Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #3251
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam,
    Szanowni sprzedaję swoją biała Giulllietę 2011, MA170,
    zainteresowanych zachęcam do kontaktu, na każde pytanie odpowiem,
    cena oczywiście do negocjacji
    bezwypadkowa
    VIN: ZAR94000007104798
    przebieg 97k
    I rej: 2011-09-30
    wersja: Distinctive,
    jedynym powodem sprzedaży jest Giulia

    --
    Wojek
    t. 516054455

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-2011-1-4-ma-170km-97-tys-serwisowana-z-polskiego-salonu-ID6C27HG.html
    Ostatnio edytowane przez Zdzichu ; 05-07-2019 o 08:59

  2. #3252
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Planowana AR Giulietta
    Postów
    2

    Post

    Witam wszystkich użytkowników. Przymierzam się do zakupu samochodu, bardzo zaciekawiła mnie AR Giulietta. Jakiś czas rozglądam się na Waszym forum w celu zaczerpnięcia informacji i widzę, że jesteście bardzo pomocni. Mianowicie do wydania mam ok 35 tyś. zależy mi na rozsądnym przebiegu, najlepiej salon Polska, środek skóra/pół-skóra benzyna, ewentualnie plus gaz, chętnie TBi, natomiast z tego co widzę może być ciężko. Znalazłem kilka wydaje mi się ciekawych ofert, chciałbym prosić o opinie.

    1. otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-stan-idealny-ID6BBBt6.html#7f43310438
    Wymieniony multiair

    2. otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-polski-salon-prywatne-ID6BE37S.html#e2f7686a95

    3. otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-ID6C20rq.html#b488e8fae7
    120 km nie będzie za mało?

    4. otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-quadrifoglio-verde-235-km-distinctive-bose-panoramiczny-dach-d-n-a-ID6BOFmK.html#7f43310438

    Z góry dziękuję za opinie, zaznaczę, że do każdego z tych aut w celu obejrzenia mam ponad 200 km. Być może ktoś z Was oglądał.

  3. #3253
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Września
    Auto
    planowana Alfa 159
    Postów
    17

    Domyślnie

    Szanowni koledzy czy ktoś zna lub oglądał to autko?
    Alfa Romeo Giulietta 2.0JTDm 140PS*Ledy*Skóra*Tempomat*Alu*PDC*1Ręka*
    https://www.olx.pl/oferta/alfa-romeo...5-IDA8KAL.html

  4. #3254
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Planowana AR Giulietta
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dzień dobry, mam prośbę o sprawdzenie VIN ZAR94000007037818
    Z góry wielkie dzięki!
    Pozdrawiam

  5. #3255
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Alfa romeo Giulietta
    Postów
    7

    Domyślnie

    To i ja może poproszę
    VIN ZAR94000007108392
    Jak by można

    - - - Updated - - -

    To i ja może poproszę
    VIN ZAR94000007108392
    Jak by można było o szybką odpowiedz.Byliśmy na stacji diagnostycznej i podłączany był komp ,sprawdzanie itp jest w miarę ok .
    Pozdrawiam .

  6. #3256
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał asik2812 Zobacz post
    To i ja może poproszę
    VIN ZAR94000007108392
    Jak by można

    - - - Updated - - -

    To i ja może poproszę
    VIN ZAR94000007108392
    Jak by można było o szybką odpowiedz.Byliśmy na stacji diagnostycznej i podłączany był komp ,sprawdzanie itp jest w miarę ok .
    Pozdrawiam .
    Ostatni wpis w ASO jest na 73596km, 18.8.2015 przed sprowadzeniem miała 170437km i szkody do weryfikacji.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  7. #3257
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Alfa romeo Giulietta
    Postów
    7

    Domyślnie

    Dziękuję, oglądałam z mężem auto, wszystko się zgadza, szkoda była w błotnik, przebieg się zgadza z tym co mówi sprzedający, auto nie było wyszykowane, pojechaliśmy na stacje z diagnostyką i była opcja sprawdź przed zakupem. Po sprawdzeniu samochód w stanie dobrym, bez większych mankamentów. Rdza przy zaczepie maski i bagażnik, do zabezpieczenia, ryski na lakierze, podpięta pod kompa wyskoczył błąd tylko tylnej wycieraczki (nie wraca na miejsce -wiązka wymieniona podobno), środek zadbany, przy jeździe nie zauważyliśmy nic niepokojącego. Autko w ciągłym użytku. Oto link, ciekawa jestem co sądzicie?
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-2-0-jtdm-skora-czarna-podsufitka-bose-stan-bdb-oferta-prywatna-ID6BV3WE.html
    Ogólnie zadatkowaliśmy i jutro mamy ją odebrać. Pozdrawiam

  8. #3258
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomano
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    LLE
    Auto
    ALFA ROMEO 156 1.9JTD AR 159 1,9 jtd
    Postów
    403

    Domyślnie

    Cytat Napisał MikeB Zobacz post
    owszem - bez Bose jest całkiem nieźle - w porównaniu np. do peugeota 206cc z fabrycznym to deklasuje
    miałem w bravo wytłumiane drzwi , suba i 2 drożne Infinity 16,5cm napędzane piecem 4x90W z alpine to Julka mogła by się jeszcze uczyć (powyżej 2/3 głośności lubi sobie tapicerka zawibrować albo głośnik furkota


    phi - wsiądź do Golfa MK7 to też niewiele zobaczysz (z tyłu sporo bo niemce konserwatywne są) - ot chcesz mieć 5 gwiazdek w NCAP to robisz słupki jak pnie a maskę z zaporożca... - na razie jeżdżę na podniesionym siedzisku żeby widzieć nieco maskę


    dlatego warto po VIN w eper sprawdzić czy jest dogrzewanie elektryczne - takie cuś z 3 świecami żarowymi na przewodzie wody )
    grzane siedzenia są fajne przy skórze - Julka nie ma ale jakoś od lutego jeżdżę i nie przymarzły mi klejnoty

    niestety nowe diesle słabo grzeją =mało palą
    2.0 w 206 które ujeżdża matka to ma chyba 1,5 l pojemność układu chłodzenia - wentylator potrafi się załączyć gdy zamykam bramę garażu ....
    Romeo łóżko okk (jnnnfnmķł
    Nie wiem czy kojarzysz może prze,
    przepisze lpisze lb i
    i iknnnķ
    Jest szansa kiĺnmNie wilem kilubhbbkĺjnik I llkńnklka ukkkllnkllkl klub bb

    Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka

  9. #3259
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomano
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    LLE
    Auto
    ALFA ROMEO 156 1.9JTD AR 159 1,9 jtd
    Postów
    403

    Domyślnie

    Cytat Napisał italiano_83 Zobacz post
    Kolego przypadki o których piszę jeśli chodzi o maskę to jest to co sam widziałem na własne oczy - w aucie które ma niespełna 5lat i trochę ponad 100kkm przebiegu a, o tym, że to nie odosobniony przypadek świadczy fakt, że w tym miejscu pojawia się korozja u innych użytkowników na forum AR. w NL, podobnie z miejscem łączenia szyberdachu i mowa o autach "nowych", a nie jakiś używkach z mega przebiegiem, więc proszę czytać całość przed wypowiedzą. Zresztą co ma przebieg do tegfo, że maska od środka koroduje przy uchu zamka po niespełna pięciu latach?

    Odnośnie chromów to na żadnym z ostatnio oglądanych aut nie zauważyłem problemów z tym związanych rocznik 10/11, czy też świateł przeciwmgielnych przednich- jednakże są sygnały od użytkowników, że tam też dzieją się jakieś niespodzianki, nie wynikające z uszkodzenia mechanicznego, a z niedoróbek technologicznych skoro wychodzą bąble od środka na nieuszkodzonej powierzchni. Więc chyba warto na to zwrócić uwagę użytkownikom którzy przymierzają się do zakupu tego auta, bo o ile halogen w zderzaku to pryszcz o tyle z listwami chromowanymi już tak łatwo z wymianą pewnie nie pójdzie, a to są dodatkowe koszty.

    W komorze silnika też warto poświęcić chwilę i sprawdzić czy z przodu nie ma ciemnego nalotu w okolicach turbo który sugeruje uszkodzenie kolektora wydechowego lub obudowy części gorącej turbo w jednym z aut widziałem taki nalot i dopiero po przeczytaniu informacji w internecie skojarzyłem ten fakt.
    Sprawdzić warto również nakrętki mocujące masę do nadwozia i tę którą przykręcony jest akumulator - głupota prawda, można to samemu za grosze wymienić, ale jeśli to pozostawimy, a będzie to nakrętka masy któregoś ze sterowników to zacznie nam sypać błędami z powodu spadku napięcia. Szkoda, że nie zrobiłem fotki nakrętki trzymającej akumulator w jednej z julek - zobaczył byś jaki to był rost, dosłownie kwitła rdza, tak to bzdura, ale jak to wygląda w czystej komorze silnika? rzuca się w oczy od razu skoro nawet moja żona to zauważyła.
    Oczywiście pan z obsługi zapewnił, że to taka mała "bzdurka" i nakrętka zostanie wymieniona na nową przed odbiorem auta, ale dla kogoś kto chce zostawić 14-16keuro to średni prognostyk.

    I żeby nie było, to żaden hejte skierowany w kierunku AR, a jedynie to co widziałem na własne oczy (wyraźnie napisałem co wyczytałem na forum nl), sam jestem modem na forum VW i daleki jestem od idealizowania, czy też szukania dziury w całym, każda marka/model ma jakieś słabości czy wpadki i warto uświadomić to przyszłym nabywcą.


    Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka

  10. #3260
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomano
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    LLE
    Auto
    ALFA ROMEO 156 1.9JTD AR 159 1,9 jtd
    Postów
    403

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziadzia82 Zobacz post
    Nr. rejestracyjny. SO-287B
    Załącznik 188371Załącznik 188372


    Proszę poniżej filmik z A1.

    https://www.facebook.com/groups/AlfaRomeoOberschlesien/permalink/535284579976229/

    A to AR Alfetta zastepca 166 testuje ją BOSMAL Bielsko Biała.
    Załącznik 188373


    Mamy najlepszą bazę inż w Europie. Ale to wiedza tylko Koncerny.











    No No

    Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory