Strona 457 z 501 PierwszyPierwszy ... 357407447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,561 do 4,570 z 5008

Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #4561
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    299

    Domyślnie

    Tak, ale rownie dobrze ktos moze sprzedawac z wadliwym modułem a kwiatków nie dosc ze moze byc wiecej, to i pewnosci nie ma ze sam moduł pomoze.

  2. #4562
    Użytkownik Świeżak Avatar piotruś1
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Giulietta Veloce / Subaru Forester 2,5XT / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6
    Postów
    140

    Domyślnie

    [MENTION=88671]zlotek[/MENTION] , [MENTION=78155]PatrykA[/MENTION]rz , w cenie do 7000EUR jest na mobile.de aż 48 sztuk z samych tylko Niemiec. Moim zdaniem lepiej tam poszukać. Będzie trochę drożej niż w PL ale prawdopodobieństwo trafienia na powypadkowy egzemplarz dużo, dużo mniejsze niż w PL.

    https://www.mobile.de/pl/samochod/al...:147,dmg:false

    Podobno nawet lepiej kupować od handlarza niż osoby prywatnej, bo oni złapani na próbie oszustwa ponoszą istotne konsekwencje. Jak kupowaliśmy kilka lat temu MiTo, to sprzedawca aż się dziwił, że chcemy jeszcze dodatkowo wydać 140 Euro na ścieżkę diagnostyczną, aby ją sprawdzić. Mówił, że oni nie odważają się wcisnąć klientowi auta z wadami. No i rzeczywiście, te pieniądze wydaliśmy niepotrzebnie ;-). A MItunia jeździła bezawaryjnie 6 lat ;-). Dokładnie taka sama historia była z Bravo dla Syna 2 lata wcześniej. Tylko, że sprzedawca najpierw się zdziwił, że chcemy jechać do serwisu (wizyty zawsze umawialiśmy wcześniej telefonicznie) ale zaraz się zreflektował - "a no tak, wy jesteście z Polski, więc wiem jak to u Was bywa, bo ja mam rodzinę na Ukrainie i jest podobnie z tą uczciwością przy sprzedaży... ;-) . Sprawdźcie czy przypadkiem sprzedawca mówi po polsku albo w języku, który znacie - zawsze jest ta informacja podana. Powodzenia w poszukiwaniach! ;-)

  3. #4563
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    147
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witajcie!
    Wpadła mi w oko Giulietta
    1.4 TB Warszawa
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-alfa-romeo-giulietta-sprowadzony-ze-szwajcarii-niski-przebieg-serwis-ID6DPQDq.html

    Auto, ma być dla mojej mamy.
    Użytkuje Ona 147 jtd od 12lat.

    Znajomy dzis obejrzał auto, było uszkodzone przodem. Widoczne są gdzieś wycieki plynu chlodniczego.
    Jednak cena czyni cuda, nawet jesli trzeba bedzie doinwestować dość mocno to auto.
    Ktokolwiek widział, lub coś wiecej wie..
    Będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam Radek

  4. #4564
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170KM TCT
    Postów
    5

    Domyślnie

    [MENTION=82849]piotruś1[/MENTION] Dziękuję za poradę. Szczerze mówiąc niemiecki znam na tyle słabo, że trochę bałbym się samodzielnej wycieczki za granicę. W mojej głowie panuje też przekonanie, że potencjalny sprzedawca zza miedzy widząc zagubionego obywatela naszego kraju będzie miał większą swobodę wcisnąć mu kit. Kraj pochodzenia samochodu nie ma dla mnie znaczenia, więc jeśli ktoś jest chętny pomóc w takim przedsięwzięciu, to jestem chętny. Oczywiście za ustaloną wcześniej opłatą

  5. #4565
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Jedź do Zgorzelca czy innego miasta przy granicy i tam jest pełno takich ogłoszeń pilotów wycieczek.

  6. #4566
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał chip Zobacz post
    Witajcie!
    Wpadła mi w oko Giulietta
    1.4 TB Warszawa
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-alfa-romeo-giulietta-sprowadzony-ze-szwajcarii-niski-przebieg-serwis-ID6DPQDq.html

    Auto, ma być dla mojej mamy.
    Użytkuje Ona 147 jtd od 12lat.

    Znajomy dzis obejrzał auto, było uszkodzone przodem. Widoczne są gdzieś wycieki plynu chlodniczego.
    Jednak cena czyni cuda, nawet jesli trzeba bedzie doinwestować dość mocno to auto.
    Ktokolwiek widział, lub coś wiecej wie..
    Będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam Radek
    VIN: ZAR94000007023941 przebieg się zgadza, ale szwajcarska aukcja było rok temu, więc nie jest świeżo sprowadzona i długo czeka na klienta.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  7. #4567
    Użytkownik Świeżak Avatar damson93
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Strzyżów
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    78

    Domyślnie

    [MENTION=43398]chip[/MENTION]
    Jeśli trzeba to mocno doinwestować, to ta cena moim zdaniem nie jest rewelacyjna. Z wyposażeniem ktoś pojechał w opisie, ani połowy z tego nie ma. Elektryczne szyby tylko z przodu, klima manualna, brak czujnik zmierzchu i światła zwykłe halogenowe, brak sterowania z kierownicy, fotele podstawowe chyba nawet podłokietnika nie mają z przodu. Felgi jakiś aftermarket, jakiś tuningowy tłumik, więc pewnie cicho nie jest, z tyłu chyba brakuje kratki nawiewu. Ogólnie zdjęcia średniej jakości, ale wydaje mi się, że to auto jest jak na swój przebieg dość wyeksploatowane.

  8. #4568
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    Giulietta 1,4 multiair
    Postów
    161

    Domyślnie

    Jezu ale paskuda , jednak julka julce nie rowna, jak szukasz w tej cenie to dla kobiety civic ufo polecam

  9. #4569
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    dfqwfqwffqwf
    Postów
    1

    Domyślnie

    Moi drodzy, zamierzam wlaśnie kupić Giuliette. Moglibyście mi doradzić jak te dwa ogłoszeniawyglądaja? Warto się nimi zainteresować?

    www otomoto.pl oferta/alfa-romeo-giulietta-170km-edycja-limitowana-skora-navi-zarejestrowana-ew-zamiana-ID6DOuVt.html#a71f16fbdf

    www otomoto.pl oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-turbo-89tys-km-xenon-led-bielsko-biala-ID6DQJoL.html#a71f16fbdf

  10. #4570
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    299

    Domyślnie

    Jak dla mnie biała zdecydowanie za droga

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory