Strona 102 z 128 PierwszyPierwszy ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 1273

Temat: Zakup używanej Mito - pomoc

  1. #1011
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomkoziolek
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta QV 1,4 MA 170 kM
    Postów
    603

    Domyślnie

    Cytat Napisał DmX Zobacz post
    Ostatni wpis , ale kiedy ? bo jak widać reszta robiona już po za ASO i co ciekawe ,pomiędzy nimi jest przegląd niby we Fiacie przy 57k km ,a piszesz że ostatni wpis przy 16k.
    Dodatkowo pierwsze przeglądy co ok 30k a następne już częściej a ostatni to poniżej 10 k zrobiony.Troszkę to dziwne.
    ten na 126 tys to jakiś biedny ;-) , może to są tylko pieczątki z Mercedesa ....

  2. #1012
    Użytkownik Rowerzysta Avatar grosii
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    TLW
    Auto
    AR33 1.5, AR33 1.7, 146 1.7 16v, 156 1.6TS, AR 166 2.4, 166 FL 2.4 jest 159 2.4 TI, Giulietta QV
    Postów
    459

    Domyślnie

    przecież pisze że hamulce miał robione przy 126tys może się skończyły i dlatego była wizyta

  3. #1013
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa Romeo Mito
    Postów
    3

    Domyślnie

    Witajcie ! Potrzebuje od was porady dotyczącej zakupu alfy Romeo Mito. Mianowicie, sprzedający ( osoba prywatna z grupy fb alfy romeo) ma na sprzedaż białą mito w wersji Qv 112k przebiegu , 2010r., salon Polska , 2 właściciel . Cena: 28.000 do negocjacji. Sprzedający deklaruje ( oferty nie ma na oto Moto ani innym portalu ogłoszeniowym, sprzedający dodatkowo wspomina że nie spieszy się ze sprzedażą auta ), że posiada wszystkie faktury od poprzedniego właściciela i własne. Wymieniał prawe drzwi ( rysa parkingowa przez całą długość, ma zdjęcia przed i rachunek na nowe) , olej używany Motyl 8100 ( wymieniany co 8 tys ) , na bieżąco serwisowany. Dodatkowo zostały przeprowadzone modyfikacje przez firmę TRS Racing z Częstochowy. Auto ma teraz 225KM i 330 NM . Czy warto rozważyć te ofertę i nie bać się już zmian mechanicznych ? - montaż intercoolera FMIC , wydajniejsze wtryski, downpipe i nowa mapa ( wszystko zrobione przy przebiegu 108k ). Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszelkie rady.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20200131-202201_Facebook.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	58.2 KB
ID:	265802  

  4. #1014
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    było SC
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam szanowne grono forumowiczów Przeczytałem 97 stron tematu, więc i ja coś dodam od siebie:
    Planuje kupić Mito (oczywiście tanio i idealne - jak wszyscy...), Obejrzałem kilka sztuk aktualnie dostępnych (małopolska/śląsk) i najlepiej wypadła ta: otomoto ID: 6070063095
    Sprzedający Pan "nic nie wie" o historii auta i broni się ostatnim badaniem zagranicznym (na zdjęciach). Wg opisu "Samochód bardzo ładnie się prezentuje i jest bez najmniejszego wkładu finansowego !!!" ale...
    - brak info o tym co było robione w nim (jakieś 3 wpisy w książce w tym 2 bez żadnych pieczątek)
    - coś uszkodziło przednią kratkę (sprzedawca daje nową niezamontowaną)
    - tylni błotnik wstawiany (sprzedawca w szoku nie dowierza !!), malutki wgniot z drugiej strony auta
    - wydech był zmieniany i coś za bardzo zwisa (nie wiem czy niedopasowany model czy coś się oberwało)
    - jest to silnik 1.4 Turbo MultiAir, nie wiem co i jak było zmieniane
    Pytanie: czy z uwagi na brak historii wymian części, filtrów, oleju mogę się bardzo zaskoczyć? Liczę się z wymiana rozrządu i zrobieniem hamulców.
    Czy coś więcej musiałbym na starcie zainwestować i jaki byłby to koszt? Czy lepiej odpuścić sobie taką jednostkę?
    Może coś ktoś wie więcej na temat tego ogłoszenia?
    VIN ZAR95500001075882

    alternatywa, której jeszcze nie oglądałem:
    otomoto ID: 6068502899
    Ostatnio edytowane przez jkj ; 03-02-2020 o 15:15

  5. #1015
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    299

    Domyślnie

    Z samego twojego opisu numer 1 bym odpuścił . .

  6. #1016
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał skszuk Zobacz post
    Witajcie ! Potrzebuje od was porady dotyczącej zakupu alfy Romeo Mito. Mianowicie, sprzedający ( osoba prywatna z grupy fb alfy romeo) ma na sprzedaż białą mito w wersji Qv 112k przebiegu , 2010r., salon Polska , 2 właściciel . Cena: 28.000 do negocjacji. Sprzedający deklaruje ( oferty nie ma na oto Moto ani innym portalu ogłoszeniowym, sprzedający dodatkowo wspomina że nie spieszy się ze sprzedażą auta ), że posiada wszystkie faktury od poprzedniego właściciela i własne. Wymieniał prawe drzwi ( rysa parkingowa przez całą długość, ma zdjęcia przed i rachunek na nowe) , olej używany Motyl 8100 ( wymieniany co 8 tys ) , na bieżąco serwisowany. Dodatkowo zostały przeprowadzone modyfikacje przez firmę TRS Racing z Częstochowy. Auto ma teraz 225KM i 330 NM . Czy warto rozważyć te ofertę i nie bać się już zmian mechanicznych ? - montaż intercoolera FMIC , wydajniejsze wtryski, downpipe i nowa mapa ( wszystko zrobione przy przebiegu 108k ). Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszelkie rady.
    Fajne. Koleś włożył kilka tysięcy w auto przy przebiegu 108 tysięcy, a przy 112 tysiącach już chce je sprzedać? Tak na pierwszy rzut oka nie budzi to twoich wątpliwości?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał jkj Zobacz post
    Witam szanowne grono forumowiczów Przeczytałem 97 stron tematu, więc i ja coś dodam od siebie:
    Planuje kupić Mito (oczywiście tanio i idealne - jak wszyscy...), Obejrzałem kilka sztuk aktualnie dostępnych (małopolska/śląsk) i najlepiej wypadła ta: otomoto ID: 6070063095
    Sprzedający Pan "nic nie wie" o historii auta i broni się ostatnim badaniem zagranicznym (na zdjęciach). Wg opisu "Samochód bardzo ładnie się prezentuje i jest bez najmniejszego wkładu finansowego !!!" ale...
    - brak info o tym co było robione w nim (jakieś 3 wpisy w książce w tym 2 bez żadnych pieczątek)
    - coś uszkodziło przednią kratkę (sprzedawca daje nową niezamontowaną)
    - tylni błotnik wstawiany (sprzedawca w szoku nie dowierza !!), malutki wgniot z drugiej strony auta
    - wydech był zmieniany i coś za bardzo zwisa (nie wiem czy niedopasowany model czy coś się oberwało)
    - jest to silnik 1.4 Turbo MultiAir, nie wiem co i jak było zmieniane
    Pytanie: czy z uwagi na brak historii wymian części, filtrów, oleju mogę się bardzo zaskoczyć? Liczę się z wymiana rozrządu i zrobieniem hamulców.
    Czy coś więcej musiałbym na starcie zainwestować i jaki byłby to koszt? Czy lepiej odpuścić sobie taką jednostkę?
    Może coś ktoś wie więcej na temat tego ogłoszenia?
    VIN ZAR95500001075882

    alternatywa, której jeszcze nie oglądałem:
    otomoto ID: 6068502899
    Przecież tu wszystko co piszesz mówi Ci, żebyś tego padliszcza nawet nie dotykał kijkiem...

  7. #1017
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał jkj Zobacz post
    Obejrzałem kilka sztuk aktualnie dostępnych (małopolska/śląsk) i najlepiej wypadła ta: otomoto ID: 6070063095
    Sprzedający Pan "nic nie wie" o historii auta i broni się ostatnim badaniem zagranicznym (na zdjęciach). Wg opisu "Samochód bardzo ładnie się prezentuje i jest bez najmniejszego wkładu finansowego !!!" ale...
    - brak info o tym co było robione w nim (jakieś 3 wpisy w książce w tym 2 bez żadnych pieczątek)
    - coś uszkodziło przednią kratkę (sprzedawca daje nową niezamontowaną)
    - tylni błotnik wstawiany (sprzedawca w szoku nie dowierza !!), malutki wgniot z drugiej strony auta
    - wydech był zmieniany i coś za bardzo zwisa (nie wiem czy niedopasowany model czy coś się oberwało)
    - jest to silnik 1.4 Turbo MultiAir, nie wiem co i jak było zmieniane
    Pytanie: czy z uwagi na brak historii wymian części, filtrów, oleju mogę się bardzo zaskoczyć? Liczę się z wymiana rozrządu i zrobieniem hamulców.
    Czy coś więcej musiałbym na starcie zainwestować i jaki byłby to koszt? Czy lepiej odpuścić sobie taką jednostkę?
    Może coś ktoś wie więcej na temat tego ogłoszenia?
    VIN ZAR95500001075882
    Ostatni wpis w ASO jest na 10920km
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  8. #1018
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    było SC
    Postów
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał KoŁoS Zobacz post
    Ostatni wpis w ASO jest na 10920km
    Dzieki
    Kupowanie auta bez żadnej historii to chyba za duża loteria jak dla mnie :/
    A czy może ktoś oglądał tą z Żywca (otomoto ID: 6068502899)?

  9. #1019
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Pszczyna
    Auto
    Seicento
    Postów
    17

    Domyślnie

    Byłem w sobotę ogladać tą https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#3bc70e6662

    To niby prywatne autu właściciela komisu, które sobie sprowadził 2 lata temu. Ogólnie wygląda fajnie, poza mankamentem jakim jest odstający na rogach przedni zderzak, no i ramki lamp były malowane na czarno podobno przez poprzedniego właściciela i ta farba ma sporo odprysków ale to już detal. Aha i naklejki QV zaczynają odstawać Co mnie zniechęciło do kupna, nie wiem czy słusznie to że nie ma żadnej historii auta z pierwszych czterech lub pięciu lat w Niemczech, jakaś ksiązka serwisowa jest dopiero od 2014 lub 2015r (już nie pamiętam dokładnie).

    Niestety ciężko się tego Mito szuka jeśli chodzi o silniki 120KM+, 90% auto sprowadzanych z zachodu typowo pod handel niejednokrotnie z mało wiarygodną historią albo ewidentnie bitych ;x

    Może pojadę w weekend zobaczyć tą https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#3bc70e6662

  10. #1020
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    321

    Domyślnie

    [MENTION=85038]skszuk[/MENTION] mam podobne MiTo i tylko zdradze ze profesjonalny koszt modyfikacji bez żadnych półśrodków to ponad 20k.
    Może gościa przeraziło spalanie, że takie Mito ciągnie w trasie 10L a jak się upala to ile wlezie, kto wie.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  2. Zakup MiTo 1.4 155KM - full opcja, PROŚBA O POMOC.
    Utworzone przez cosiestalosie w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 11:26
  3. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  4. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory