Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Czarna Julka z Włocławka- prośba o obejrzenie auta.

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    xsara vtr
    Postów
    3

    Domyślnie Czarna Julka z Włocławka- prośba o obejrzenie auta.

    Witam!

    We włocławku stoi Julka, która mnie zainteresowała. Czy ktoś z okolic byłby uprzejmy podjechać i obejrzeć auto ? Mam do niej +300km, więc będę zoobowiązany

    Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=4920016292

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Maciek-156
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Postów
    8,596

    Domyślnie

    Poproś na forum regionalnym
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
    Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
    AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
    AR156 1.6TS 2000
    Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

  3. #3
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    xsara vtr
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-156 Zobacz post
    Poproś na forum regionalnym
    Ok, słusznie.

  4. #4
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.6 jtdm, 159 1.9 jtdm
    Postów
    8

    Domyślnie

    Jeśli mogę coś wtrącić to sprawdź kolego czy w zagranicznym dowodzie rejestracyjnym nie jest aby firma bo mnie to śmierdzi "wałkiem na podatku Vat". Jeśli to auto poleasingowe to powinna być na niego faktura Vat 23%. Niestety polski rynek jest obecnie zalany przez auta z niezapłaconym Vatem. Taka Alfa na zachodzie jest droższa niż tu w PL już po opłatach. Normalnie okazja.

  5. #5
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Właśnie, tskr ma dużo racji. Z tego co kieeeedyś przeglądałem to ceny Julek w Rzeszy są raczej wyższe niż używek u nas na rynku. (Średnio, en block, ogólnie, na oko, itd - nie mówię, że nie ma tańszych egzemplarzy w ogóle.) Tanio można ściągnąć rozbitka, albo coś zakombinować.

    Więc raczej bym szukał Julki z Polski.

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Giulietta 1.4TB Distinctive/Sport/Premium/Dach
    Postów
    480

    Domyślnie

    W środku wygląda jak moja, więc raczej nic nie kombinowane, albo wstawione takie same elementy jak były. Podejrzane jest tylko to odgniecenie skóry na fotelu kierowcy, nikt normalny nie jeździ z prętem pod lewym udem. Z wierzchu wypolerowana jak od handlarza, wiec ciężko coś powiedzieć. Poproś o zdjęcia silnika i sprawdź czy ma wszystkie wklejki serwisowe na przednim pasie. Często auta po czołówkach ich nie mają, bo nowe elementy tych wklejek nie posiadają.

    Poza tym obowiązkowo przegląd w ASO plus własny miernik lakieru. To że można wszystko sprawdzić to tani zgrany pokerowy bluff handlarzy pod ugranie Twojej pewności, że z autem jest wszystko OK i nie wymaga sprawdzenia skoro się gość nie boi. Takie auta trzeba tym dokładniej sprawdzić.

    A cy warto kupić auto ściągane oceń sam - rzuć okiem na ceny z autoscout.de i z Allegro, potem dolicz opłaty i zarobek handlarza. Na 90% wyjdzie Ci, że handlarz chce dołożyć do interesu
    Ostatnio edytowane przez barnio ; 29-12-2014 o 17:46

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    pomorskie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA Distictive Sport+Premium
    Postów
    100

    Domyślnie

    Zainteresował mię ten podwójny wydech i nakładka na zderzaku.Ciekawe czy poprzedni właściciel sam to montował czy tak kupił bo w u nas z tym silnikiem dopiero wersja sprint to oferuje w 2014 roku.

  8. #8
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.6 jtdm, 159 1.9 jtdm
    Postów
    8

    Domyślnie

    Panowie trochę siedzę w tej branży i jak znam życie to jest to samochód poleasingowy z NL, kupiony netto na aukcji, przepuszczony przez DE (aktualnie papiery DE) a teraz pojawił się w PL na vat marża i tak oto 23% vat cudownie wyparowało. Jakiś "Janusz" to teraz kupi myśląc ze trafił okazję. Do czasu aż US się upomni o Vat plus odsetki. Bo importerem jest oczywiście firma "słup", z której nic nie ściągnie. Sprawdzajcie co jest w dokumentach zagranicznych, jeśli firma to w 90% przypadków ma być na takie auto FV 23%. Za taką Alfę w tym wyposażeniu trzeba zapłacić min. ok. 9-10 tys. E, transport plus opłaty to ok. 3000, zarobek. Policzcie sami. Nie ma okazji. Wiem ze każdy chce kupić tanio ale trzeba też trochę myśleć. A i oczywiście stan techniczny takich samochodów najczęściej jest ok. Tylko ten mały szczegół, taki samochód jest przedmiotem przestępstwa skarbowego. Mam nadzieję, że mój wywód pomoże komuś uniknąć miny. Włocławek, Płock i kilka innych miejscowości to okolice gdzie masowo sprzedaje się auta "przewalone" na podatku vat.

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar dobryalf
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    giulietta serie 1 1,4TB MultiAir 16v 170KMTCT Excl
    Postów
    672

    Domyślnie

    Koledzy, autko ma prawe tylne drzwi źle spasowane. Popatrzcie na róg od strony koła.
    Poza tym detalem to ładna

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulietta 1.4 MA TCT
    Postów
    79

    Domyślnie

    Moja tak ma od nowości. Tylne prawe drzwi odstają. Próbowali mi to spece w kilku aso poustawiać, ale nie da się bez ruszania takich polakierowanych śrub. Pokazali mi za to drugą i miała tak samo. Bardziej zastanawiający jest przebieg - w dwóch miejscach jest napisany inny.

Podobne wątki

  1. Julka z Włocławka :)
    Utworzone przez Megi_83 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-07-2015, 11:08
  2. [Giulietta ] Czarna Julka z Włocławka- prośba o obejrzenie auta.
    Utworzone przez soyekk w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-01-2015, 21:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory