Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Temat: ksenon świeci nisko

  1. #41
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2021
    Auto
    brak
    Postów
    4

    Domyślnie

    To i ja odgrzeje.
    Orientuje się ktoś czy jest szansa dostać gdzieś mocowanie tej dźwigienki która jest na wahaczu? Nie chodzi o łacznik, tylko ten kawałek metalu z który jest przynitowany (jak sądzę) do wahacza.
    Albo jak to sie nazywa, jak tego szukać bo pomysły mi się już skończyły
    Czy ona jest razem z wahaczem, chociaż z tego co szukałem to znalazłem tylko z otworami montażowymi?

  2. #42
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Doblo
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta QV - 156FL 2.5 V6
    Postów
    488

    Domyślnie

    Pamiętam jak u siebie wymieniałem wahacze to nie mogłem znaleźć takich z tymi otworami. Albo znalazłem z otworami po drugiej stronie wahacza Skończyło się na zakupie oryginałów z otworami ale ASO coś mówiło, że nie obyło się bez problemów. Ale to było ze 3 lata temu i już nie pamiętam szczegółów.
    You can't be a true petrolhead until you've owned an Alfa Romeo

  3. #43
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2021
    Auto
    brak
    Postów
    4

    Domyślnie

    hmm, wahacz mam dobry, ale w sumie może w aso będą mieć jakieś info o tym kawałku metalu, a jak nie spawarka i może jakoś to połączą w warsztacie

  4. #44
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    681

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz1909 Zobacz post
    To i ja odgrzeje.
    Orientuje się ktoś czy jest szansa dostać gdzieś mocowanie tej dźwigienki która jest na wahaczu? Nie chodzi o łacznik, tylko ten kawałek metalu z który jest przynitowany (jak sądzę) do wahacza.
    Albo jak to sie nazywa, jak tego szukać bo pomysły mi się już skończyły
    Czy ona jest razem z wahaczem, chociaż z tego co szukałem to znalazłem tylko z otworami montażowymi?
    Można ją dostać oddzielnie, numeru już nie pamiętam, ale kupowałem ją przed wymianą wahaczy. Kosztuje jakieś grosze w ASO.
    Jeśli stara nie jest zbyt skorodowana, to można ją odzyskać przez rozwiercenie nitów.

  5. #45
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2021
    Mieszka w
    kujawsko-pomorskie
    Auto
    Giulietta 1,4 MA 170KM, 2013, Distinctive Premium + pakiet Sport, LPG BRC Sequent 32 OBD
    Postów
    33

    Domyślnie

    Odkopię temat. U mnie problem jest taki że w prawej lampie padł silniczek i nie ma żadnego ruchu, lewa po wykonaniu tańca dostosowuje się do prawej i zjeżdża w dół. Silniczek nie występuje jako osobna część. Czy można go wymienić z innej lampy np uszkodzonej albo z anglika czy czeka mnie wymiana całej lampy?

  6. #46
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Silesia
    Auto
    156
    Postów
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał DavT Zobacz post
    Odkopię temat. U mnie problem jest taki że w prawej lampie padł silniczek i nie ma żadnego ruchu, lewa po wykonaniu tańca dostosowuje się do prawej i zjeżdża w dół. Silniczek nie występuje jako osobna część. Czy można go wymienić z innej lampy np uszkodzonej albo z anglika czy czeka mnie wymiana całej lampy?
    Myślę że bez problemu możesz go wziąć z innej lampy. Kalibracja po założeniu powinna rozwiązać problem
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 136KM była
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 140KM była
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTDM 175KM była
    Lancia Delta 2.0JTDM 165KM była

  7. #47
    Użytkownik Świeżak Avatar bartek15
    Dołączył
    06 2021
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170KM
    Postów
    141

    Domyślnie

    Ja z kolei chciałem zapytać za jakie korekty odpowiada przednia, a za jakie tylna dźwigienka? Czy przy podjazdach na wzniesienia ruch powinien yć widoczny przy zmianie pochylania się samochodu?

  8. #48
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2021
    Mieszka w
    kujawsko-pomorskie
    Auto
    Giulietta 1,4 MA 170KM, 2013, Distinctive Premium + pakiet Sport, LPG BRC Sequent 32 OBD
    Postów
    33

    Domyślnie

    Wymieniłem w końcu całą lampę. Z moim OE znalazłem tylko jedną na necie ale jest ok. Teraz wszystko działa.

  9. #49
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    62

    Domyślnie

    Jak to jest z tą kalibracją xenonu? Lampy świeciły dobrze mimo tego, że czujnik był w złej pozycji. Teraz czujnik jest w odpowiedniej pozycji( u góry) no i światła świecą wysoko. Po odpaleniu poziomują się i ida na maxa do góry. Odłączyłem AKU na 30 min ale nic to nie dało. Pozostawie auto bez napięcia przez całą noc czy to pomoże? Jak nie to tylko kalibracja komputerem?

  10. #50
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    AlfaRomeo Giulietta 1.4 MA 170KM
    Postów
    19

    Domyślnie

    Ktoś wyregulował (mechanicznie przy lampie) światła gdy czujnik był w złym położeniu, teraz gdy poprawiłeś czujnik, musisz podjechać na SKP ustawić światła.

Podobne wątki

  1. Xenon nisko świeci AR 147
    Utworzone przez Bartol w dziale 147
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 31-05-2015, 14:08
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-01-2015, 20:21
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-10-2014, 15:13
  4. kłaniam się nisko!!
    Utworzone przez wroo33 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-06-2012, 14:22
  5. Nie świeci prawy ksenon
    Utworzone przez hump.O w dziale GT
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-09-2011, 17:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory