Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #3861
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    Alfa 159 1.9 TI
    Postów
    18

    Domyślnie

    Kolejna Dżulka , w dobie kryzysu przed koronawirusem i mocnym euro...ceny mocno w dół ;-)

    1.4T 2011R 111 000km 3750 Euro ...w ogłoszeniu 1 dzień ;-)...1 lakier na całości, była oferowana również na rynek duński dla duńczyka ;-)

    Będzie za niedługo na naszym portalu ogłoszeniowym

    http://www.carfect.com/cars/cars-in-...giulietta-3772

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Dżanek Zobacz post
    Ale też w tym zakresie się polepsza - znam autohandel, który ma nieraz trochę droższe auta ale sprzedaje je uczciwie wraz z gwarancją stanu technicznego, w umowę wpisuje przebieg, informacje o bezwypadkowości i biznes cały czas rośnie.
    Może Polacy już zaczynają kupować nie tylko marzenia.
    Sporo już handluje w ten sposób, rynek się zmienia , zmieni się jeszcze bardziej , ja od 10 lat wpisuję kilometry na fakturze, fv zawsze na pełną kwotę, auto zanim sprzedam to sprawdzam mechanicznie i elektronicznie, wystawiam gwarancję na 1,2,3,6, czy 12 miesięcy...jedynie czego można się czepiać to ceny.
    Ostatnio edytowane przez andrzej300 ; 26-03-2020 o 17:46

  2. #3862
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cześć jestem zainteresowany zakupem Gulietty. Będę wdzięczny za wklejenie linka ponieważ jestem nowy na forum i nie mam takiej możliwości. Auto wystawione na otomoto za 36500zł z Warszawy przebieg 75 tys rok 2012 1.4 benzyna 170km.
    Mam pytanie czy to dobrze, że moduł MA był wymieniany, na co zwracać uwagę w takim przypadku? Czy ta wersja ma ksenony, które wszyscy tak zachwalacie? Jaka jest realna cena za to auto jeżeli rzeczywiście jest ok? Z góry dziękuje odp. i wszelkie trafne uwagi.

  3. #3863
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał MIchur Zobacz post
    Cześć jestem zainteresowany zakupem Gulietty. Będę wdzięczny za wklejenie linka ponieważ jestem nowy na forum i nie mam takiej możliwości. Auto wystawione na otomoto za 36500zł z Warszawy przebieg 75 tys rok 2012 1.4 benzyna 170km.
    Mam pytanie czy to dobrze, że moduł MA był wymieniany, na co zwracać uwagę w takim przypadku? Czy ta wersja ma ksenony, które wszyscy tak zachwalacie? Jaka jest realna cena za to auto jeżeli rzeczywiście jest ok? Z góry dziękuje odp. i wszelkie trafne uwagi.
    Pokaż auto, jeśli nie miało większego dzwona taki przebieg i zadbane to wg mnie 36 tys. km to dobra i uczciwa cena

  4. #3864
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Cytat Napisał MIchur Zobacz post
    Cześć jestem zainteresowany zakupem Gulietty. Będę wdzięczny za wklejenie linka ponieważ jestem nowy na forum i nie mam takiej możliwości. Auto wystawione na otomoto za 36500zł z Warszawy przebieg 75 tys rok 2012 1.4 benzyna 170km.
    Mam pytanie czy to dobrze, że moduł MA był wymieniany, na co zwracać uwagę w takim przypadku? Czy ta wersja ma ksenony, które wszyscy tak zachwalacie? Jaka jest realna cena za to auto jeżeli rzeczywiście jest ok? Z góry dziękuje odp. i wszelkie trafne uwagi.
    A co za problem wstawić adres strony?

  5. #3865
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    8

    Domyślnie

    Forum blokuje wklejanie linków muszę mieć 10 postów

    https:// www .otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-alfa-rome-giulietta-bezwypadkowa-od-i-wlasciciela-ID6CT8UB.html#65dc52de8b
    Jest spacja przed i po www
    Ostatnio edytowane przez MIchur ; 06-05-2020 o 22:10

  6. #3866
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    98

    Domyślnie

    Cytat Napisał MIchur Zobacz post
    Cześć jestem zainteresowany zakupem Gulietty. Będę wdzięczny za wklejenie linka ponieważ jestem nowy na forum i nie mam takiej możliwości. Auto wystawione na otomoto za 36500zł z Warszawy przebieg 75 tys rok 2012 1.4 benzyna 170km.
    Mam pytanie czy to dobrze, że moduł MA był wymieniany, na co zwracać uwagę w takim przypadku? Czy ta wersja ma ksenony, które wszyscy tak zachwalacie? Jaka jest realna cena za to auto jeżeli rzeczywiście jest ok? Z góry dziękuje odp. i wszelkie trafne uwagi.
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#992068275a

    poza MA co wynika z silnika, do sprawdzenia sesje z przed 2014 roku "przed lift"

    Wiązka bagażnika - światła z tylu wariuja

    Wszystkie ledy do kontroli - małe miki ale kilka słówek kosztuje naprawa, do negocjacji się może przydać

    Do foteli byl jakiś zestaw naprawczy, ale detali nie znam

    Nawigacja może być mocno nie używalna (w końcu ma kilka dobrych lat, ale navi po lift tez nadaje się tylko do wyświetlania tytułów piosenek)

    Sprawdzić czy z tylu zawieszenie nie stuka (to na podstawie przebiegu, pytałem o zawieszenie z tylu kilka dni temu i dostałem cały wątek w odpowiedzi ok 60-70k może być potrzeba remontu tyłu zawieszenia)



    Wysłane z mojego BBF100-1 przy użyciu Tapatalka
    Moja sztuka
    https://www.forum.alfaholicy.org/nas...ne_veloce.html

    Upłynnię zaślepki spryskiwaczy xeona kolor 134b, komplet lewa i prawa 200pln wysyłka free. Można w małopolce podjechać i popatrzeć czy kolor pasuje.

  7. #3867
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2019
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Giulietta 2.0JTDm 175km TCT 2016
    Postów
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał MIchur Zobacz post
    Forum blokuje wklejanie linków muszę mieć 10 postów

    https://
    www .otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-alfa-rome-giulietta-bezwypadkowa-od-i-wlasciciela-ID6CT8UB.html#65dc52de8b
    Jest spacja po www
    Cena wydaje się uczciwa, to że moduł był wymieniany to bardzo na plus (osoba wystawiająca ogłoszenie napisała że olej wymieniany co 15tys. - jak kupisz wymieniaj co 10 najlepiej). Dobrze przejrzeć samochód, dokumenty na wymianę MA i będzie cacy. Ksenona raczej nie ma (nie widzę zaślepki pod lampą).

  8. #3868
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    8

    Domyślnie

    Ile kosztuje ewentualna naprawa zawieszenia z tyłu?

    Gdzie powinien być wymieniany zakupiony taki moduł, są jakieś zamienniki tańsze nie wskazane formy naprawy?

    Gdzieś czytałem, że w pierwszych modelach był problem ze skrzynią manualną, czy to dotyczy też 2012?

    Jaki adres w Warszawie polecacie do sprawdzenia Alfy?
    Ostatnio edytowane przez MIchur ; 06-05-2020 o 22:24

  9. #3869
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    VIN ZAR94000007177610

    Ostatni wpis w ASO jest na 17371km i szkody do weryfikacji.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  10. #3870
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    98

    Domyślnie

    Cytat Napisał MIchur Zobacz post
    Ile kosztuje ewentualna naprawa zawieszenia z tyłu?

    Gdzie powinien być wymieniany zakupiony taki moduł, są jakieś zamienniki tańsze nie wskazane formy naprawy?

    Gdzieś czytałem, że w pierwszych modelach był problem ze skrzynią manualną, czy to dotyczy też 2012?

    Jaki adres w Warszawie polecacie do sprawdzenia Alfy?
    Link wątku o zawieszeniu (ale ***** przebiegi, sorry, od 100kkm problem najpewniej się zaczyna)
    https://www.forum.alfaholicy.org/mit...ylnej_osi.html




    Wysłane z mojego BBF100-1 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez gindek ; 06-05-2020 o 23:06
    Moja sztuka
    https://www.forum.alfaholicy.org/nas...ne_veloce.html

    Upłynnię zaślepki spryskiwaczy xeona kolor 134b, komplet lewa i prawa 200pln wysyłka free. Można w małopolce podjechać i popatrzeć czy kolor pasuje.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory