobała mi się ta z poniższego ogłoszenia. Co sądzicie o niej? Czy mógłbym prosić o sprawdzenie jej VINu ? ZAR94000007185841
    http://www.otomoto.pl/oferta/alfa-ro...tml#72a0741c85

  4. #3304
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    44

    Domyślnie

    Witam byl ktoś ogladac to autko ? Dzwonilem ale facet jest na wakacjach i nie ma numer vin przy sobie-widać numer na książce serwisowej Ale nie mogę się doczytać. https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6BQOhY.html

  5. #3305
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    104

    Domyślnie

    Ze zdjęć wygląda ok. Sam szukam 2.0 i gdyby miała Xenon to już bym jechał obejrzeć.

  6. #3306
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał domman4055 Zobacz post
    witam byl ktoś ogladac to autko ? Dzwonilem ale facet jest na wakacjach i nie ma numer vin przy sobie-widać numer na książce serwisowej ale nie mogę się doczytać. https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-id6bqohy.html
    edit: Vin-
    zar94000007147809

  7. #3307
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    W trakcie poszukiwań-Gulietta
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał toro Zobacz post
    Szukam Giulietty QV i mam pytania o dwa egzemplarze. Może ktoś śledzący ten temat je oglądał na żywo i może coś o nich powiedzieć.

    1. Giulietta QV ze Szczecina - nr rejestracyjny ZS402HV, VIN ZAR94000007101419.
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-alfa-romeo-giulietta-quadrifoglio-wersja-limitowana-240km-igla-ID6C1BOA.html

    2. Giulietta QV z Piekar koło Krakowa - nr rejestracyjny KRA 1999E, VIN ZAR94000007026974
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-quadrifoglio-verde-235-km-distinctive-bose-panoramiczny-dach-d-n-a-ID6BOFmK.html

    Pytanie o tą 2 pojawiło się w tym temacie, ale odpowiedzi już nie znalazłem. Oba auta już trochę wiszą na otomoto, więc może ktoś je oglądał.
    Witam, przymjerzałe się do tej ze szczecina Ale ma raport o 3 szkołach na ponad 30tys I 2 właścicieli w ciągu roku - ty byłbyś 3 wczesniej bym na firmę... mam raport I zdjecia Ale za świeży jestem aby dodawać... właściciel wie tylko o ostatniej małej szkodzie ktora sam zgłaszał o poprzednich nic nie wiedział I twierdzi , ze drobne naprawy

    Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

  8. #3308
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    104

    Domyślnie

    Mam pytanie. Wychodziła wersja QV która nie miała ksenonu?

  9. #3309
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    Widziałem sztuki bez ksenonu i to nie jedną, więc może takie były wersje. Chyba, że to ulepy po kolizjach ze zderzakami bez sprysków. Ale raczej były to po prostu wersje ze zwykłymi żarówkami bo barwa światła była normalna żółtawa...

  10. #3310
    Użytkownik Świeżak Avatar toro
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Dolnyśląsk
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bajzelos Zobacz post
    Witam, przymjerzałe się do tej ze szczecina Ale ma raport o 3 szkołach na ponad 30tys I 2 właścicieli w ciągu roku - ty byłbyś 3 wczesniej bym na firmę... mam raport I zdjecia Ale za świeży jestem aby dodawać... właściciel wie tylko o ostatniej małej szkodzie ktora sam zgłaszał o poprzednich nic nie wiedział I twierdzi , ze drobne naprawy
    Dzięki za odpowiedź! Ja nie brałem raportu na to auto, bo kontakt ze sprzedającym jest trudny.

    Co do tej z Krakowa... Auto malowane prawie z każdej strony i drobne problemy mechaniczne. Sprzedający twierdził, że malowane z jednej strony i nic nie trzeba robić.

    Uprzedzając ewentualne zarzuty - kupując używane auto nie mam problemu z tym, że coś jest do zrobienia. Nie toleruję jednak takiego podejścia.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: Wczoraj, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory