Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 155

Temat: ułamana klamka od wewnątrz

  1. #11
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,465

    Domyślnie

    To masz dobry klej
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  2. #12
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar misiasty7
    Dołączył
    09 2014
    Auto
    Giulietta 1.4TB 170km
    Postów
    25

    Domyślnie

    Ostatecznie klamka a raczej cała tapicerka drzwi wymieniona na gwarancji wiec ASO pomogło.

    Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Giulietta 1.4 120KM
    Postów
    10

    Domyślnie

    Witam

    Mam dokładnie ten sam problem, niestety kupiłem używaną Giuliette wiec ASO w Krakowie nie wchodzi w grę (inna sprawa ze ASO na Andersa ma masę negatywnych opinii). Czy ktoś wie czy w jakikolwiek sposób da się wymienić sama klamkę z przodu po stronie pasażera czy faktycznie trzeba cały bok drzwi wymieniać za 2000zl?

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Samą klamkę można wymienić na upartego (element nie występuje jako częsc zamienna) ale jest z tym dużo roboty bo wszystko jest na zgrzewach a i tak musisz kupić używkę jako "dawce" wiec pytanie czy jest sens robić podwójna robotę. Kup cały panel używkę upewniając się oczywiście wcześniej czy klamka jest w całości

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Musashi Zobacz post
    Witam

    Mam dokładnie ten sam problem, niestety kupiłem używaną Giuliette wiec ASO w Krakowie nie wchodzi w grę (inna sprawa ze ASO na Andersa ma masę negatywnych opinii). Czy ktoś wie czy w jakikolwiek sposób da się wymienić sama klamkę z przodu po stronie pasażera czy faktycznie trzeba cały bok drzwi wymieniać za 2000zl?
    Mamy to zrobić Ciebie? Jest podane kilka sposobów, jak sobie poradzić ale Ty to jakoś przeoczyłeś...

  6. #16
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Giulietta 1.4 120KM
    Postów
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Mamy to zrobić Ciebie? Jest podane kilka sposobów, jak sobie poradzić ale Ty to jakoś przeoczyłeś...
    Generalnie jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to po co się udzielać? Nic nie wnosisz do dyskusji.

    Podane sposoby powyżej to w zasadzie wymiana w ASO całej tapicerki drzwi dla samochodow na gwarancji co nie wchodzi w gre, drugi to to samo z tym ze trzeba kupić boczek drzwi i wymienić w serwisie. Oba warianty sprowadzają się do wymiany całej tapicerki. Odkąd Giulietta miała premiere ktoś mógł mieć inny sposób na to i stad moje pytanie. Sprawdziłem również włoskie i angielskie fora ale tam mówią w większości o ASO.

    Niestety niewiele firm oferuje sama tapicerkę a te które można znaleźć na allegro maja ja w tragicznej jakości wiec w sumie najlepszym wyjściem jest kupno całego boczku i wymiana tylko i wyłącznie klamki. Czy ktoś wie może jak trudne to jest do wykonania lub czy serwisy się zajmują takimi sprawami?

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Musashi Zobacz post
    Generalnie jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to po co się udzielać? Nic nie wnosisz do dyskusji.
    Ty czytasz co piszesz?! Podano Ci 3 sposoby rozwiązania tego problemu. Jeden z nich i to chyba najlepszy oraz najtańszy został opisany między innymi przeze mnie. Po czym tworzysz posta, licząc nie wiadomo na co. Cenę też podajesz z sufitu, bo nawet w tym temacie była podana za lewą stronę a prawa wedle cennika z maja to 1480 zł. Klasyczny przykład wejścia do tematu i zadawania pytań na które już są odpowiedzi bez czytania wcześniejszych treści.

  8. #18
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Giulietta 1.4 120KM
    Postów
    10

    Domyślnie

    Cena nie jest sufitu tyle w ASO mi powiedzieli po telefonie.

    Widze nie zrozumieliśmy się - z tych trzech sposobów mamy:
    Wymianę w ASO
    Wymianę całej tapicerki
    Wymianę samej klamki - komuś sie udało.

    I teraz pomijając ASO, niestety nie ma zbyt wielu tapicerek do kupienia w dobrym stanie. Na allegro sa dwie firmy które je maja przy czym jedna z Bielska w ogolę nie odpisuje na żadne wiadomości ani telefony a druga po dosłaniu zdjęć szczegółowych na nowo definiuje pojecie "drobne ryski i otarcia". Tak wiec zostaje trzecia metoda o której chciałbym się dowiedzieć więcej a mianowicie w jaki sposób komuś udało się wymienić sama klamkę?

  9. #19
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170
    Postów
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiasty7 Zobacz post
    Ostatecznie klamka a raczej cała tapicerka drzwi wymieniona na gwarancji wiec ASO pomogło.

    Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
    Mi dzisiaj rano również ułamała się klamka od wewnątrz, jednak ASO w Kielcach stwierdził, że uszkodzenie jest mechaniczne i nie podlega gwarancji.
    Dlatego mam prośbę: możesz podać dokładnie gdzie naprawiałeś i datę ewentualnie jakiś numer zgłoszenia/naprawy abym mógł powołać się na Twój przypadek.
    Swoją drogą to chyba jedyny samochód jaki widziałem gdzie klamka stanowi integralną część z boczkiem...

  10. #20
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar misiasty7
    Dołączył
    09 2014
    Auto
    Giulietta 1.4TB 170km
    Postów
    25

    Domyślnie

    Naprawiałem w InterAuto w Krakowie. Tel 123610411. Nie było żadnego problemu żeby zrobili to na gwarancji, być może trafiłem na właściwą osobę a nie marudera :-)

    Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Zjada oponę od wewnątrz
    Utworzone przez Andrzej78500 w dziale 166
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 10-11-2014, 14:03
  2. [159] Zdzieranie opon od wewnątrz
    Utworzone przez soso w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-05-2013, 15:13
  3. zamarzanie szyb od wewnątrz
    Utworzone przez doris11 w dziale 147
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 20-11-2011, 15:33
  4. Nie działają wentylatory wewnątrz!!!
    Utworzone przez vtiii w dziale 166
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-04-2010, 09:17
  5. [146] średnica felgi wewnątrz HELP!!!
    Utworzone przez remi200833 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-01-2010, 19:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory