Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #4051
    Użytkownik Świeżak Avatar piotruś1
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Giulietta Veloce / Subaru Forester 2,5XT / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6
    Postów
    140

    Domyślnie

    @KołoS, widzę,że często auta które sprawdzasz mające ostatnie wpis z ASO przy "małych kilkudziesięciu tysiacach" albo nawet, jak wyżej przy kilku... Czemu tak?

  2. #4052
    Użytkownik Świeżak Avatar ml3ka
    Dołączył
    04 2020
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta QV / Giulia
    Postów
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał tx555 Zobacz post
    Ja mam ubaw z Ciebie i innych tutaj wyznawców VIN-ów, a prawda jest taka ze jak ktoś będzie chciał cokolwiek ukryć w historii auta to odda go do mietka do warsztatu gdzie ten zrobi go tak że nikt nic nie pozna i śladu w żadnej waszej cudownej bazie po tym nie będzie więc taki vin można sobie co najwyżej wsadzić w 4 litery bo "dzieci internetu" za jego "pomocą" nic nie wykopią
    Zrobiłeś mi dzień Proszę o kontakt do Mietka który skasuje dane o historii z ASO oraz kilku centralnych baz które przechowują dane o samochodzie po numerze VIN.

  3. #4053
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Ja mam malowane drzwi, bo jakaś patologia zechciała mi zrobić rysę kluczem albo gwoździem. Malowanie oczywiście w ASO, bo gdzie indziej, więc będzie w waszej bazie. Poza tym dbam o samochód jak o siebie, bo uważam, że to wizytówka człowieka, każda niedoskonałość czy zabrudzenie jest likwidowane od razu, nawet kupiłem nowe drzwi do schowka, bo poprzednie porysował mi pies (choć i tak tego nie było widać).
    Za kilka tygodni z nowego konta zamierzam tu zrobić prowokację i zapytać o mój samochód, który niby chcę kupić. Wtedy zobaczymy komentarze i potem ja się z was będę śmiał. A może to będzie za kilka miesięcy? Nie znacie dnia ani godziny.

  4. #4054
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał tx555 Zobacz post
    Ja mam ubaw z Ciebie i innych tutaj wyznawców VIN-ów, a prawda jest taka ze jak ktoś będzie chciał cokolwiek ukryć w historii auta to odda go do mietka do warsztatu gdzie ten zrobi go tak że nikt nic nie pozna i śladu w żadnej waszej cudownej bazie po tym nie będzie więc taki vin można sobie co najwyżej wsadzić w 4 litery bo "dzieci internetu" za jego "pomocą" nic nie wykopią
    Widzę, że wiedza na temat weryfikacji historii aut u ciebie mizerna, tak samo o tym jak ogarniająca osoba jest w stanie zweryfikować zakres uszkodzeń, a zwłaszcza tych naprawianych u Mietka
    Czy fachowcy z ASO poinformowali, że np. w tej lali kolegi wystrzeliła poduszka? Jak już mamy się trochę pośmiać

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał piotruś1 Zobacz post
    @KołoS, widzę,że często auta które sprawdzasz mające ostatnie wpis z ASO przy "małych kilkudziesięciu tysiacach" albo nawet, jak wyżej przy kilku... Czemu tak?
    Historie wnoszące więcej do tematu załatwiam przez PW.
    Ostatnio edytowane przez KoŁoS ; 04-07-2020 o 21:16
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  5. #4055
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Cytat Napisał KoŁoS Zobacz post
    Czy fachowcy z ASO poinformowali, że np. w tej lali kolegi wystrzeliła poduszka? Jak już mamy się trochę pośmiać

    https://www.rmf24.pl/fakty/news-ford...zke,nId,154949
    Ostatnio edytowane przez Knapek ; 04-07-2020 o 21:27

  6. #4056
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał Knapek Zobacz post
    Ja mam malowane drzwi, bo jakaś patologia zechciała mi zrobić rysę kluczem albo gwoździem. Malowanie oczywiście w ASO, bo gdzie indziej, więc będzie w waszej bazie. Poza tym dbam o samochód jak o siebie, bo uważam, że to wizytówka człowieka, każda niedoskonałość czy zabrudzenie jest likwidowane od razu, nawet kupiłem nowe drzwi do schowka, bo poprzednie porysował mi pies (choć i tak tego nie było widać).
    Za kilka tygodni z nowego konta zamierzam tu zrobić prowokację i zapytać o mój samochód, który niby chcę kupić. Wtedy zobaczymy komentarze i potem ja się z was będę śmiał. A może to będzie za kilka miesięcy? Nie znacie dnia ani godziny.
    Wyjdzie to co ma wyjść, czyli do wyboru możesz dostać historię z ASO, zawartość z baz ubezpieczalni lub ekspertyzę profesjonalnego inspektora

    - - - Updated - - -

    Jak zwykle bardzo na temat... :/
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  7. #4057
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Cytat Napisał KoŁoS Zobacz post
    Wyjdzie to co ma wyjść, czyli do wyboru możesz dostać historię z ASO, zawartość z baz ubezpieczalni lub ekspertyzę profesjonalnego inspektora
    Czyli kogo? Kogoś kto studiował przez pięć lat na kierunku "Profesjonalny auto inspektor" czy też kogoś kto ma doktorat z "Profesjonalna ocena Alf w kontekście pogody"?

  8. #4058
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał Knapek Zobacz post
    Czyli kogo? Kogoś kto studiował przez pięć lat na kierunku "Profesjonalny auto inspektor" czy też kogoś kto ma doktorat z "Profesjonalna ocena Alf w kontekście pogody"?
    Kogoś komu nawet do pięt nie dorastasz w tym zakresie
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  9. #4059
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2020
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    MiTo 1.6 120km + szukam julki
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cześć, mógłby ktoś sprawdzić vin? ZAR94000007042897

    Pozdrawiam

  10. #4060
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartek_ Zobacz post
    Cześć, mógłby ktoś sprawdzić vin? ZAR94000007042897

    Pozdrawiam
    Ostatni wpis w ASO jest na 41644km i szkody do weryfikacji.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory