Strona 480 z 501 PierwszyPierwszy ... 380430470471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,791 do 4,800 z 5008

Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #4791
    Użytkownik Świeżak Avatar MrEngineer
    Dołączył
    02 2022
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 T jet 120KM
    Postów
    51

    Domyślnie

    Typowy handel. Nic z ogłoszenia się nie dowiesz. Ze zdjęć ładna. Po VIN nic niepokojącego nie znajduje. Kraj pochodzenia nie napawa optymizmem, bo samochody z Francji często są po jakichś przygodach (niekoniecznie dużych i dyskfalifikujących). Najlepiej weź miernik lakieru ze sobą na oględziny.

  2. #4792
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2022
    Auto
    Brak
    Postów
    68

    Domyślnie

    Cytat Napisał MrEngineer Zobacz post
    Typowy handel. Nic z ogłoszenia się nie dowiesz. Ze zdjęć ładna. Po VIN nic niepokojącego nie znajduje. Kraj pochodzenia nie napawa optymizmem, bo samochody z Francji często są po jakichś przygodach (niekoniecznie dużych i dyskfalifikujących). Najlepiej weź miernik lakieru ze sobą na oględziny.
    A Cena według Ciebie jest ok? za niska ? wysoka?

  3. #4793
    Użytkownik Świeżak Avatar MrEngineer
    Dołączył
    02 2022
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 T jet 120KM
    Postów
    51

    Domyślnie

    Kupowałem moją niecały miesiąc temu i cena wydaje się plasować w średniej, może ciut powyżej jak na wyposażenie, 170km i rocznik. Przebieg jest taki, że można się spodziewać się wydatków w niedługim czasie (turbina, dwumasa). Pytanie też jak z modułem multiair.

  4. #4794
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2022
    Auto
    Brak
    Postów
    68

    Domyślnie

    kurcze trochę km tam mam tylko jeszcze jak patrzyłem na aukcje francuską to auto miało coś takiego nie wiem brud? zaznaczone strzałką czerwoną natomiast w PL nic nie widać zdjęcie drugie

    nie chce mi sie wierzyć by ktoś to lakierował w pl..
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	76.png
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	153.4 KB
ID:	283092   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz_2022-03-19_133144.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	87.2 KB
ID:	283093  

  5. #4795
    Użytkownik Świeżak Avatar MrEngineer
    Dołączył
    02 2022
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 T jet 120KM
    Postów
    51

    Domyślnie

    Faktycznie wygląda jakby coś małego tam było. Sprawdź miernikiem czy było malowane i na oko. czy zderzak jest dobrze spasowany. Uszkodzenie nie wygląda jednak strasznie wiec bym się nie przejmował.

  6. #4796
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2022
    Auto
    Brak
    Postów
    68

    Domyślnie

    kurcze kolego bo oni są z Dąbrowy Górniczej a znalazłem w Dabrowie Górniczej zakład który profi sprawdza auta,żeby nie robić reklamy strony to mozna sobie wklepać w google

    dabrowa gornicza sprawdzenie samochodu i tam wyskoczy
    Sprawdzenie auta przed kupnem - Jak sprawdzać auta

    cennik to zdjęcie w załączniku

    warto zaufać i wydać te 400zł? bo ja tam mam 200km w jedną stronę
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz_2022-03-19_184833.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	65.4 KB
ID:	283094  

  7. #4797
    Użytkownik Świeżak Avatar MrEngineer
    Dołączył
    02 2022
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 T jet 120KM
    Postów
    51

    Domyślnie

    Szczerze to nigdy nie korzystałem z takich usług. Ja bym wolał pojechać te 200km niż wydawać 400zl, bo w tych pieniądzach już można oczekiwać dobrego stanu samochodu. Tak w ogóle to co mówi komis? Jakieś wady samochodu? Ja szczerze mówiąc albo bym poczekał aż pojawi się coś bliżej albo bym pojechał bo pewnie będzie wszystko ok. Miernik lakieru, poczytaj jak rozpoznać uszkodzony moduł multiair i bez napalania się można obejrzeć z mojego doświadczenia zwróć uwagę na radio bo często jest problem z anteną, zobacz czy są jakieś papiery na wymiany olejów. Multiair wymaga wymiany co około 10tys.

  8. #4798
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2022
    Auto
    Brak
    Postów
    68

    Domyślnie

    dopytam w poniedziałek.Jest to 2013r więc niby powinien być poprawiony w sensie od 2013 bodajże już tak one nie siadały te aktywatory.
    Zastanawia mnie czy auto z domu aukcyjnego bedzie miało dwa kluczyki? bo jak jest wypadek to ponoć ubezpieczyciel jeden bierze?
    Ja w alfie jestem zielony jak koniczynka wieć jak mam dać 200za drogę kuzynowi i tylko oczami rzucić a miernika jeszcze nie mam to wolę niech oni tam podjadą niż te autotesto itp gdzie diabeł wie kto przyjedzie,może Pani Krysia ze szkoły Ci mają same pozytywne opinie.

    Niby po bmw nastawiłem się,że auto ma być całe w oryginalne ale jeśli by okazało się,że jest tylko błotnik malowany i zderzak a reszta ok to warto?czy szukać rodzynka całego w ori lakierze? aa kolego powiedz mi jeszcze bo kupiłeś alfę jak z rdzą pod spodem?jest?nie ma? czy tylko elementy zawieszenia? chodzi o to by nie było na elementach ważnych niewymiennych

    kolego a jeszcze mi powiedz bo sprawdziłem sobie wstępnie na autodna i niby tam nic nie wyszło,ale jeszcze autodna proponuje za drugie 30zł sprawdzenie we Francji... ja brałem podstawowe.. jak myslisz to z Francji coś moze pokazać? ewentualnie jeszcze myślę by wykupić na allegro sprawdzenie ale już w systemie Alfa-Fiat
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz_2022-03-19_210911.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	51.6 KB
ID:	283096   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz_2022-03-19_211044.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	45.1 KB
ID:	283097  
    Ostatnio edytowane przez niko999 ; 19-03-2022 o 21:11

  9. #4799
    Użytkownik Świeżak Avatar MrEngineer
    Dołączył
    02 2022
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 T jet 120KM
    Postów
    51

    Domyślnie

    Zrobisz jak uważasz, wszak każdy ma inne potrzeby, zasoby czasu itd też czytałem o poprawionych modułach po 2012 ale jak jest naprawdę to ci nie powiem. Ja sam celowałem w wersję T Jet bo tańsza i mniej problemów jednak, a po dieslu już miałem dość wizyt u mechaników

    jak dobrze pomalowane i bez szpachli to nie ma czego się obawiać. Ja trafiłem na całe w oryginale ale jakby było coś malowanie to bym brał też tylko bardziej negocjował.

    Co do korozji to byłem w szoku jak wszedłem pod auto. Podłoga, tłumik, zawieszenie wszystko zdrowe jak z fabryki. U mnie z minusów padł wzmacniacz w antenie (częstą przypadłość w koncernie fiata) oraz mam syf bo poprzednim właścicielu bo nie dbał o czystość. Co mogłem to wyczyściłem. Pranie tapicerki na wiosnę.

    A tak to jak w każdym samochodzie, patrz na wycieki, co było malowane, wgnioty, rysy, czy działa wyposażenie itd.

    Co do raportow to wziąłem tylko z autobazy i historia pojazdu gov. U mnie wyszło sporo informacji. Co pokaże ci raport z Francji nikt nie wie to zawsze loteria.

    Powiem tylko jeszcze od siebie że po BMW może tego przeskoku nie poczujesz ale Julka prowadzi się jak po szynach. Coś niesamowitego. Wcześniej miałem citroena c4 2.0hdi. wydawał się całkiem zwinny ale Giulietta przy nim to gokart co do niej wsiadam to gębą mi się cieszy.
    Ostatnio edytowane przez MrEngineer ; 19-03-2022 o 21:44

  10. #4800
    Użytkownik Świeżak Avatar ml3ka
    Dołączył
    04 2020
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta QV / Giulia
    Postów
    82

    Domyślnie

    Z ciekawostek, oglądałem megan gt 220 w DAN - CARS jak kupowałem samochód.
    Przykładam miernik w bok, szpachli wywaliło poza skalę. A Pan z komisu, że nie ma się co przejmować, żadne elementy konstrukcyjnie nie były ruszone i wszystko jest perfekt. Dobrze że druga część dnia była lepsza i wróciłem Julką ale przyznam że chamstwo straszne.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory