Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Temat: Chip Tuning Mito 1.4 (135KM) w Warszawie i okolcach

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Mito
    Postów
    28

    Domyślnie Chip Tuning Mito 1.4 (135KM) w Warszawie i okolicach

    Czesc,

    zastanawiam sie nad chipem do Mito, tylko chcialbym to zrobic gdzies, gdzie zrobia to dobrze
    Oczywiscie wstepnie juz mam zaplanowana wycieczka do Cinsoftu za miesiac, ktorego tu wszyscy polecaja, ale to 350km w jedna strone...oczywiscie jak nie znajde nic sensownego to pojade, ale moze cos jednak polecacie?

    Szukam najlepiej w okolicach Warszawy gdzie zrobia mi ladnie silnik benzynowy tak zeby dobrze to dzialalo z DNA.

    z gory dziekuje za sugestie - interesuja mnie tylko opinie osob, ktore robily w danym miejscu i maja informacje z pierwszej reki, bo takie, ze ktos wie, ze kolega robil a tak naprawde to robil diesla a nie benzyne i nie Alfe tylko Forda to znam duzo ))
    Ostatnio edytowane przez kedziart ; 13-06-2014 o 11:22 Powód: literowka w tytule

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar sztandar
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    142

    Domyślnie

    Jak zrobisz to pochwal się proszę za jakiś czas ile podniosłeś, czy jest to odczuwalne, jak się sprawuje, czy jakieś niedogodności/awarie, spalanie, itd .... bo jestem tym mocno zainteresowany.

  3. #3
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    hmm,
    co prawda nie korzystałem z kreatora mocy, ale trochę osob z wawy u nich robilo rozne rzeczy

    http://www.kreatormocy.pl/

    Po sąsiedzku ASO Twardowski. Za to nabożeństwo u Cinka, bezcenne

  4. #4
    Użytkownik Ogier Avatar Wieri
    Dołączył
    04 2011
    Auto
    MiTo QV
    Postów
    156

    Domyślnie

    Pomyliłem posty. Mógłbyś spytać jak to wygląda w qvce?
    Ostatnio edytowane przez Wieri ; 16-06-2014 o 15:05

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    Mito MA 135@175
    Postów
    173

    Domyślnie

    Co myślicie o firmie Unitronik? W ich relacjach są widoczne różne alfy oraz fiaty.
    http://unitronic.pl/

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Mito
    Postów
    28

    Domyślnie

    Napisalem maila do kreator mocy i... juz po 5 dniach dostalem odpowiedz, ze za 1500 zrobia. Niestety nic nie napisali jak ustawia DNA (choc o to zapytalem) Napisalem wiec drugiego maila ile benzynowych multiair robili i jak mi ustawia DNA, ale chyba poczekam na odpowiedz kolejne 5 dni...

  7. #7
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    5 dni to nic
    Pomysl tak :
    Maja robote to nie siedza na mailu tylko robia autka ...
    I juz jest inaczej








  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Mito
    Postów
    28

    Domyślnie

    Na razie tak to sobie tlumacze, ale ciekawy jestem odpowiedzi na drugiego maila. Jesli chca zachecic klienta to mogli by napisac cos wiecej, no nic...poczekamy, zobaczymy (do lipca na cinkowe zapisy duzo im czasu nie zostalo)

  9. #9
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał kedziart Zobacz post
    Na razie tak to sobie tlumacze, ale ciekawy jestem odpowiedzi na drugiego maila. Jesli chca zachecic klienta to mogli by napisac cos wiecej, no nic...poczekamy, zobaczymy (do lipca na cinkowe zapisy duzo im czasu nie zostalo)
    Wiesz, jak klient jest bardziej zainteresowany to dzwoni a jak jeszcze bardziej to rusza swoje szanowne 4 litery i pojawia się osobiście. Ale Bocian ma racje, jak jest robota na zakładzie to na maile odpowiada się w czasie wolnym

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Mito
    Postów
    28

    Domyślnie

    Ja mam troszke inne zdanie, czasy troche sie zmienily i komunikacja tez. Jak ktos zacheca na stronie www do kontaktu mailowego to szanujac klienta "obrabia" sie skrzynke na biezaco. Oczywiscie moga miec kupe pracy, ale czas na obsluge klienta to podstawa bo przyjdzie moment, ze przez zaniedbanie zacznie sie cos tracic. Mi sie nie pali a w Warszawie chcialem zrobic tylko po to by dac zarobic lokalnym, jak nie chca to nie ))

Podobne wątki

  1. [MiTo] Silniki do MiTo 120KM, 135KM...
    Utworzone przez coupe8 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 11-09-2018, 08:12
  2. Chip tuning Mito JTD
    Utworzone przez Dymo w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-03-2017, 14:43
  3. [MiTo] Alfa mito 1.4 multiair 105km chip tuning
    Utworzone przez bery53 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-06-2014, 18:11
  4. Chip tuning w Warszawie
    Utworzone przez RAQ w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 20-07-2010, 22:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory