Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #4041
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa 159 SW TI 2.4 qtronic polift // Giulietta 1.4 MA '10
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mess141 Zobacz post
    Z automatyczną skrzynią biegów*
    Mysle, ze kolega wyzej w niewybredny sposob zasugerowal Ci, ze odpowiedzi na wszystkie swoje pytania znajdziesz m.in w tym watku. Klikasz "przeszukaj watek" i otrzymujesz kopalnie wiedzy. Mysle, ze to powinno byc Twoje pierwsze przemyslenie po "wstepnym przegladnieciu forum" jak napisales ;-)

  2. #4042
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał mess141 Zobacz post
    Mógłby ktoś odczytać mi czy lub ile miała szkód / przebieg . Proszę o pomoc. Nr VIN: ZAR94000007110000
    Ostatni wpis w ASO jest na 33971km
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  3. #4043
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    przyszły Alfiarz
    Postów
    2

    Domyślnie

    Mógłby ktoś sprawdzić historię w ASO dla VIN ZAR94000007179522 ?

    KoŁoS, nie przejmuj się śmiesznymi pieniaczami co zawyżają cenę auta które nie miało "nic" robione ale jednak po czasie, z twoimi dowodami, przypominają sobie, że coś tu malowali, tam coś wymieniali.
    Jeśli chcecie być fair to albo wiecie co mówicie gdy twierdzicie, że nic nie było robione albo coś było.
    To że wy, w trakcie sprzedaży, uważacie że to nieznacząca szkoda nie oznacza, że nie było już coś robione. Niech przyszły użytkownik ocenia to.

  4. #4044
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    To mam takie pytanie: jak często pierdziałem w fotel, bo mam problemy gastryczne, to też powinienem o tym napisać?
    Bo przecież nie wiadomo kto do czego przywiązuje wagę. Ja np. wolałbym jeździć samochodem z malowanym zderzakiem niż przepierdzianym i śmierdzącym papierosami. A inni odwrotnie. Potem taki potencjalny kupujący przyjeżdża po bezwypadkowy ideał, a tu w środku brud i smród.
    To o czym jeszcze należy pisać w ogłoszeniu?

  5. #4045
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    299

    Domyślnie

    Możesz nie wszczynać ponownie tej idiotycznej dyskusji ? Każdy ma swoje zdanie i swoje poglądy, już to przerabialiśmy.

  6. #4046
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Ja tylko pytam co należy umieścić jeszcze w ogłoszeniu, żeby kupujący był zadowolony.
    To wyście się uwzięli, że każda szkoda na pewno była szkodą całkowitą i dyskwalifikuje samochód.
    A co drugi wymienia moduł MA w garażu i potem się dziwi, gdy nie działa i koledzy się śmieją, że kupił alfę, która bez przerwy trafia na lawetę.

  7. #4047
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał Faxey Zobacz post
    Mógłby ktoś sprawdzić historię w ASO dla VIN ZAR94000007179522 ?

    KoŁoS, nie przejmuj się śmiesznymi pieniaczami co zawyżają cenę auta które nie miało "nic" robione ale jednak po czasie, z twoimi dowodami, przypominają sobie, że coś tu malowali, tam coś wymieniali.
    Jeśli chcecie być fair to albo wiecie co mówicie gdy twierdzicie, że nic nie było robione albo coś było.
    To że wy, w trakcie sprzedaży, uważacie że to nieznacząca szkoda nie oznacza, że nie było już coś robione. Niech przyszły użytkownik ocenia to.
    Ja mam akurat ubaw z takich osób, co nie rozróżniają podstawowych kwestii i do tego jeszcze mają problemy czytania ze zrozumieniem

    Ostatni wpis w ASO jest na 11520km i nie ma czegoś takiego jak Comfort, tylko to wersja Distinctive
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  8. #4048
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Giulietta 2.0 JTDM 170km tct, 2012r.
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał byczyAchim Zobacz post
    Mysle, ze kolega wyzej w niewybredny sposob zasugerowal Ci, ze odpowiedzi na wszystkie swoje pytania znajdziesz m.in w tym watku. Klikasz "przeszukaj watek" i otrzymujesz kopalnie wiedzy. Mysle, ze to powinno byc Twoje pierwsze przemyslenie po "wstepnym przegladnieciu forum" jak napisales ;-)
    Rozumiem jednak właśnie zadałem pytanie, czy są jakieś konkretne tematy, bo nie mogłem ich znaleźć, a miałem mało czasu.

    W każdym razie poczytałem już trochę i zdecydowałem się szukać Giulietty z większym przebiegiem i tct.
    Oglądał ktoś może albo widzicie coś podejrzanego : otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-automat-nawigacja-ID6Db5ou.html ?
    Mam okazje tam podjechać jutro ale sporo km. Na dodatek nie zdążyłem jeszcze przeglądnąć wszystkiego na forum stąd pytanie na co warto jeszcze zwrócić uwagę podczas oględzin? Silnik na zimno, śruby, lakier, wymiany oleju.

    Mógłbym jeszcze prosić o sprawdzenie vin: ZAR94000007117066

  9. #4049
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał mess141 Zobacz post
    Rozumiem jednak właśnie zadałem pytanie, czy są jakieś konkretne tematy, bo nie mogłem ich znaleźć, a miałem mało czasu.

    W każdym razie poczytałem już trochę i zdecydowałem się szukać Giulietty z większym przebiegiem i tct.
    Oglądał ktoś może albo widzicie coś podejrzanego : otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-automat-nawigacja-ID6Db5ou.html ?
    Mam okazje tam podjechać jutro ale sporo km. Na dodatek nie zdążyłem jeszcze przeglądnąć wszystkiego na forum stąd pytanie na co warto jeszcze zwrócić uwagę podczas oględzin? Silnik na zimno, śruby, lakier, wymiany oleju.

    Mógłbym jeszcze prosić o sprawdzenie vin: ZAR94000007117066
    Jeżeli taki właściwy VIN to ostatni wpis w ASO jest na 2744km
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  10. #4050
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Cytat Napisał KoŁoS Zobacz post
    Ja mam akurat ubaw z takich osób, co nie rozróżniają podstawowych kwestii i do tego jeszcze mają problemy czytania ze zrozumieniem

    Ostatni wpis w ASO jest na 11520km i nie ma czegoś takiego jak Comfort, tylko to wersja Distinctive
    Ja mam ubaw z Ciebie i innych tutaj wyznawców VIN-ów, a prawda jest taka ze jak ktoś będzie chciał cokolwiek ukryć w historii auta to odda go do mietka do warsztatu gdzie ten zrobi go tak że nikt nic nie pozna i śladu w żadnej waszej cudownej bazie po tym nie będzie więc taki vin można sobie co najwyżej wsadzić w 4 litery bo "dzieci internetu" za jego "pomocą" nic nie wykopią

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory