Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #3991
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    O super, czekam na info. Kolejna wymiana u mnie dopiero za 9tys km bo niedawno wymieniłem ale może i ja bym spróbował kolejnym razem AR2300 zamiast AR2820

  2. #3992
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Giulietta i Giulia
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał ml3ka Zobacz post
    Gość chyba za dużo poradników odnośnie pisania ogłoszenia się naczytał normalnie opis "profesjonalnego" handlarza.
    Sprawdziłbym w raporcie VIN jak wyglądają szkody od ubezpieczyciela bo tam widnieją i czy pokrywają się z tym co jest zadeklarowane.
    Przy okazji samochód przez ostatnie ponad 2 lata przejechał tylko 2000km, czym to było spowodowane?
    Opis robi wrażenie pasjonata opisów. W ostatnie 2 lata mało jeżdżone, bo podobno nie było specjalnie potrzebne. Długo też stało w ASO - czekał na usunięcie przytarć, serwis nie mógł się miesiącami z Link4 co do zakresu dogadać. Z tym ubezpieczycielem sam się kilka lat temu swoje naczekałem...

  3. #3993
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotriix Zobacz post
    Powiem ci jaki efekt jak skończę na razie mam ok 2000 km i zrobię jeszcze z 1000 -1500 i wymienię.
    Zajrzę kamerką gdzie się da i napiszę.
    Ps.Ale już teraz widzę po oleju ,że coś tam myje.
    no ja właśnie wlałem tak jak mówiłeś i już z 2tyś przejechałem, w sobote zmieniam oliwę na Penrite i pojeżdze z 5tyś i znów doleje AR2300 na jakieś 3tyś

  4. #3994
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    Giulietta 1,4 multiair
    Postów
    161

    Domyślnie

    Dzieki za obszerne porady , jak juz kupie to zrobie taki pierwszy serwis.
    Znalazlem taki warsztat do ktorego mam blisko specjalizujacy sie we wloskich furach nazywa sie mr.alfa w tarczynie mial ktos moze stycznosc?

  5. #3995
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Giulietta
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam !

    Wkrotce mam nadzieje dolaczyc do rodziny Giuliette poki co jednak potrzebuje pomocy i mam nadzieje ze ktos jest mi jej w stanie udzielic. Z tego co czytalem sa tu osoby ktore maja pewne mozliwosci W Tarnowie pojawila sie jedna sztuka ktora wpadla mi wyjatkowo w oczy, jej Vin to ZAR94000007044059. Z gory bardzo dziekuje !

  6. #3996
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sus Zobacz post
    Witam !

    Wkrotce mam nadzieje dolaczyc do rodziny Giuliette poki co jednak potrzebuje pomocy i mam nadzieje ze ktos jest mi jej w stanie udzielic. Z tego co czytalem sa tu osoby ktore maja pewne mozliwosci W Tarnowie pojawila sie jedna sztuka ktora wpadla mi wyjatkowo w oczy, jej Vin to ZAR94000007044059. Z gory bardzo dziekuje !
    Ostatni wpis w ASO jest na 29478km, w Niemczech sprzedawana 5.6.2016 z przebiegiem 93222km i szkody do weryfikacji.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  7. #3997
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Gdyby ktoś szukał zadbanej i godnej polecenia Giulietty to kolega właśnie taką sprzedaje , link do ogłoszenia https://www.forum.alfaholicy.org/spr...ve_2010r_.html

  8. #3998
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał tx555 Zobacz post
    Gdyby ktoś szukał zadbanej i godnej polecenia Giulietty to kolega właśnie taką sprzedaje , link do ogłoszenia https://www.forum.alfaholicy.org/spr...ve_2010r_.html
    To jeszcze uczciwie napiszcie co było uszkodzone w Szwajcarii, a co przytrafiło się w Polsce dla ZAR94000007005095
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  9. #3999
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał KoŁoS Zobacz post
    To jeszcze uczciwie napiszcie co było uszkodzone w Szwajcarii, a co przytrafiło się w Polsce dla ZAR94000007005095
    Cześć, jestem właścicielem. Co się przydarzyło to nie wiem, na pewno coś się przydarzyło, ale na pewno nic strasznego, nie ma tego jak sprawdzić. Ten handlarz od którego kupiłem samochód kupuje samochody ze szwajcarii z aukcji i potem je naprawia.
    Kupiłem już naprawioną, potem ją sprawdziłem w serwisie, jeżdżę już prawie 4 lata i samochód jest w bardzo dobrym stanie. Nie jestem handlarzem, więc nie wciskam nikomu kitu.

    Co do samochodów powypadkowych to powiem szczerze, że poszedłem za przykładem handlarza i 4 miesiące temu kupiłem samochód z Kanady z ubezpieczalni z aukcji (tu była szkoda całkowitą), gdzie został uderzony lewy bok. Do wymiany były tylko drzwi i lewe kurtyny, a progi, konstrukcja, wszystko całe. 2018 rok, przejechane lekko ponad 6 tys. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie kupować, by nie trafić na minę.

    Zapraszam do zakupu Giulietty. Wszystko zgodnie z opisem, obecnie bez żadngo wkładu finansowego. Naprawdę zadbany egzemplarz.

  10. #4000
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał johnn Zobacz post
    Cześć, jestem właścicielem. Co się przydarzyło to nie wiem, na pewno coś się przydarzyło, ale na pewno nic strasznego, nie ma tego jak sprawdzić. Ten handlarz od którego kupiłem samochód kupuje samochody ze szwajcarii z aukcji i potem je naprawia.
    Kupiłem już naprawioną, potem ją sprawdziłem w serwisie, jeżdżę już prawie 4 lata i samochód jest w bardzo dobrym stanie. Nie jestem handlarzem, więc nie wciskam nikomu kitu.

    Co do samochodów powypadkowych to powiem szczerze, że poszedłem za przykładem handlarza i 4 miesiące temu kupiłem samochód z Kanady z ubezpieczalni z aukcji (tu była szkoda całkowitą), gdzie został uderzony lewy bok. Do wymiany były tylko drzwi i lewe kurtyny, a progi, konstrukcja, wszystko całe. 2018 rok, przejechane lekko ponad 6 tys. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie kupować, by nie trafić na minę.

    Zapraszam do zakupu Giulietty. Wszystko zgodnie z opisem, obecnie bez żadngo wkładu finansowego. Naprawdę zadbany egzemplarz.
    W Polsce wiesz co Ci się dokładnie przytrafiło, a w Szwajcarii też ma odnotowaną szkodę całkowitą i wystarczyło poprosić wtedy o zdjęcia z aukcji.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory